Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Handsfree USB iPod un tml.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Handsfree USB iPod un tml. 
Pie ertibam ka zinams pierod, un esmu pieradis braucot masina runat pa telefonu izmantojot handsfree. Brauksana pie stures ar klausuli roka nav parak erta un roka ari nogurst, ja ilgi jatur, bazt to austinu ausi ari neerti un ta ir papildus darbiba. Gribu handsfree sistemu, kas darbojas caur bluetooth un automatiski iesledzas, izsledzas, kad saparotais talrunis paradas tuvuma.

Visvienkarsak butu ielikt magi, kam ir sada funkcija, pie viena iegutu ari iespeju klausities mp3, iespraust usb un ipodu, tas atrisinatu visas problemas, bet negribas bojat viduskonsoles kopeju skatu ar aftermarket magi, ka ari cakareties ar to nonemamo paneli un/vai izsistiem logiem, nozagtiem magiem emo

Tapec atliek variants usb un ipodu atrisinat ar verki, ko piesprauz changera vieta, to pie palaidnieka var dabut. Bet vajag ari bluetooth handsfree, kadam ar tadam iericem ir kada darisana? Skatos, ebay ir kaut kadi solarie, kurus nav jalade, kuri stiprinas pie vejstikla un kuriem viss vajadzigais, mikrofons, tumba, ir jau iebuvets, tatad neviena papildus vada, izklausas labi.

Ir komentari? naac

http://www.ebay.co.uk/itm/Solar-Panel-Bluetooth-Hands-Free-Car-Kit-iPhone-4-/120775347938?_trksid=p5197.m7





Pēdējoreiz rediģējis elbee Fri Oct 28, 2011 10:32 am; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man kaut kur plauktā kaut kāda šitāda mantiņa bija... :piekaap_uz_kafiju:


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Auto magus par magiem vairs isti nevar saukt, piemeram, siem nav vairs kur iebazt ne disku, ne kaseti hmm toties ir viss, ko man vajag naac





un sada paskata varbut ari daudz maz iederetos 156 sudrabotaja viduskonsole hmm



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kāda op sistērma? androids? vai iMagnetola? šāds kocmocc toč neiderētos. manuprāt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
        



http://www.oxygenaudio.com

oga, tads tev ir?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
        



http://www.parrot.com/asteroid

ludzu, mafons ar androidu naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kam vajadzīgs vēl kāds verķis, normāli var izmantot iebūvētos skaļruņus, neredzu problēmu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mazliet oftopiks. No mašīnām oridžinal systēmām, cik esmu redzējis vienīgā normālā ir volvo. Normāli tas ir tā, ka nevar pateikt vai tlf ir pie auss vai kabatā, jebkurā ātrumā

Alfai ir sūds, kurš virs 100 km/h sāk šņākt
lendroverim strādāja normāli tikai katru otro dienu
klientam x5 skaņas kvalitāte arī ir tāda kā dir$ai zem ūdens
kū7 arī ir problēmas ar dzirdamību

Neesmu iedziļinājies, vai tur telefonu problēma vai mašīnu, bet nu skumji, ka tik dārgām ma'šinām tas mezgls ir tik sūdīgs


Tev troikā normāli strādāja ?


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
        



http://www.oxygenaudio.com

oga, tads tev ir?


Nē, man ir šitāds: http://www.monstercable.com/productdisplay.asp?pin=5916


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
O2 izklausas daudzsološi...vienigi vai ir gana erti braucot skrapeties pa mazu ekranu... man parastais magis bieži tiek uz tausti regulets, nevis vizualo hmm


_________________
Traktors izbijis
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man šis Pioneer izstrādājums liekas labs , bet tikai tur kur var ielikt 2 DIN aparātu .

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
        



http://www.oxygenaudio.com

oga, tads tev ir?


 Iespējams šis drīz būs INCAR Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Didzis rakstīja:
Iespējams šis drīz būs INCAR Wink


iphone jau gandriz visu dara, kas vajadzigs- muziku spele, navige, zvana, filmas rada, var netu browset utt. nav ipasas jegas to visu dublet masinas magi. vienigais, ja nav lidzi telefona, nav masina pat radio, ja es pareizi saprotu ka tas verkis darbojas hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Didzis rakstīja:
Iespējams šis drīz būs INCAR Wink


iphone jau gandriz visu dara, kas vajadzigs- muziku spele, navige, zvana, filmas rada, var netu browset utt. nav ipasas jegas to visu dublet masinas magi. vienigais, ja nav lidzi telefona, nav masina pat radio, ja es pareizi saprotu ka tas verkis darbojas hmm


Mani joprojām nepamet doma par iPad ievadīšanu viduskonsolē shura
Otrs variants - izgatavot vietu sifonam, ar dock connector, savienotu ar mikorofniem utt. Iekāp, ieliec ligzdā un aiziet. Cik gan grūti tas varētu būt? (tm) naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Priekš kam vēl vajadzīgi visādi vadi. Ieliec telefonu tureklī un atbildot uz zvanu aktivizē skaļruni. Es lietoju un nesūdzos. Vienīgi dažreiz ja darbojas WAZE tad trubas otrā galā prasa, kas tur pa vidu maisās.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database