Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Waze topiks
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
ralfins rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
A kā waze dod punktus ? Par katru km cik ?
Un ko tie lietotāju līmeņi maina ?


...punktus dod par viskautko, ja būs vairāk punktu, varēsi savai pusplikajai galvai kronīti uzlikt - skaitīsies kruts... Razz



Man ~ 1000 punkti trūkst līdz tam kronītim  Cool

Kad man būs kronis, varēšu dzēst ārā tos, kuri pārāk daudz muld  Confused


...IMO neko Tu nevarēsi, vienkārši skaitīsies bivalijs wazers - muldētājus var tak setingos noignorēt... Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Starp citu, reiz uzmācās baigā sajūta, ka tie radaru zeperi arī wazerē

Uz tādas dizgan vientuļas šos redzēju tikai 1 vāģi, no kura cēla ārā tripodu un tai pat laikā rādijās, ka tur ir kaut kāds jūzeris
OK, wazē jau tur viņi mazliet nobīdās, bet nu šos bija tukša, citi it kā nemaz nevarēja būt... shifty

nikneimu nepiefiksēju  Embarassed


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tagad kad radari ir privātā bodīte noteikti izmantos lai mainītu dislokācijas vietu.
Vēl ir frukti kas Baltezarā no rīta 7:00 ieliek info policijas slēpnis, kaut reāli nekā tur nav.
Bet ārtumu jāsamazina līdz +5 km/h.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Norkis rakstīja:
Tagad kad radari ir privātā bodīte noteikti izmantos lai mainītu dislokācijas vietu.
Vēl ir frukti kas Baltezarā no rīta 7:00 ieliek info policijas slēpnis, kaut reāli nekā tur nav.
Bet ārtumu jāsamazina līdz +5 km/h.


waze bez radardetektora nerullē  Wink


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Norkis rakstīja:
Tagad kad radari ir privātā bodīte noteikti izmantos lai mainītu dislokācijas vietu.
Vēl ir frukti kas Baltezarā no rīta 7:00 ieliek info policijas slēpnis, kaut reāli nekā tur nav.
Bet ārtumu jāsamazina līdz +5 km/h.


Ne tikai Baltezerā...
Tas pats novērots Ulbrokas ielā un Dzelzavas ielas galā.

Ja tā tiek darīts, tad ir divu veidu sekas:
1. Cilvēki brauc lēnāk (it kā ir "drošāka satiksme" bez liekām investīcijām)
2. Cilvēki sāk neticēt šiem paziņojumiem un reāli iekrīt - kas savukārt "nav droši" satiksmes ziņā, toties ienesīgi... naac

Man šķiet, ka viltus ziņojumi ka reizi ir lai sanāktu variants Nr. 2


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
waze bez radardetektora nerullē  Wink

Īpaši uz šosejas.
Viss nolemts sākam meklēt lētāko variantu pret violent lāzeriem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.androlib.com/android.application.com-spruds-photoradars-tzxiq.aspx

kādam jau ir?


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
uzliku waze symbianam - viss straadaa, tikai nevaru piedalīties grupaas. kopsummaa patika, bet tie optimistiskie laiki marshrutam - piedoshanu, tos nevajag njemt pieree.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
uzliku waze symbianam - viss straadaa, tikai nevaru piedalīties grupaas. kopsummaa patika, bet tie optimistiskie laiki marshrutam - piedoshanu, tos nevajag njemt pieree.

ar symbiāni nevar pievienoties grupai no telefona, bet tikai no datora ieejot mājaslapā...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
uzliku waze symbianam - viss straadaa, tikai nevaru piedalīties grupaas. kopsummaa patika, bet tie optimistiskie laiki marshrutam - piedoshanu, tos nevajag njemt pieree.

Man sanāk nezkāpēc apsteigt laiku.
Kautkad braucu no D-pils uz Rīgu un apsteidzu laiku par 1 stundu. Nu labi vidējais ātrums 110km/h.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Norkis rakstīja:
Trax rakstīja:
uzliku waze symbianam - viss straadaa, tikai nevaru piedalīties grupaas. kopsummaa patika, bet tie optimistiskie laiki marshrutam - piedoshanu, tos nevajag njemt pieree.

Man sanāk nezkāpēc apsteigt laiku.
Kautkad braucu no D-pils uz Rīgu un apsteidzu laiku par 1 stundu. Nu labi vidējais ātrums 110km/h.


Par to laiku - Trax'am tak penziku auto, vot i penzik style braukšana - tāpēc uzrādās viņaprāt Kolina MakReja dopa cienīgs laiks.


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
gud, pierakstījos alfistu grupā.es par to laiku pilsētā rakstīju - man no kantora līdz univeram ir minimums 30 minūtes, citreiz at 40-45, bet man parāda 12 minūtes un nenokrītās līdz esmu sasniedzis kronvalda bulvāri un merķeļa ielas kaktu. tpfuti!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
gud, pierakstījos alfistu grupā.es par to laiku pilsētā rakstīju - man no kantora līdz univeram ir minimums 30 minūtes, citreiz at 40-45, bet man parāda 12 minūtes un nenokrītās līdz esmu sasniedzis kronvalda bulvāri un merķeļa ielas kaktu. tpfuti!

Vai tad neredzēji uzrakstu ''Waze mācās''.
Dažos maršutos ar 10 piegājienu iemācās dažu labu krustojumu. Brīžiem braucot pa Brīvības ielu liek braukt pa labi, pa kreisi, pa kreisi un pa labi, tas ir izmest līkumiņu un atgriezties atpakaļ uz Brīvības ielu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Norkis rakstīja:
Trax rakstīja:
gud, pierakstījos alfistu grupā.es par to laiku pilsētā rakstīju - man no kantora līdz univeram ir minimums 30 minūtes, citreiz at 40-45, bet man parāda 12 minūtes un nenokrītās līdz esmu sasniedzis kronvalda bulvāri un merķeļa ielas kaktu. tpfuti!

Vai tad neredzēji uzrakstu ''Waze mācās''.
Dažos maršutos ar 10 piegājienu iemācās dažu labu krustojumu. Brīžiem braucot pa Brīvības ielu liek braukt pa labi, pa kreisi, pa kreisi un pa labi, tas ir izmest līkumiņu un atgriezties atpakaļ uz Brīvības ielu.


+1


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bljin, tas ir sociālais portāls vai navigācija? ko nozīmē - mācās - lai mācās no citiem, es braucu, esmu kundziņš. Smile esmu jau piešāvies - man patīk.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database