Atbildēt pie šī temata 84 lapa no 87 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 83, 84, 85, 86, 87  Nākošais
riepas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
gynts rakstīja:
un pēc apzīmējums tas sanāk J 7.0  ???


nē, 205/55 naac

Tā tālu netiksi. Pats minimums ir M+S

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
petjka rakstīja:
MartinsT rakstīja:
gynts rakstīja:
un pēc apzīmējums tas sanāk J 7.0  ???


nē, 205/55 naac

Tā tālu netiksi. Pats minimums ir M+S


un obligāti RADIAL TUBELESS


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Ziema nāk! 
Jautājums kungiem  - vai uz 17' diskiem var uzlikt riepas ar lielāku diametru par 215/55/17 ?  - jāpērk riepas priekš 159. un gribētos to auto drusku piepacelt, kaut vai uz riepu rēķina.. , bet nezinu, cik ir lielākais, kas lien arkās.

Paldies!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Ziema nāk! 
Kaneelis rakstīja:
Jautājums kungiem  - vai uz 17' diskiem var uzlikt riepas ar lielāku diametru par 215/55/17 ?  - jāpērk riepas priekš 159. un gribētos to auto drusku piepacelt, kaut vai uz riepu rēķina.. , bet nezinu, cik ir lielākais, kas lien arkās.

Paldies!


Mes vienai 159 pec klkienta velesanas uzlikam 225/55/17, it ka nekeras, klients laimigs, masina augsta, gaita komfortabla Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
itkā tikai 1.75% starpība no standarta (225/50R17).

Ja riepas būtiski lētākas, tad es personīgi varbūt arī riskētu ņemt, bet nu rēķinies arī ka neviens tev neieteiks to darīt, jo visas mašīnas sistēmas ir testētas ar standarta riteņiem un kurš var galvot ka pēkšņi kautkādas problēmas neradīsies dēļ nepareiza izmēra.
+ vēl minimālais risks ka kāds apdrošināšanas gadījumā vai TA piesiesies par nepareizu riepu...
bet kā jau rakstīju, ja būtiski lētāk, es personīgi varbūt arī noriskētu.

no otras puses, pats neesmu ievērojis, ka augstums būtu 159 problēma (ja nu vienīgi ar sportpaku)...


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lielāka riepa palielina slodzi uz gultņiem un tas arī ir viss. Ja iet runa par tādu nenozīmīgu izmēru izmaiņu, tad tur vispār nav ko cepties. Jeepiem un citiem bezceļniekiem vispār, ja ķeras, kaut kur riepa, tas nozīmē, ka ir jāpieriktē arka. Ne jau tagad ies riepu zemāku likt! Uz bezceļniekiem liek pat 30% lielākas riepas un nekas nenotiek. Tā kā par tādu niecīgu izmēra izmaiņu nav jēgas tērēt laiku un tur kaut ko domāt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
itkā tikai 1.75% starpība no standarta (225/50R17).

Ja riepas būtiski lētākas, tad es personīgi varbūt arī riskētu ņemt, bet nu rēķinies arī ka neviens tev neieteiks to darīt, jo visas mašīnas sistēmas ir testētas ar standarta riteņiem un kurš var galvot ka pēkšņi kautkādas problēmas neradīsies dēļ nepareiza izmēra.
+ vēl minimālais risks ka kāds apdrošināšanas gadījumā vai TA piesiesies par nepareizu riepu...
bet kā jau rakstīju, ja būtiski lētāk, es personīgi varbūt arī noriskētu.

no otras puses, pats neesmu ievērojis, ka augstums būtu 159 problēma (ja nu vienīgi ar sportpaku)...


Es šoreiz vairāk tīri par braukšanu un tehnisko pusi, ne par izmaksām - tīri subjektīvi šķiet, ka ziemā labāk šaurākas riepas - tāpēc 215, un mazliet augstākas. Jā, 159. nav par zemu, bet mazliet augstāks nāktu tikai par labu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vietām jaukas bedrītes, vienu noķēru. Izrādās arī šādus caurumus var salāpīt, ne katrā riepu servisā, bet var.



