Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Alfa 156 bēdas (
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Alfa 156 bēdas ( 
Sveiki!

Mums šāds stāsts, ja kāds zin labu padomu, lūdzu dalieties.
Gadiem atpakaļ mums bija Alfa 147, mana zalā vardīte, lieliska mašīna.
Iegādājāmies 156 alfiņu, kura tikko izgājusi skati. Aizvedām uz servisu nomainīt filtrus. Pārdevējs ieteica nomainīt eļļas filtrus. Nobraucot kādu ganbaliņu, bija eļļas smaka.
Servisā pacēla mašīnīti un apskatīja. Ir pamatīgas problēmas, eļļa gāžās. Mums nosauca visas remontējamās lietas un tas sastāda ap 800 EUR + bremžu kluču maiņa., kopā ap 1000 EUR
Bēdīgi dikti, ka mašīna tādā stāvoklī varēja iziet skati. Mums nav tādu līdzekļu, lai ieguldītu. Atliek vai nu pārdot, informējot pircēju par esošajām, vai atrast iespēju, kur ir serviss, kam ir pieredze ar alfām un iepsēja salabot par iespējami mazāku summu.
Serviss, kurā bijām man patika, strādā loti korekti. Tomēr Alfas ir viņiem eksotika, un iespējams tāpēc  viņiem detaļas maksā dārgāk kā servisā, kurā ir pieredze  ar Alfām, un iespējams jau ir pieejamas Alfiņas detaļas.
Kaut arī mašīnītei ir bēdīgi ar braukšanu, man viņa tiešām patīk, ja varētu salabot par mums iespējamiem lidzekļiem, nevēlētos nemaz pārdot, tam nav loģikas, bet ir sajūta, ka mašīnīte, ja tai salabotu šīs lietas, kalpos labi un uzticami.
Ja ir vērtīgi padomi, lūdzu dalieties.
Man liekas, ka Alfa ir viena lieliska mašīna, ar savu raksturiņu, un kad to iepazīsti un sāc sadraudzēties, tā kļūst par ko īpašu.

Lai jauks vakars un visiem Alfistiem lieliska braukšana !)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs
Kāda ir jūsu 156 alfa, benz vai dīzelis,gads un motora tilpums?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database