Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
AR156 miglinieki
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu man viņš vienkārši nebija shifty
Tāds nedaudz off topic, a kur var pa saprātīgām naudām to aizsargu iepirkt (nu kur kāds jau ir ņēmis)?
A to nomazgā motorīti, bet pēc pirmā lietus un zemes ceļa vis darbs  pmd

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Muuri, necepies par to karbona zemmotora pannu! Man ar visu pannu peec izbraukshanas cauri pelkjei bija netiirs viss augshpusee motoram. Tagad kautkur servisaa atdusas, nelaikjis. Taa ari ineesmu licis atpakalj. Protams, es servisam arii nesamaksaaju... Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es jau nu kautko uzliktu gan. ja būtu smagais V veida motors, tad laikam pat lumīnija pannu vajadzētu. orģinālo AR laikam nav jēgas meklēt, drīzāk pazvanīties uz kantoriem, kas tādas taisa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
Nu man viņš vienkārši nebija shifty
Tāds nedaudz off topic, a kur var pa saprātīgām naudām to aizsargu iepirkt (nu kur kāds jau ir ņēmis)?
A to nomazgā motorīti, bet pēc pirmā lietus un zemes ceļa vis darbs  pmd


Plastikāta, nu tāda kā oriģinālā maksā ~ 37 Ls. bet tas kantoris atrodas kautk kur sono auto rajonā. Ja precīzi tad vajag apskatīties.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Muuri, necepies par to karbona zemmotora pannu! Man ar visu pannu peec izbraukshanas cauri pelkjei bija netiirs viss augshpusee motoram. Tagad kautkur servisaa atdusas, nelaikjis. Taa ari ineesmu licis atpakalj. Protams, es servisam arii nesamaksaaju... Rolling Eyes


Nu pareizi. Tāpēc jau Tev tas motors ir kā no vienas vietas izvilkts Razz  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Emef!
Tas plastikaata par 37 naudinjaam noteikti ir mans vecais, ko meegjina notirgot, lai atpelniitu salauzto reiku Very Happy
Arii Sono auto rajonaa tas kantoris...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es uzliku sev 3mm ņeržas pannu. Ir labi! Esmu apmierināc!
Tikai tagad kaukas ackrūvējies, biku uzgrab uz bruģa (bik kauns reizēm sanāk par tādām skaņām), be to tāpat drīz novērsīs...
Vienīgais tas mekaxāja 37 naudas, bet gandr'iz 2,5 reizes vairāk...
Toties ir ne tikai dubļu parādīšanās motortelpā ierobežota, bet motors jūtās trieciendrošs kā 45 čuguna apenēs...shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu nez, es braucu un man viss ir čikiniekā. Bet kur vajag tā līst, lai vajadzētu krāmēt zem purna liekus kilogramus pannas veidolā Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Emef!
Tas plastikaata par 37 naudinjaam noteikti ir mans vecais, ko meegjina notirgot, lai atpelniitu salauzto reiku Very Happy
Arii Sono auto rajonaa tas kantoris...


Tev kas, kamēr lika pannu pamanījās reiku saluzt. Tad nu gan. Es nopirktu pannu un pats noteikti to arī uzliktu. Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
Nu nez, es braucu un man viss ir čikiniekā. Bet kur vajag tā līst, lai vajadzētu krāmēt zem purna liekus kilogramus pannas veidolā Rolling Eyes


Nu vismaz 147, lai panāktu komfortablu braukšanu ir diezgan mīksta priekšpiekare. Es esmu pamanījies uz Valsts Augstākās kategorijas ceļa pārsist karteri... Pieļauju, ka tas bija ledus un grants kopsasaldējumu kukurznis...  Mad

Salīdzinot 147 pakaļgala massu un 156 pakaļgala massu izriet otrs iemesls, kāpēc 147 ir vairāk tieksme "knābāt".

Un vēl ja 155 konstrukcija bija tāda, ka vispirms bija priekštilta balka un tad virs un aiz tās bija karteris, tad 147, lai dabūtu zemāku smaguma centru, karteris ir pirms un zemāk par priekštilta balku, līdz ar to uz Latvijas banānrepublikas lielceļiem daudz ievainojamāks nekā 155. Dzīvi pavadot uz vācu ceļiem par šādu fīču nebūtu domājis, jo ticamāk, nebūtu arī pārsitis karteri...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
klau, cik aptuveni izmaksā tāds kukurznis 2.0 motorītim?

man ar 2.5cm zemāku, kā standartā ik pa laikam sanāk dzirdēt skaņu grzzzzzzbbbssshhhhhhhhh, bet offroad cenšos braukt ļoooooti uzmanīgi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja laicīgi pamani sekas, tad jaunueļļu un kartera metināšanu. Ja nu noklapē tad zem štukas tāpat iekļaujamies Laughing
Gadus divus atpakaļ saša motoru piedāvāja pa 600LVL tiesa 1.4TS, bet gan jau ka ar pāris simtiem tiek cauri.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bet par pannu es domāju tikai dubļu pēc, jo lidz šim kādas divas reizes ir ceļu uzturētāji sagādājuši pārsteigumu auto zemākajiem punktiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nē nu tik daudz es ar saprotu  Very Happy

a tur bleķis vai alumīnijs?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
nē nu tik daudz es ar saprotu  Very Happy

a tur bleķis vai alumīnijs?


Nu man ir ņerža. ja būtu lumīnijs - tas dārgs
ja stiklene vai plastmasas - no dubļiem iespējams pasargā, bet no blieziena -  hmm

Mna ņērža izmaksāja ~92 lati mīnus simboliska Ziemsvētku atlaide aprīļa beigās... kaukur uz 85 laikam vienojāmies.
Tagadiņās būs dārgāk! Noteikti. Bleķis lētāks nav palicis.

Man ir 3 mm ņerža - biežaku nav jēgas, ja būs sitiens - cietīs lonžeri... Plānāka - neko daudz nenoturēs...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database