Atbildēt pie šī temata 29 lapa no 31 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Nākošais
šausmas -2
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
JM rakstīja:
Man arī bail pat pateikt, ka kaut kas nav kārtībā ar raidījuma vadītaju.

Nu tādā veidā uzvesties ar Valsts prezidentu...  pārtraukt visu laiku c


Tāda nu ir tā žurnalistika, redzēji raidījumu, kā Spriņģe brauca augumā privātuzņēmējam Ķirsonam, par to kā viņš tērē pats savu sapelnīto naudu? Kur prāts un tiesības pārmest kādam ko un kā tas rīkojas ar savu personisko naudu... Ar naudu, kuru jautājumus uzdevušais nav nedz nopelnījis nedz ir bijis tiesīgs rīkoties...

Šito veco pusmūmiju vēl reāli saudzīgā režīmā papaijāja...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nav viņš atbilstošs amatam! Tas bija no pašā sākuma vairāk kā skaidrs.

Bet man pēc šīs intervijas parādījās simpātija un atbalsts prezidenta kungam. Dīvaini, bet fakts. Tas arī viss, ko gribēju pateikt Wink



Pēdējoreiz rediģējis Quattordici Wed Dec 18, 2013 2:52 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Citiem tie paši raidījuma vadīāji ir izpildījušies krietni vien "nepieklājīgāk" uzbrūkošāk vai nepamatotāk...
Uzdevuši jautājumus, kas skar gluži personisko dzīvi, kas nav saistīti ar nelikumībām, vai apšaubāmām likumībām, kā tas ir šajā gadījumā.

Ja jūs tajā vecajā "godīgu" miljonu sapelnījušajā pensī redzat aizstāvāmu un saudzējamu plīša lellīti - tad nu tādam NUDIEN NAV VIETAS TAJĀ AMATĀ!

Ir kāda ārvalstu vizīte, kur šis, jums simpatizējošais, pilnīgi neskaidru valodu runājošais valst prezidents nebūtu izgāzies???

Palasiet satversmi, kādi viņam ir pienākumi un tad padomājiet cik viņš tiem ir atbilstošs...



Nemāci vectētiņu klepot Smile Tas ko es redzu mediju vidē pēdējā laikā ir pilnīgā propaganda, kurā cilveks, kurš nedara neko, nepieņem nevienu lēmumu un tiek padzīts par iespējamu kukuļu pieņemšanu no Reveidīgajiem, tiek pataisīts par labo un balto tēlu, bet cilveks, kurš neklausās veinbergveidīgo, ēlertveidīgo un citu liberastu "sabiedrības" paustajā viedoklī tiek pataisīts par kretīnu ar visiem iespejamajiem līdzekļiem....


Starp citu Satversmes 56.pants nosaka: "Ministru kabinetu sastāda persona, kuru uz to aicina Valsts Prezidents." - Manuprāt viens no skaidrak izteiktajiem Satversmes pantiem Smile


P.S. mazāk vajag klausīties ko tev pasaka priekšā citi "eksperti, un vairāk informācijas jāiegūst pašam, tad ar cilvekiem būs grūtāk manipulēt....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
Nav viņš atbilstošs amatam! Tas bija no paša sākums vairāk kā skaidrs.

Bet man pēc šīs intervijas parādījās simpātija un atbalsts prezidenta kungam. Dīvaini, bet fakts. Tas arī viss, ko gribēju pateikt Wink


Simpātijas? Par ko?
Vai žēlums?

Ja tomēr simpātijas, vai vari labāk par viņu, lai man nav jāpārjautā kā žurnalistam - "Manuprāt skaidras atbildes tomēr nesadzirdēju", aprakstīt, ko tieši tādu un savādāku kā citi, tas wanabī cariņš pateica?
Ka kortumpētam un atlaistas saeimas prezim vai noPīāRotas prezidentālas republikas prezis varētu vienpersoniski kontrolēt KNAB, VK, SAB utt?
It īpaši, ja patrāpās šāds pusmumificēts tēls, kam šito sarunāja kā svecīti uz mūža tortes - sabija arī par prezi...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Quattordici rakstīja:
Nav viņš atbilstošs amatam! Tas bija no paša sākums vairāk kā skaidrs.

Bet man pēc šīs intervijas parādījās simpātija un atbalsts prezidenta kungam. Dīvaini, bet fakts. Tas arī viss, ko gribēju pateikt Wink


Simpātijas? Par ko?
Vai žēlums?

Ja tomēr simpātijas, vai vari labāk par viņu, lai man nav jāpārjautā kā žurnalistam - "Manuprāt skaidras atbildes tomēr nesadzirdēju", aprakstīt ko tieši tādu un savādāku tas wanabī cariņš pateica?
Ka kortumpētam un atlaistas saeimas prezim vai nopīārotas prezidentālas republikas prezxis varētu vienpersoniski kontrolēt KNAB, VK, SAB utt?
It īpaši, ja patrāpās šāds pusmumificēts tēls, kam šito sarunāja kā svecīti uz mūža tortes - sabija arī par prezi...


