Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
ja nu ....
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs ja nu .... 
Ar čomiem alu dzerdami spriedām, ko vajadzētu izdarīt, ja pēc 24 stundām tiešām būtu pasaules gals  Laughing

Lūdzu šeit jūsu versijas, kā pavadīt pēdējās 24 stundas un kā sagaidīt pēdējās minūtes


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es laikam pretotos, cik vien varēdams. Salietu pilnu bāku mašīnā, pielietu vēl pāris kanniņas, iemestu bagāžniekā siltās drēbes un lāpstu+cirvi, paķertu līdzi sev vistuvākos cilvēkus, cik vien iespējams sabāzt mašīnā un ar max ātrumu vilktu Krievijas virzienā, uz visaugstāko vietu, iespējami tālāk no ūdeņiem. Ja nu tomēr būtu 110% skaidrs, ka ir kirdik pmd tad pievilktu mūli/sapīpētos, ieslēgtu Led Zeppelin riktīgi skaļi un pedal to the metal vilktu milzu viļņa (atomsēnes/marsiešu kuģa/enter your choice here) virzienā emo Ar pievilktu mūli nesāpīgāk un vismaz pēdējo reizi atvilkt, cik tačka iet smokin


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu bļin, kas par tēmu Doh!  Doh!
laba kafija, labs konis ,  labs cigārs, mīlotā meitene un sēdētu jūras krastā mētājot akmentiņus SmileSmile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
nu bļin, kas par tēmu Doh!  Doh!
laba kafija, labs konis ,  labs cigārs, mīlotā meitene un sēdētu jūras krastā mētājot akmentiņus SmileSmile


kaut kā šis viedoklis man vairāk patīk...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pasēdēju padomāju
mīļoto meiteni papildinam ar bērniem un citiem tuvajiem

vispār topiku likvidēt kā depresīvu kopš dzimšanas Sad


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
nu bļin, kas par tēmu Doh!  Doh!
laba kafija, labs konis ,  labs cigārs, mīlotā meitene un sēdētu jūras krastā mētājot akmentiņus SmileSmile


Tēma, protams, provokatīva  Wink
naac

Šādos gadijumos (nu tieši tādi, protams, nav bijuši, bet līdzīgos - karos utt) esot ārkārtīgi varmācības uzliesmojumi


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
cilvēkam izpaužas tas , ko viņš ir sevī slāpējis un ko mēs slāpējam ? dusmas, varmācību
+ dusmas par to, ko nav sasniedzis
+ dusmas par sabrukušiem sapņiem

Ņemot vērā, ka mans darbs ir bijis gana varmācīgs SmileSmile  man gribas ļoti mierīgi izbaudīt pēdējās stundas SmileSmileSmile
katru elpas vilcienu, katru putna dziesmu, katru vilni, kas nāk krastā Smile

Un vispār  - dzīve ir ļoti īsa, tādēļ jādzīvo lēnām, mierīgi izbaudot katru laika sprīdi, kas dots SmileSmile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man viens bijushais klasesbiedrs jau videnes laikaa teica, ja vinjam diagnosticetu neizaarsteejamu slimiibu, vinsh nopirktu cobra sportsteri un brauktu liidz nosistos. live fast die young.
bet es taa padomaaju - ja taads scenaarijs buutu neizbegams, es savaaktu kopaa gjimeni uz pikniku, kur pasedeetu kaa to ikdienaa biezji nesanaak dariit. ak, jaa un veel pirms tam es uzshautu paaris lopiem pa seju Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
panorama tiesi rada calus, kas vakarnakt redzejusi "pasaules galu" aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a īstenībā visu to laiku no paziņojuma līdz pašam pasaulsgalam valdītu megahaoss, bezpriģels un mēs uzzinātu, cik cilvēce ir tupa.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mēdiji ziņo ka tas amīšu pasaules gala sludinātājs esot dziļā neizpratnē par to ka tomēr viss turpinās haha


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
Mēdiji ziņo ka tas amīšu pasaules gala sludinātājs esot dziļā neizpratnē par to ka tomēr viss turpinās haha


 :pārsteigums:  ahahahahahaaa


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
AMV rakstīja:
Mēdiji ziņo ka tas amīšu pasaules gala sludinātājs esot dziļā neizpratnē par to ka tomēr viss turpinās haha


 :pārsteigums:  ahahahahahaaa


es arī...  jau kuro reizi aiziet garām... nevar ticēt tāpat kā politiķiem, laika ziņām...
a viņš vēl tagad droši vien dabūs kredītu atmaksāt, ko bija "visu labi sarēķinot" paņēmis  emo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es vairāk sliecos uz Ogas variantu par sapīpēšanos, bik alko un vilkšanu kautkur utt. vēlams jautrā kompānijā  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es laikam darītu bik no tā ko Oga raksta un bik no tā ko arba raksta-vispirms vēl pēdējo reizīti tā kārtīgi no sirds un dvēseles atvilktu kautkur ar auto,iepriekš jau sasauktu kautkur iepriekš izdomātā vietā,sev visus tuvākos cilvēkus un tad mierīgi pie ugunskura un konīša glāzi rokās cienīgi sagaidītu to pēdējo stundiņu.
bet vispār es par to tā nedomāju.man šķiet,ka labāk ir nezināt kad tā pēdējā stundiņa sitīs. Rolling Eyes


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database