Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Handsfree USB iPod un tml.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Norkis rakstīja:
Priekš kam vēl vajadzīgi visādi vadi. Ieliec telefonu tureklī un atbildot uz zvanu aktivizē skaļruni. Es lietoju un nesūdzos. Vienīgi dažreiz ja darbojas WAZE tad trubas otrā galā prasa, kas tur pa vidu maisās.


Es arī tā šad tad daru. Bet tas nav TAS: 1) mp3 nespēlē, 2) neapklusina muzonu, kad iezvanās, 3) bieži rada neajadzīgu atbalsi, utt.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Norkis rakstīja:
Priekš kam vēl vajadzīgi visādi vadi. Ieliec telefonu tureklī un atbildot uz zvanu aktivizē skaļruni. Es lietoju un nesūdzos. Vienīgi dažreiz ja darbojas WAZE tad trubas otrā galā prasa, kas tur pa vidu maisās.


Es arī tā šad tad daru. Bet tas nav TAS: 1) mp3 nespēlē, 2) neapklusina muzonu, kad iezvanās, 3) bieži rada neajadzīgu atbalsi, utt.


http://www.dension.com/product/ipod-car-adapter/ipod-iphone-auxin-id3/gateway-100 naac

bet Alfai nerazo ierici, kurai butu ari bluetooth un handsfree, ir tikai tikai vadiba no mafona, pa telefona skalruni zvanit gan var, bet kada tur kvalitate, nav galiga pakala?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Tev troikā normāli strādāja ?


ka mani dzirdeja citi, nezinu hmm bet man loti patik bmw iDrive, manuprat ertaka, parocigaka un labaka masinas multimediju un vadibas sistema super ari lietosana vienkarsa un logiski saprotama bez vajadzibas lasit lietotaja instrukcijas

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Norkis rakstīja:
Priekš kam vēl vajadzīgi visādi vadi. Ieliec telefonu tureklī un atbildot uz zvanu aktivizē skaļruni. Es lietoju un nesūdzos. Vienīgi dažreiz ja darbojas WAZE tad trubas otrā galā prasa, kas tur pa vidu maisās.


Es arī tā šad tad daru. Bet tas nav TAS: 1) mp3 nespēlē, 2) neapklusina muzonu, kad iezvanās, 3) bieži rada neajadzīgu atbalsi, utt.

Tā jau ir, vajag mums kādu elektronisko spēļmantiņu arī mašīnā. Tādi jau mēs esam - LIELI mazi bērni. smilshkaste

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Norkis rakstīja:
Oga rakstīja:
Norkis rakstīja:
Priekš kam vēl vajadzīgi visādi vadi. Ieliec telefonu tureklī un atbildot uz zvanu aktivizē skaļruni. Es lietoju un nesūdzos. Vienīgi dažreiz ja darbojas WAZE tad trubas otrā galā prasa, kas tur pa vidu maisās.


Es arī tā šad tad daru. Bet tas nav TAS: 1) mp3 nespēlē, 2) neapklusina muzonu, kad iezvanās, 3) bieži rada neajadzīgu atbalsi, utt.

Tā jau ir, vajag mums kādu elektronisko spēļmantiņu arī mašīnā. Tādi jau mēs esam - LIELI mazi bērni. smilshkaste


man godigsakot pat prata nebija ienacis runat pa iebuveto telefona skalruni, bus japamegina, vai vispar dzird hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nezinu ka abolam bet nokia vins strada perfekti  Wink  ja braucu viens tad parasti visu nometu uz blakus benka  Embarassed  tai skaita telefonu  Rolling Eyes   un izmantoju skalruni  Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dzird, un tīri labi. Līdz šim neviens nav sūdzējies.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man gan suudzeejaas. Iespraudu aabolausis aabolaa, bet hvz vai tur kaukas ne taa vai ausiim kirdik.
Isak sakot - es dzirdeeju labi, bet mani dzirdeeja ljoti taalu un ar metaalisku pieskanju (telefons tureklii uz panelja). Panjemot aparaatu rokaas un runaajot ieksh telefona apakshas skanja bij ok.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ausis nav jasprauz, lieto to iebuveto telefona skalruni. tikko izmeginaju, gan oga, gan vilsons apstiprinaja, ka dzirdamiba laba super lidz ar to ari jautajumu var slegt Wink jasadabu tik vel no palaidnieka tas dension kits