Smile
Jocīgi - visas tissībsargajošās institūcijas (KNAB, prokuratūra utt.) ir faktiskā Vienotības pakļautībā - tjipa piesedz savējos kā zaičiku, kamparu, čigāni un visus pārējos, bet kad jādara tiešais darbs jāķer "korumpanti" tjipa Ušakovs, Bērziņš utt, tad var tikai pabļustīties tjipa oligarhi, korumpanti utt.- tad loģiski domājošam cilvekam rodas divi jautājumi - 1) vai nu nav par ko iesēdināt "korumpantus" ; 2) vai arī nodarbojas ar ko citu, tikai ne ar savu darbu Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://klab.lv/users/texti/62954.html

P.S. es strādāju liberastu, sorosītu un oligarhu apsēstā medijā, kas pieder 3A. Tomēr tas nemaina lietas būtību, ka Bērziņpapum steigšus jāpenzionējas, jo tikko viņš atver muti, tā visi kakā ķieģeļus. Un neviens tik ļoi viņu pat ar visu preses varu nespētu nomelnot, cik meistarīgi viņš izveic to pats sev. Paverot muti, latviski vai angliski.

Paldies Dievam, ka viņš neko nedara un aprobežojas vien ar diršanu.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pat nemeklējot googlā, viņa lielākie fail ir:

Nejauši tikt ievēlētam par prezidentu
Nokāst 180 000 Eiropas naudas neeksistējošam viesu namam (savai lauku fazendai)
Vizīte uz Turkmēniju un sajūsma par šai valstī valdošo kārtību
Draudi ar fizisku izrēķināšanos žurnālistiem
Sistemātiska protokola neievērošana
Iedoma, ka viņš prot izteikties angliski
Iedoma, ka viņš prot izteikties latviski
Brauciens uz Putiniādi Sočos
Iedoma, ka viņš nu būs jaunais Kārlis Ulmanis... utt


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Patiesās šausmas ir tādas, ka pēc vakardienas krāmēšanās pa auto bāku esmu blīvējošo gumiju ielicis šķībi. Itogo pēc tankošanās zem mašīnas peļķe...


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Turkmēniju vai Turkmenistānu? un tās valsts čiekuru viņš sajauca ar Turcijas čiekuru, kad šis bij atbraucis ciemā.

pa lielam +1 smic

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man labpatīk lietot vārdu Turkmēnija.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Pat nemeklējot googlā, viņa lielākie fail ir:

Nejauši tikt ievēlētam par prezidentu
Nokāst 180 000 Eiropas naudas neeksistējošam viesu namam (savai lauku fazendai)
Vizīte uz Turkmēniju un sajūsma par šai valstī valdošo kārtību
Draudi ar fizisku izrēķināšanos žurnālistiem
Sistemātiska protokola neievērošana
Iedoma, ka viņš prot izteikties angliski
Iedoma, ka viņš prot izteikties latviski
Brauciens uz Putiniādi Sočos
Iedoma, ka viņš nu būs jaunais Kārlis Ulmanis... utt


Tagad paanalizēsim Baltā tēva "nopelnus", kurus nezin kāpēc neizceļ gaismā neviens:

1. Pelēcīgam Latvijas bankas darbonim kļūt par Finanšu ministru;
2. Nokāst vairāk nekā miljonu latu no Hipotēku bankas neveiksmīgam nekustamo projektam;
3. Hipene joprojām pagarina termiņus - Smile tas tā reāli parastam cilvēkam, kurš 2008 gadā nodarbojās ar nekustekļiem - pajautājiet vai tā bija arī citiem:
4. Nekautrējoties pieņemt lēmumus attiecībā uz to pašu hipeni;
5. Visā valdīšanas laikā es zinu tikai divus lēmumus, kuri tika pieņemti neizveidojot darba grupu, nesasaucot ekspertu komisiju un nepieaicinot nozaru profesionāļus - 1) ACTA līgums, kuru ratificēja pirms visas pārējās Eiropas un 2) nekautrējoties samazināja pensijas;
6. Nekontrolēta savējo bīdīšana visos iespējamos amatos un piesegšana skandālos;
7. Mūžīga vainīgo meklēšana, kāpēc mēs esam tur, kur mēs esam.
8.Nav veikta NEVIENA reforma, jo 4 gadu laikā tā arī nespēja uztaisīt valsts funkciju auditu, lai saprastu ko vispār dara valsts un vai tas ko valsts dara ir nepieciešams un nedublējas.
9. Pilnīga izdabāšana ES. Neesmu dzirdējis nevienu vārdu par to kādas ir Latvijas Valsts intereses un vai tādas vispār ir.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
JM, labs!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
JM - jā VD ir īsts ļaunuma iemiesojums, agrāk gan bija labi laiki, kad MP bija Šķēle, Kalvītis, Emsis, Krištopāns.....  emo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
JM, atsauces? Kaut vai uz publikācijām presē.



Turklāt, kļūda jau ir tavā pašā pirmajā punktā, VD bija Eiroparlamenta deputāts, kad viņam ::piedāvāja:: kļūt par premjeru.



Pēdējoreiz rediģējis smic Wed Dec 18, 2013 3:35 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
JM, atsauces? Kaut vai uz publikācijām presē.


Par kuru jautājumu, smic?? Smile

Da es nekad neesmu teicis, ka man patiktu Bērziņš, NEKAD!

Es esmu pret propogandu, kad man kāds "pareizā" viedokļā paudējs paska priekšā, kurš ir labs un kurš slikts!
Diemžēl visi viņi ir vienādi...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 29 lapa no 31 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database