Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Šķidrie gardumi
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
žēl ka neesmu rakstnieks...tad es jums te uzrakstītu receptes....


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
+1 par arbas vasaras dzeeriena recepti



Pēdējoreiz rediģējis Trax Wed May 11, 2011 8:47 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
vasaras dzēriens - 1/3 sausa, skāba baltvīna (kāds rislings) 2/3 auksts ūdens + ledus


Mhm, šis labs. Starp citu, sarkanvīnu šādi atšķaidot, arī garšu iegūstam tīri nesliktu super


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sarkanviins ir baudiishanai, ar udeni to jaukt nav verts - tam piemiit pasham sava garshas bukjete, bet rieslingam, piemeeram, vai klasiskajam chardonet shaadi var gaazt klaat uudeni un kopeejo bukjeti tas diezvai izjauks.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
arba rakstīja:
vasaras dzēriens - 1/3 sausa, skāba baltvīna (kāds rislings) 2/3 auksts ūdens + ledus


Mhm, šis labs. Starp citu, sarkanvīnu šādi atšķaidot, arī garšu iegūstam tīri nesliktu super


+1
var ari kada skaista lappenite pasedet ar glazi proseco uz ledus... daudz laba nevajag. bet vajag pareizo Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vasarai ar ledu driizaak prasiitos lambrusco, jo prosecco ir noturiigaaks garshaa un ja liesi klaat kaadu uudeni, zaudeesi jau taa mazo jacuzzi glaaze Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
vasarai ar ledu driizaak prasiitos lambrusco, jo prosecco ir noturiigaaks garshaa un ja liesi klaat kaadu uudeni, zaudeesi jau taa mazo jacuzzi glaaze Smile


katram garsas karpinjas jau ir savadakas... iespejams ka ari lambrusco ir labs


aforisms ienaca prata - Kola ir ka kechups, pat sudu chupu ar pietiekami daudz kolas var izdzert!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
No itāļu vīniem esmu atradis friuli un sicīlijas reģiona ir ze best
Diemžēl @ LV izvēle ir pamaza
Bet nu es dzeru tik maz, ka varu reizi gadā ar mašīnu braucot pievest visam gadam
Tik kad izkrāmēju somu, bērns prasa - tēt, tad tu arī esi alkoholiķis ? aiwa


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
auksts šņabis no mazas glāzītes SmileSmileSmile
ar mazu marinētu gurķīti , vai sēnīti, mazu siļķes gabaliņu SmileSmileSmile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nekad neesmu bijsi stipro dzeerienu miiljotaajs, iespeejas taadeelj, ka pamataa visus stipros pat shotos dzer no lielaam (40-50ml) glaazeem. tachu reiz man stipro ieleeja kaa arba saka - mazaa glaaziitee (apmeeram 20-25ml) un tas kaareiz ir viens malks un degunam paliek tikai alkohola blaazma glaazee - tas arii nekad neuzsitiis atpakalj (man nepatiik asaa alkohola smarzja) un tad to seniiti (maziitinju podinju vai kraukshjiigu vilniiti) klaat! Smile veel man garsho pieksot plaani jo plaani sagrieztu galju (viitinaatu galju, papiira plaanuma spekjiiti, cietu desu) paga - siekalas sariesaas mutee!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nekas nav ļaunāks par vītinātu gaļu biezās šķēlēs...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaadiem zirga zobiem un behemota sakodienam jaabuut, lai taadu sakoshljaatu! Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
auksts šņabis no mazas glāzītes SmileSmileSmile
ar mazu marinētu gurķīti , vai sēnīti, mazu siļķes gabaliņu SmileSmileSmile


45 45 45


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
auksts snabitis ir ok  Wink  bet nu par snabi runajot man patik krievu/ baltkrievu jeb ukrainu baltie bruvejumi  super  par aliem runajot man garso zalisa darinajums un tervetes alus ka ari piebalgas nav slikts  Rolling Eyes  uzavas ir palicis udenains bet cesu ir skabs  Rolling Eyes  brengulis utt ir cits stasts un ikdiena tos nesanak dzert  Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vasarā vislabāk alus. No latviešu Tērvetes, Bauskas, Piebalgas. No tādiem izlejamiem aliem dzerams, bet ne lielos apjomos, ir Brenguļu, Madonas, Leffe vai Guiness. Pēdējā laikā gan arī kādu Tuborg vai tml. šļuriņu iedzeru.  aiwa
No konīšiem manā listē nepārspēts ir Remy Martin - ļoti baudāms dzēriens ar lielisku pēcgaršas buķeti.
No viskijiem agrāk iecienītāko Jāņa Staigātāja Red Label šobrīd laikam nomainījis Jamesons. Plauktā jau labu laiku stāv Chivas Regal 12", varētu būt labs, bet to neesmu vēl saņēmies noprovēt, labāk vēl drusku nogatavināt. Mr. Green
No vīniem neko nesaprotu, tāpēc patīk dajebkāda ražojuma pussaldie un itāļu mājas vīni.
Kokteiļus īpaši necienu, izņemot visīts+kola vai labi pagatavots mojito.
No bezalkoholiskajiem - vai nu Iļģuciema kvass, veselības dzēriens / porteris vai ūdens.  Smile
p.s. bet tā vispār dzeru reti.  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database