Atbildēt pie šī temata 31 lapa no 31 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 29, 30, 31
šausmas -2
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
JM rakstīja:
tagad domāju, moš termostatu jānomaina - tosols jālej nost vai nē?


ja maina pie uzsildīta motora, tad nav jālej nost. tikai atceries, ka NEDRĪKST motoru slāpēt nost  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Un kā Tev pašam šķiet par to tosolu - vajag vai nevajag liet nost? Very Happy


Es jau mēģinātu noglušīt trubas nelejot nost visu sitēmu - cik iztecēs tika arī pēc tam pielies... par to arī jautājums:)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
JM rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Ja Tev būtu kaut mazākā nojēga par lietvedības dokumentu kustību, sastādīšanu un iesniegšanas principiem, tad šitādas muļķības nerunātu...

Ļoti bieži tas vai cits ministrs ir tikai dokumenta vīzētājs vai formālāis iesniedzējs, sastādīāji, radītāji un virzītāji nav redzami...


Man ir ne tikai sajēga, bet arī pieredze:)

Te jau parādās kopējā problēma - neviens nav ne par ko nav atbildīgs un neviens nekur nav vainīgs - vainīgs ir tas ierēdnītis, kuram palūdza sagatavot papīrīti...

Par dokumenta saturu VIENMĒR ir atbildīgs tas, kurš viņu ir parakstījis, VIENMĒR, TĀ TAM BŪS BŪT Smile Un tieši tādai būtu jābūt atbildībai gan valstiskā līmenī, gan arī jebkurā iestādē un uzņēmumā.

Da labi, necepies, forums tad ir par alfām, nevis VD vai AB Smile

Labāk apstāsti 2.0 TS viegli nomainīt termostatu, vai baigais čakars Smile

Jūs tur izplūcāties, nu i labi.
Kamēr atbildīgos amatos būs džeki, kurus var ietekmēt ar personīgā bankrota, vai tuva radinieka bankrota draudiem, tikmēr viņi arī šādus jocīgs papīrus parakstīs.
Neesmu draugos ar VVF, bet kamēr viņa pa pili ņēmās, viņu cienīja, jo nebija īsti skeleti skapī ko raustīt. Vēlāk gan saradās. Tāpat ar AB ir grūti manipulēt, jo viņš ir labi nodrošināts pensionārs, var atteikties no Iepriekš iedibinātām privilēģijām un tas dažus tracina. Tad nu kašā ārā kā viņš tik neatkarīgs kļuvis, bet parādos iedzīt viņu būs pagrūti.
AB var būt nav ideāls, bet izskatās, ka viņam ir savs viedoklis, kurš nav saskaņots ar Vadošo politisko spēku. Man liekas tas ir tikai labi, ka ir šī viedokļu dažādība.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Arī VVF bija raustāmie striķīši, neraizējieties. Uz 9. maija parādi kā mīļā uz Maskavu aizbrauca.

Latvijā ikvienam cilvēkam, kas kaut ko dara – uzņēmējam, politiķim, sabiedriskajam vai kultūras darbiniekam, būs raustāmie striķīši. Dodiet cilvēku, pantu atradīsim, tā teikt Wink


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
turpinot par demences skarto...



_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
turpinot par demences skarto...


smic - gribi turpināt diskusiju par propogandu??? Smile

Es tikai iedomājos kā gānītos jaunalksnes, delnas, ēlertes, veinbergas un providusi, ja Zolitūdes komisiju būtu izveidojis kāds cits premjers - tjipa kalvītis - viņu tagad zākātu par resnu cūku, kurš neieklausās tautas viedoklī un būtu sabīdijis treknos amatos savus čomakus un vispār tas būtu kliedzošs valsts nozagšanas, tiesiskuma un demokrātijas apdraudējuma piemērs Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
JM rakstīja:
Es tikai iedomājos kā gānītos jaunalksnes, delnas, ēlertes, veinbergas un providusi, ja Zolitūdes komisiju būtu izveidojis kāds cits premjers - tjipa kalvītis - viņu tagad zākātu par resnu cūku, kurš neieklausās tautas viedoklī un būtu sabīdijis treknos amatos savus čomakus un vispār tas būtu kliedzošs valsts nozagšanas, tiesiskuma un demokrātijas apdraudējuma piemērs Smile

 Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
divejādas sajūtas
no vienas puses šausmas
no otras - tā tiem dresētājiem vajag
nabaga lauvas, ko ar viņām izdarīs pēc tam SadSadSad
vispār es par savvaļas dzīvnieku aizliegšanu cirkā

https://www.youtube.com/watch?v=1oRWO1J91eg


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 31 lapa no 31 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 29, 30, 31
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database