Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
145 1.9JTD spidometra devējs un ātrumkārba
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 145 1.9JTD spidometra devējs un ātrumkārba 
Ir uzdevums - jāsataisa spidometrs kas nekustās un odometrs, kas neskaita km, un ir aizdomas ka nav pieslēgts pie "datčika". Pastāv varbūtība ka pats spidometrs ari ir sačakarēts.
Pirmais jautājums. Kur atrodas 145-jiem ar JTD motoru spidometra devējs? Pēc paša nojausmas likās, ka jābūt ātrumkārbā, bet paša kārbā tikai 1 devējs un tas pats atpakaļgaitas gaismai. Var būt ka kaut ko neesmu saskatijis. Skatoties pēc shēmām nevar saprast kur tas "datčiks" ir iebakstīts.
Otrs jautājums. Uz foto ir faktiski divu vienādu (atšķiras tikai sīkas opcijas) 145 JTD kārbas, viena ir paša kārba un otra - donora  kārba ar kaut kādu "datčiku" pie kārbas eļļas līmeņa mērītāja. Kas tas par "datčiku? Vai tik ari nav tas spidometra datčiks?

 Varbūt  ir kāds, kas māk pāršūt, ja būs tāda vajadzība, spidometra procesoru vai zin kur to var izdarīt?


_________________
Race, rum & rock'n'rolla
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
145 ir ļoti dažādi dzinēji
gan jau , ka ar šiem devējiem arī ir lielas variācijas


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vai tik tas ātruma devējs nav zem kārbas (tipa iekšā). Paskaties vai neiet kāds vads kārbā iekšā, tai vietā kur kārba skrūvējās pie dzinēja.
Vēlviena versija ir ka ātrumu nolasa no abs devējiem. Bet vai tavam tā ir hmm


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tev jau diezgan pasvaiga tā 145. Varētu gadīties, ka no ABS lasa...
ABS sistēma strādā?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Meistari bija pasvieduši  domu par ABS problemu, jo ir tā ka šobrid korekti nestradā, bet spidometrs jau agrak nestradaja kad ar ABS bij viss kārtībā. Pētot shēmas nekādi neatradu spidometra saikni ar ABS nevienam 145/146. Tikai "dačiki". Pašam ir tā ka vadu instalācijās ir brīvs 3-caurumu konektors, kurš donoram ir piesprausts pie kārbas (skatīt iepriekšējā bildē). Tikai vel neesmu ieguvis apliecinājumu, kas par dačiku ir tai otrajā kārbā un manā nav. Ja tas ari būtu tas speedo "datčiks" kā apliecināties vai tas pats ari strādā?



_________________
Race, rum & rock'n'rolla
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
OjsuJezups rakstīja:
Meistari bija pasvieduši  domu par ABS problemu, jo ir tā ka šobrid korekti nestradā, bet spidometrs jau agrak nestradaja kad ar ABS bij viss kārtībā. Pētot shēmas nekādi neatradu spidometra saikni ar ABS nevienam 145/146. Tikai "dačiki". Pašam ir tā ka vadu instalācijās ir brīvs 3-caurumu konektors, kurš donoram ir piesprausts pie kārbas (skatīt iepriekšējā bildē). Tikai vel neesmu ieguvis apliecinājumu, kas par dačiku ir tai otrajā kārbā un manā nav. Ja tas ari būtu tas speedo "datčiks" kā apliecināties vai tas pats ari strādā?

P.ec dot.as sh.emas izskat.as ka tas S17 devējs ir uz kārbas pie izejošās ass. Tas ja nav redzams no augšas uz pašas kārbas, tad skaties no apakšas uz diffu. Tur iespējams būs viņš.
Ja nā, tad kā jau teicu ieprīkš, zem kārbas korpusa. Tad gan ķēpa to nomainīt.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paļdīs, par viedokli. To AMV: Ļiekas, ka nokļūdijies raksteibā L17 par S17 Smile. Apložņāju no visām pusēm donōra kārbu, tā ari neko citu neatradu kā augšējo bildē redzamo devēju. Abu mašīnu šī konektora vadu krāsas sakrīt un sakrīt ar shēmā definētājām krāsām, kā ari sakrīt ar deklarēto konektora izskatu. Tā kā sliecos uz to, ka mana kārba ir ne mana modeļa un spīd kārbas maiņa, jo man kārbā pat tāds caurums preikš devēja nav.


_________________
Race, rum & rock'n'rolla
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
brauc bez


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bez kārbas vai spidometra? Smile (stulbs joks)
Bet nopietni runājot, problēma ir jāatrisina jo CSDD TA uz desu paņēma un iedeva "čornuju metku". Tā jau bez speedo bij lab. Brauc uz ac pēc taho un visiem garām Smile. Bet nu prieki ir caur.


_________________
Race, rum & rock'n'rolla
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
par ;sito nelaiž ta cauri ???


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
OjsuJezups rakstīja:
Paļdīs, par viedokli. To AMV: Ļiekas, ka nokļūdijies raksteibā L17 par S17 Smile. Apložņāju no visām pusēm donōra kārbu, tā ari neko citu neatradu kā augšējo bildē redzamo devēju. Abu mašīnu šī konektora vadu krāsas sakrīt un sakrīt ar shēmā definētājām krāsām, kā ari sakrīt ar deklarēto konektora izskatu. Tā kā sliecos uz to, ka mana kārba ir ne mana modeļa un spīd kārbas maiņa, jo man kārbā pat tāds caurums preikš devēja nav.

pēc shēmas sanāk L17 dačiks- "fitted on gearbox"
Paņem donora kārbu, piespraud dačiku pie sava auto (vispirms protams atrodi to vadu...) un simulē griešanos- tas būs vienkāršāk kā uzreiz mainīt kārbu. Ja spidometra kauko sāk rādīt, viss skaidrs. Jāmaina kārba. Idea

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
par ;sito nelaiž ta cauri ???

Kad man gtv bija norubījies abs, negaja ne spido, ne odo, ne abs. Piefiksēja ka neiet, vēl uzprasīja kas pa lietu bet neko neteica ka ar to nevarētu iziet, izlaida. Laikam jau kārtēja lieta kas ir brīvā inspektora interpretācijā.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
cik man zināms, tad par nestrādājošu spidometru pienākas divnieks..... Rolling Eyes


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaspars rakstīja:
cik man zināms, tad par nestrādājošu spidometru pienākas divnieks..... Rolling Eyes
a ja strada uz pusslodzi ???? hmm  shura  shura  shura  shura


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies visiem par domu gaitu. Par spidometru ielika 2.  Uz donōra spidometrs strādāja, attiecīgi dačiks ari strādā. Kārba tā kā tā jāmaina, jo vecā sāk izrādīt visādus niķus. Plus vel visādi sīkumi būs padarāmi pie vienas pārkraušanas.


_________________
Race, rum & rock'n'rolla
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database