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
        



http://www.parrot.com/asteroid

ludzu, mafons ar androidu naac


voou,  Ffff..fristailo interesanti.
cena ap 200Ls, diezgan ok.
Pameklēju testus, neko neatradu jēdzīgu.
Bet gan jau šitas orientējas uz gadžeta statusu, nevis audio labskanību...
Ko saka Palaidniex par šāda iegādi, ar vēlmi lai labi skan?
Šis Asteroids vs Pioneer P77MP ?
Pašlaik kā reiz lūkojos oem radio upgreida virzienā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man sw  vācieties bija uzstādijis kaut kādu kasti( brīvroku sistēma izskatās)..vajag kādam?


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kur 166 atrodas oriģinālais hands-free? man bagažniekā mētājas hands free vadības blociņš ar visām AR emblēmām utt., bet nav ne jausmas no kurienes izņemts un kur jāieliek atpakaļ, lai notestētu vai vispār strādā.


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
petjka rakstīja:
Ko saka Palaidniex par šāda iegādi, ar vēlmi lai labi skan?
Šis Asteroids vs Pioneer P77MP ?
Pašlaik kā reiz lūkojos oem radio upgreida virzienā.


DEH77MP skanjas zinjaa ir patieshaam nevainojams
par sho var tikai saprast, ka universaals, parasti universaalums ir paari skanjas kvalitaatei


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
petjka rakstīja:
Ko saka Palaidniex par šāda iegādi, ar vēlmi lai labi skan?
Šis Asteroids vs Pioneer P77MP ?
Pašlaik kā reiz lūkojos oem radio upgreida virzienā.


DEH77MP skanjas zinjaa ir patieshaam nevainojams
par sho var tikai saprast, ka universaals, parasti universaalums ir paari skanjas kvalitaatei

ok, tnx
tātad mp77
pa cik šis aptuveni pirmais PARROT maģons, bet 10gadus jau taisītais handsfree, saprotu ka šis ir "handsfree ar maģona funkciju"
 Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pie palaidnieka ieinstalejam USB un iPod adapteri Dension Getaway Lite http://www.dension.com

ta tas izskatas



un ta darbojas



rezultata saglabajot originalo Alfas magi var atskanot mp3 no fleskas vai piespraust iphone (ipod un varbut ari ipad), darbojas vadiba gan ar maga pogam, gan nos tures, skalak, klusak, dziesmas uz prieksu atpakal, var ari patit. piesledzot iphone, tas ladejas, albumus un dziesmas var browset ari iphone ekrana, var ari ar maga pogam parslegt. gan waze, gan navigons pieklusina muziku un pazinojumus runa pa masinas skalruniem super aparats atskano to ierici, kyra ir pievienota pedeja. ja ir pievienota fleska, vins to uzskata ka cd mainitaju un atskano to. bridi kad papildus piesprauzu iphone, automatiski nem to super

slikta zina - telefona saruna natiek transleta pa masinas skalruniem, bet izradijas, ka pilnigi normali var izmantot iebuveto skalruni un mikrofonu, visi visu dzird super

otra slikta zina - vinam ir vajadzigs pailgs laiks kamer vins sagremo, ka ir pieslegts iphone un kaut ko tur apstrada.

un tresa slikta zina - tas verkis maksa 75ls un iphone kabelis vel 15ls emo bet pa 90ls var nopirkt labu labo galvu, kas izpilda visas sis funkcijas un skan ieverojami labak ka Alfas Blaupunkts. bet, ja nu tomer gribas saglabat originalu salona paskatu, tad variants labs.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database