Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
AR156 miglinieki
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs AR156 miglinieki 
Vai kāds nezin vai var nomainīt migliniekiem tikai stikliņus un ja var,tad cik tie stikli var maksāt un kur var iepirkt.Lieta tāda,ka esošajiem nezkapēc ir izkusuši caurumi Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pazvani 7144415 vai 29144415.Tur visu pateiks  un pārdos vislētāk.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dzintis rakstīja:
Pazvani 7144415 vai 29144415.Tur visu pateiks  un pārdos vislētāk.


Man tehnskajā apskatē piesējās, redz stikliņi ir sīkos punktiņos no smiltīm Sad  Ja nav grūti, tad aptuvenā cena ir ... ??

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
picaSSo rakstīja:
dzintis rakstīja:
Pazvani 7144415 vai 29144415.Tur visu pateiks  un pārdos vislētāk.


Man tehnskajā apskatē piesējās, redz stikliņi ir sīkos punktiņos no smiltīm Sad  Ja nav grūti, tad aptuvenā cena ir ... ??


Oho, veel vien jaunums... man liekas ka jasak kaut kur kolekcionet TA viirelju komenti.
Manuprat, ja stikls nav saplests vai iespregajis, ka ari ja vinjs nelauz staru nepareiza virziena, tad uzbraucienam par akmentiju skrambam nav bijis pamata.
Ta jau 90% lavija ekploteto transporta lidzkli ispelitos "rajienus" par virsbuves stavokli, jo redziet ari uz kapota ir smilshu/aknentiju pedas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cik te esmu dzirdejis tad 156 mainas viss miglenieks. Cena reklama.lv bija 15Ls/gb, pie Sashas 25Ls/gb minus 10% kluba biedra atlaide.Kurs labaks? (h** vin zin)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
A kaa stiklaa var izkust caurums? Ka tik nav izsists vai saplaisajis.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
Cik te esmu dzirdejis tad 156 mainas viss miglenieks. Cena reklama.lv bija 15Ls/gb, pie Sashas 25Ls/gb minus 10% kluba biedra atlaide.Kurs labaks? (h** vin zin)


Kuru vienkārši Tev nedos! Es domāju 10% Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu man iedeva. Tikai es to karti beigas radiju. Tipa lai neuzceno pirms atlaidem Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
156 miglinieki ir pilnīgs s......
1) uzkarst pastiprināti jo ļoti mazi un iebraucot sniegā, peļķēs , kas gadās bieži, jo zemu, plīst
2) atrodas zemu, iegremdēti buferī, mazi līdz ar to ļoti grūti normāli nomazgāt
3) labuma no viņiem nav nekāda, īpaši tādēļ, ka parasti netīri.


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[q uote="muuris"]A kaa stiklaa var izkust caurums? Ka tik nav izsists vai saplaisajis.[/quote]


A nezinu kapē izkusa.Un vēl,man tiem migliniekiem stikliņi i no plastmasas Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
[q uote="muuris"]A kaa stiklaa var izkust caurums? Ka tik nav izsists vai saplaisajis.



A nezinu kapē izkusa.Un vēl,man tiem migliniekiem stikliņi i no plastmasas Rolling Eyes[/quote]

Nu, iespējams, ka lampiņas ir pārāk štengras... Vai arī vienmēr tie stikliņi ir bijuši netīri
Vienkārši tāpāt tur nekas nepārkarst...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dzintis rakstīja:
Pazvani 7144415 vai 29144415.Tur visu pateiks  un pārdos vislētāk.


20 Ls gb.

vilsons , Tev neizdevās atrast kaut kur lētāk ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
parasti Alfu miglinieki izbeidzas taapeec, ka lietotaajam tie shkjiet par shvaku un tiek iepachkaatas superjaudiigas spuldzes, kas to vienkaarshi izkausee. risinaajums ir viens- uztvert miglinieku kaa vizualu dekoru un tikai.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man citreiz lietainā laikā tumsā palīdz. Tomēr piekrītu, ka pagriezt lukturu korekciju uz augšu ir mazliet efektīvāk Mr. Green


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AR miglinieki ir vieni no tiem retajiem migliniekiem, kas tieši veic savu funkciju - izgaismo ceļa malu nepietiekamas redzamības apstākļos. No tiem tālumā NAV nekādas jēgas.
Līdz ar to tos var izmantot:
Kopār ar tuvās gaismas lukturiem, lai pačotnāk izskatītos (kā to dara bemberisti),
Izmantot tuvo gaismu vietā pa dienu, jo mazāk ēd strāvu un mazāk rij logu mazgāšanas šķidrumu
Izmantot nepietiekamas redzamības apstākļos - miglā putenī, lietū, lai labāk redzētu kur ceļš sāk pāriet nomalē vai grāvī... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database