Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Labaka masina, ar ko esmu braucis
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
A kāda Tev ir pieredze ar Mazda CX-7. Es pašlaik itkā biju piefiksējis, ka ir 2,3 versija ar tubīni un manuālo kārbu. Skatoties uz cipariem, likās interesants eksemplārs, bet, kad čomiem ieminējos, ka varētu tādu pirkt, visi saķer galvu.

Govno redkoe Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
1/2 eksperts rakstīja:
Cadillac Eldorado Cabrio MY 71
Volvo S90 Long


Interesanti, ka sarakstā ir Volvo S90. Es kādus 5-7 gadus atpakaļ, kā traks meklēju šādu auto, gan ne Long versijā. Neatradu labā stāvoklī. Kaut kā man toreiz arī viņš bija iepaticies.



ar ko tas S90 tads ipass? nav tas pats 960? hmm  Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nevaru atcerēties tādu mašīnu par kuru es 100 % visu būtu starā. Katrai ir bijuši kkādi drawbeki.

Nu manis mentalitātei 159-ā ir ļoti ok, bet nu jūzot to @ LV ir Mad
Mana ideālā mašīna būtu ar LR2 apakšu un AR159 salonu. Volvo xc70 ir uz to pusi, bet ārpuses dizains .... un arī šasija varēja būt 5 % stigrāka (to ceru labot ar 18" ratiem)  un ar terrain response

Bet pilnīgā satisfakcijā esmu par bmw r1200rt
Vadās ideāli; 1200 ccm motoram viss ir labi
vēja aizsardzība ir super Var nopedālēt visu dienu un vēl vakarā uz balli aiziet
Pilsētas satiksmē varu vilkt līdzīgi kā motorollers, ārpus pilsētas - kā baiks


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
JD rakstīja:
asnaats rakstīja:
subaru impreza jebkada izpildijuma.

man čalim ir subaru bezpreza 4x4 1.6 gāze, pie tam zaļa, tev patiktu...
 Confused  Rolling Eyes


jaa taa gan, man ir bijushi dazadi auto, tapec varu droshi teikt, labak brauktu ar tadu 1.6 pilnpiedzinas imprezu ar gaazi, nekaa ar alfu. esmu praktiski tendets auto lietotajs, man svariga ir izturiba, labaa caurgajamiba, rezerves dalju pieejamiiba, kaa nekaa vecs auto tomer.


Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Biju pabraukājis ar šādiem un ierindojās sekojoši
1) Mecedes w126 500SEC  apm. 60 000 km (SATRIECOŠS AUTO)
2) Mercedes w201 190 EVOLUTION  2.3 16V (COSSWORTH)  apm. 150 000 km (LABĀKAIS IKDIENAS AUTO)
3) BMW 323 E21 ALPINA B6  apm. 25 000 km(motors uzsprāga) (AUDI PRIEKŠĀŅĒMĒJS)

4) ALFA ROMEO 155 - vienīgais auto, no manas pieredzes, kurš pirmos četrus robus var izvilkt līdz RPM ierobežotājam(IESPAIDĪGI)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
155 vislabak patika  Wink  bet vel man loti patika
audi 80 b2 quattro
vw passat quattro 85 gada
opel senator 3.0 86 gada
fiat uno
fiat tipo
fiat ducato
vw t3
bmw 525 e28 ar tomatu
bmw e21 alpine bija afigennijs aparats (zel ka tik nebija papiru tam aparatam)


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bmw e21 alpine bija afigennijs aparats (zel ka tik nebija papiru tam aparatam)[/quote]

Pag tev arī bija E21 Alpina? Krāsa un gads?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TheCAT rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
A kāda Tev ir pieredze ar Mazda CX-7. Es pašlaik itkā biju piefiksējis, ka ir 2,3 versija ar tubīni un manuālo kārbu. Skatoties uz cipariem, likās interesants eksemplārs, bet, kad čomiem ieminējos, ka varētu tādu pirkt, visi saķer galvu.

Govno redkoe Smile


Vot es arī domāju, ka viss nevar būt tik rožaini. Kaut kur noteikti ir jabūt "zasada" Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Fans rakstīja:
bmw e21 alpine bija afigennijs aparats (zel ka tik nebija papiru tam aparatam)


Pag tev arī bija E21 Alpina? Krāsa un gads?[/quote]melna krasa tika nopirkta toreiz pa 120 ls un tad neviens neapzinajas kas tas bija par aparatu nomainijam sajugu un pec tam pardevu kaiminam kas velak to iemainija pret veco pasatu ar 5 cilindru 1.9 motoru bet alpina tika pilnigi norakstita pec 15 metru briva lidojuma un ar purnu ieduras zeme  Doh!  vienigais kas palika vesels no tas masinas bija pakalejais vaks un tas atstarotajs starp lampam ar uzrakstu alpine motors bija 2.7 bet tas bija kads 97 vai98 gads katra zina es vel pamatskola gaju  :roll:ta masina bija 1981 gada  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
1/2 eksperts rakstīja:
Cadillac Eldorado Cabrio MY 71
Volvo S90 Long