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Varbūt uzreiz ar kontaktiem? Var noderēt. Bedres izlīdušas ne pa jokam.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Duntes 11, gandrīz pretī ātrajiem, bik prom no centra. Tā kā vulkanizē, tad gatava nākamajā dienā

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sveiki!

Man noderētu konsultācija.
Mašīna man ir, bet svaigu ziemas riepu nav. Tur it kā nebūtu nekas daudz domājams.
Taču manī ierunājās sīkstulis, kas saka: "Pag, pag, tev tak laukos šķūnī ir nogrūstas bijušās Alfas ziemas riepas!"
Taču ar šīm riepām ir divas aizķeršanās:
1. Tās ir nepareizā izmēra. Man tagad Džuljetai prasa 225/45/R17, bet šķūnī stāv no 159 - 225/50/R17. Atšķirība nav liela, bet ir. Ko nu? Vai tas ir tik svarīgi, cik svarīgi, kādas sekas?
2. Riepas ir pavecas. Tās ir ražotas 2010. gada vidū. Cik tas ir svarīgi?

Vai varbūt labāk beigt žmiegties?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PP rakstīja:
Sveiki!

Man noderētu konsultācija.
Mašīna man ir, bet svaigu ziemas riepu nav. Tur it kā nebūtu nekas daudz domājams.
Taču manī ierunājās sīkstulis, kas saka: "Pag, pag, tev tak laukos šķūnī ir nogrūstas bijušās Alfas ziemas riepas!"
Taču ar šīm riepām ir divas aizķeršanās:
1. Tās ir nepareizā izmēra. Man tagad Džuljetai prasa 225/45/R17, bet šķūnī stāv no 159 - 225/50/R17. Atšķirība nav liela, bet ir. Ko nu? Vai tas ir tik svarīgi, cik svarīgi, kādas sekas?
2. Riepas ir pavecas. Tās ir ražotas 2010. gada vidū. Cik tas ir svarīgi?

Vai varbūt labāk beigt žmiegties?


Uzlikt vares un arkas nekersies. Bet pameri to protektoru, vai vispar ir verts ar to nodarboties


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
1. diametra atšķirība 2cm, ja vēl vecās riepas ir padilušas, tad vēl bik mazāka atšķirība. un hvz vai visiem ražotājiem tie riepu izmēri tiešām uz milimetriem ir precīzi?
2. viena tante teica, ka mūsdienās riepas 8 gadus bez izmaiņām glabājās, piemērotos apstākļos, protams. Šķūnītis imho ok.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PP rakstīja:
Sveiki!

2. Riepas ir pavecas. Tās ir ražotas 2010. gada vidū. Cik tas ir svarīgi?



Bija reiz draudzenei itka labas, pajaunas riepas.. ražotājs normāls (hankook laikam), maz brauktas, bet %^&&*%% - īsā laikā gandrīz divas avārijas izraisīju (biju pieradis pie sava auto ar jaunām riepām braukt). Papētīju - izrādās riepas kopumā apmēram 5 gadus vecas bija - 3 no tiem bija stāvējušas pārdevēju noliktavās un tikai kādas divas ziemas brauktas.. (vasarā turētas šķūnītī). Uz nākamo ziemu nopirkām tik tiešām jaunas riepas un viss bija ok.

Tas viss protams ir relatīvi. Es biju pieradis ar jaunām, ar tādām pavecām bija grūti. Ja visu laiku brauc ar tādām, varbūt arī var pierast un iztikt.. Un ja pamatā brauc pa sasālīto Rīgu, varbūt var iztikt vēl vairāk.. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 84 lapa no 87 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 83, 84, 85, 86, 87  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database