Interesanti, ka sarakstā ir Volvo S90. Es kādus 5-7 gadus atpakaļ, kā traks meklēju šādu auto, gan ne Long versijā. Neatradu labā stāvoklī. Kaut kā man toreiz arī viņš bija iepaticies.



ar ko tas S90 tads ipass? nav tas pats 960? hmm  Embarassed


Ne ar ko! Tas pats 740tais uzķūnēts līdz 960tajam un vēl ar pēdējo Face Lift. Vienkārši emocijas - kaut kā sanāca ar tādu pabraukt pāris dienas 90to gadu beigās. Likās toreiz kosmoss. Tad vēlāk jau tos varēja dabūt par kādiem 5k -7k Eur. Likās baigi lēti priekš tāda aparāta, bet reāli LV neko normālu atrast nevarēja. Un labi vien bija, ka nevarēja.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
1/2 eksperts rakstīja:
Cadillac Eldorado Cabrio MY 71
Ford Mustang MY 68
GAZ 21, GAZ 13, Gaz 14
Lancia Delta Integrale HF MY 88
Audi Quattro
Audi V8 Quattro
BMW 750 IL M73
MB R129 V12 (manā izpratnē labākais roadsteris ever)
Ford Econoliner Hawk edition (mustang engine)
Jaguar S type 4.2 Superchager
Jaguar XF 4.2 Superchager
RR 4.2 Superchager
Bugatti EB110 - Dream!
Subaru Impreza Boxer Diesel - Viens no labākajiem price performance car.
Mazda CX7 powered by RK 300 HP
Mazda 3 MPS powered by RK 307 HP
Volvo XC 90 4.4
Maserati Ghibli II 2.0 TT
AR 155 Q4 (Arba), 155 (Dace), 155 (red. ex elbe) vienkārši paņem šie auto.
Volvo C70 MK1.
Volvo S90 Long
Volvo BV202E
Opel GT MY2009
Opel Speedster
BMW M6 (bmw 635 csi)
maybach 57 patīk pilnīgi viss reāls ģimenes auto.
Pa detaļai no katra auto un man būtu ideāls auto.


Interesanti, ka sarakstā ir Volvo S90. Es kādus 5-7 gadus atpakaļ, kā traks meklēju šādu auto, gan ne Long versijā. Neatradu labā stāvoklī. Kaut kā man toreiz arī viņš bija iepaticies.

A kāda Tev ir pieredze ar Mazda CX-7. Es pašlaik itkā biju piefiksējis, ka ir 2,3 versija ar tubīni un manuālo kārbu. Skatoties uz cipariem, likās interesants eksemplārs, bet, kad čomiem ieminējos, ka varētu tādu pirkt, visi saķer galvu.


CX7 piekrītu amerīkānisks, 2.3 turbo liek kloķi visiem parketniekiem sākot ar outlander tubo un beidzot ar CRV.
Ja mazda defoltā riebjas, tad auto nederēs. Vienīgais reālais mīnus manuprāt CX7 ir garais purns, jo kad brauc pa nogāzi viņš var atdurties pret zemi, vajag labu pannu ja lieto tā. Vidējais ap 11 litri. Un par S90 man paveicās no Valst autobāzes viņu atpirkt. Tika kādu laiku lietots diplomātiskajā korpusā. Tādu vēl savulaik lietoja Gavrilovs, ka bija Aldarim pie stūres.


_________________
Repair Fiat Examiners since 2008!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
elbee rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
1/2 eksperts rakstīja:
Cadillac Eldorado Cabrio MY 71
Volvo S90 Long


Interesanti, ka sarakstā ir Volvo S90. Es kādus 5-7 gadus atpakaļ, kā traks meklēju šādu auto, gan ne Long versijā. Neatradu labā stāvoklī. Kaut kā man toreiz arī viņš bija iepaticies.



ar ko tas S90 tads ipass? nav tas pats 960? hmm  Embarassed


Ne ar ko! Tas pats 740tais uzķūnēts līdz 960tajam un vēl ar pēdējo Face Lift. Vienkārši emocijas - kaut kā sanāca ar tādu pabraukt pāris dienas 90to gadu beigās. Likās toreiz kosmoss. Tad vēlāk jau tos varēja dabūt par kādiem 5k -7k Eur. Likās baigi lēti priekš tāda aparāta, bet reāli LV neko normālu atrast nevarēja. Un labi vien bija, ka nevarēja.


S90 bija pēdējais volvo ar klasisko piedziņu 3.0 rindas motoru un nenormāli sarežģītu pakaļējo tiltu, kurš tika patentēts + ražots Zviedrijā. Braukšanas komforts ideāls.


_________________
Repair Fiat Examiners since 2008!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
1/2 eksperts rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
elbee rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
1/2 eksperts rakstīja:
Cadillac Eldorado Cabrio MY 71
Volvo S90 Long


Interesanti, ka sarakstā ir Volvo S90. Es kādus 5-7 gadus atpakaļ, kā traks meklēju šādu auto, gan ne Long versijā. Neatradu labā stāvoklī. Kaut kā man toreiz arī viņš bija iepaticies.



ar ko tas S90 tads ipass? nav tas pats 960? hmm  Embarassed


Ne ar ko! Tas pats 740tais uzķūnēts līdz 960tajam un vēl ar pēdējo Face Lift. Vienkārši emocijas - kaut kā sanāca ar tādu pabraukt pāris dienas 90to gadu beigās. Likās toreiz kosmoss. Tad vēlāk jau tos varēja dabūt par kādiem 5k -7k Eur. Likās baigi lēti priekš tāda aparāta, bet reāli LV neko normālu atrast nevarēja. Un labi vien bija, ka nevarēja.


S90 bija pēdējais volvo ar klasisko piedziņu 3.0 rindas motoru un nenormāli sarežģītu pakaļējo tiltu, kurš tika patentēts + ražots Zviedrijā. Braukšanas komforts ideāls.


Par piekares detaļām es nezinu. Vispār es dunduks esmu tehniskajās lietās. Tamdēļ baigi grūti spriest šādos parametros. Varu runāt tikai par emocionālo pusi.

Man S90 iekrita acīs citu iemeslu dēļ. Auto pasaule tagad ir cita, kāda tā bija 15 gadus atpakaļ. Toreiz piramīdu noslēdza Mercedes un BMW. Audi, vismaz cilvēku apziņā, vēl nebija elitē. Tā pat arī Lexus nē, jo toreiz vienīgais japānis ar ko pirpars var braukt bija Toyota Land Cruiser 80 un pārējie bija japoshkas, lai kas tos ražotu. Deviņdesmitajos krutākie, tādi kā Indriksons, brauca ar Meršiem un Bembjiem, bet tādi kā Gavrīlovs politkorektuma dēļs ar tādiem braukt nevarēja. Tapēc arī izvēlējās vai Audi A8 vai Volvo 960/S90. Volvo gan bija vēl politkorektāka izvēle, jo tomēr tas bija mazāks par Audi A8.

Bet lai kā tur būtu, es nekad neteiktu, ka Volvo S90 būtu ar ko īpaša braukšanas ziņā, jo motors tam man nelikās kaut kas īpašs un piekares īpašības arī atmiņā nav īpaši atzīmējušās. S-class noteikti ir krutāk.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es pavisam piemirsu - izbraucu ar arbas lexi - man tas auto palicis labaa tminjaa ar kluso, liigano gaitu pa slokenbekas grubuljaino segumu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
Fans rakstīja:
bmw e21 alpine bija afigennijs aparats (zel ka tik nebija papiru tam aparatam)


Pag tev arī bija E21 Alpina? Krāsa un gads?
melna krasa tika nopirkta toreiz pa 120 ls un tad neviens neapzinajas kas tas bija par aparatu nomainijam sajugu un pec tam pardevu kaiminam kas velak to iemainija pret veco pasatu ar 5 cilindru 1.9 motoru bet alpina tika pilnigi norakstita pec 15 metru briva lidojuma un ar purnu ieduras zeme  Doh!  vienigais kas palika vesels no tas masinas bija pakalejais vaks un tas atstarotajs starp lampam ar uzrakstu alpine motors bija 2.7 bet tas bija kads 97 vai98 gads katra zina es vel pamatskola gaju  :roll:ta masina bija 1981 gada  Wink[/quote]

Man bij 1980. gada, tumši brūna ar īsto alpinas 2.3 200 hp motoru. Nopirku 2000. gadā pa 250 Ls pat neapjēdzot ko nopirku, jo auto vajadzēja kalpot kā aizvietotājam kamēr mersis remontējās. Pie jaunmoku pils uzgāja gaisā motors ar lielu blīkšķi un baltiem dūmiem, galvu ar visām špiļkām izrāva. Tad auto tika izmantots kā naktsmājas bomžiem un pārdots pa 60Ls, cik zinu tad nākamais saimnieks ieurba to kokā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database