Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Waze topiks
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
bljin, tas ir sociālais portāls vai navigācija?


sociālā navigācija  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
ko nozīmē - mācās - lai mācās no citiem, es braucu, esmu kundziņš. Smile

mācās jau no Tevis - kundziņa... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palikshu nikns un iesleegshu buldozera rezjiimu un braukaashu pa daarzu Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pēdējās dienas sanāk šito lietot un rodas viens jautājums par jebkuru navigāciju
tiek rādīts braukšanas ātrums, bet viņš ir stabili par 10 km zemāks kā mašīnas spido
kam ticēt ?
cik precīzi šo lietu dara navigatori ?


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
pēdējās dienas sanāk šito lietot un rodas viens jautājums par jebkuru navigāciju
tiek rādīts braukšanas ātrums, bet viņš ir stabili par 10 km zemāks kā mašīnas spido
kam ticēt ?
cik precīzi šo lietu dara navigatori ?


vajadzetu but precizi. waze un navigon rada identiskus ciparus, ta ari ir, gandriz 10 km/h mazak ka masinas spidometrs, bmw ta starpiba bija mazaka, tikai kadi 5 km/h

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
cik precīzi šo lietu dara navigatori ?


tik cik precīzs ir GPS uztvērējs. telefonos iebūvētie mēdz gļukot, it sevišķi pilsētās, starp lielām ēkām un mākoņainā laikā. bet ātrumu rāda precīzi, gļuku brīžos var nolēkāt.

man 156-tā rāda ap 4kmh vairāk kā ir  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
arba rakstīja:
cik precīzi šo lietu dara navigatori ?


tik cik precīzs ir GPS uztvērējs. telefonos iebūvētie mēdz gļukot, it sevišķi pilsētās, starp lielām ēkām un mākoņainā laikā. bet ātrumu rāda precīzi, gļuku brīžos var nolēkāt.

man 156-tā rāda ap 4kmh vairāk kā ir  Rolling Eyes


man 156 braucot 100 rādija 90..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Rodas loģisks jautājums  un kādu ātrumu rāda radari ?????


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Rodas loģisks jautājums  un kādu ātrumu rāda radari ?????


patieso ātrumu attiecīgā radara kļūdas robežās (gan +, gan -). gps tāpat (kļūda šķiet mazāka). spidometrs 99% rāda par 5-10 vairāk kā ir reāli.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Rodas loģisks jautājums  un kādu ātrumu rāda radari ?????

GPS rāda reālo ātrumu telpā ar visai nelielu kļūdu, kļūda iespējama pāātrinoties vai samazinot ātrumu...
Spidometrs rāda ātrumu ar kautkādu + koeficientu (tāda ir ES direktīva) ka mašīnas ātrumam uz spidometra ar jaunām, nenodilušām, modelim paredzētām riepām ir jābūt lielākam nekā faktiskajam
Radars mēra faktisko (reālo) ātrumu, gana nekļūdīgi, kļūdas koridors ir likumīga atruna, kas ļauj vienmēr tulkot par labu pacientam.
Mašīna rāda 100, GPS rāda 90, radars rāda to pašu 90 vai pat simboliski mazāk, ja mašīna nevirzās tieši uz radaru, bet iesāņus, tiek aprēķināta kļūda no 1-5 km/h un tiek stādīs rēķins par pārvietošanos ar ! 85-88 km/ atļauto 50 vai 70 darbības zonā...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
GPS itkā varētu rādīt visprecīzāk, bet jautājums, kāds ir tas GPS uztvērējs telefonā (šķiet tomtomiem bija vairāku metru kļūda vietas noteikšanā), tad vēl dažādi traucējumi un cik bieži viņš pārreiķina to ātrumu. Man īpaši nav ticība tādam plaša patēriņa, kabatas izmēra aparātam.  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pailadniex ģēlu glagolē.
Pats aiz gara laika uz Viļņas bāņa neskaitāmas reizes esmu pārmērijis reālo ātrumu pēc 100 % drošas metodes.

Uzliekam kruīzu uz 120 km/h, piefiksējam kilometru stabiņu un nospiežam hronometra pogu. Pēc 5,00 minūtēm jābūt 10 kilometriem vairāk.
GPS nemelo, "проверенно електроникой" shura


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atļaušos nepiekrist par radariem. Jau sen ar PS palīdzību noskaidroju sava auto spidometra kļūdu. Secināju, ka mierīgi var iet ~118kmh pēc spidometra - tas būs ~110kmh pēc GPS, līdz ar to ārpus apdzīvotām vietām esmu pasargāts. Pēc pāris pārrunām ar ments izrādījās, ka tā nebūt nav... naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaspars D rakstīja:
GPS itkā varētu rādīt visprecīzāk, bet jautājums, kāds ir tas GPS uztvērējs telefonā (šķiet tomtomiem bija vairāku metru kļūda vietas noteikšanā), tad vēl dažādi traucējumi un cik bieži viņš pārreiķina to ātrumu. Man īpaši nav ticība tādam plaša patēriņa, kabatas izmēra aparātam.  Rolling Eyes


Gadus 15 atpakalj parbaudijam juuraa koordinates vienai bojai, kas bij iebakstita atminjaa 3 gadus ieprieksh. Aparaats saaka pikstet ~1m attalumaa no bojas. Vairakas reizes netapa parbaudits, bet ari citur shaubu par precizitaati ipashi nebija. Aparaats vecs Garmins, kas bildee pa kreisi. Shodienas juras aparaati noteikti nav sliktaki.


Bet nu juuraa ir ideaali apstaaklji.

Kabatas aparaati, kas man ir bijushi ziimee daudz un dazhaadas linijas ne paaraak preciizi. Tachu domajams, ka atruma salidzinashanai der gana ok.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Pailadniex ģēlu glagolē.
Pats aiz gara laika uz Viļņas bāņa neskaitāmas reizes esmu pārmērijis reālo ātrumu pēc 100 % drošas metodes.

Uzliekam kruīzu uz 120 km/h, piefiksējam kilometru stabiņu un nospiežam hronometra pogu. Pēc 5,00 minūtēm jābūt 10 kilometriem vairāk.
GPS nemelo, "проверенно електроникой" shura

Tur jau tā lieta-
tas ir vidējais ātrums.
GPSiem jau uzrādās arī vidējais ātrums. Pieņemu, ka dažādiem GPSiem ir dažāds mērījumu intervāls, tātad uzrādās vidējais ātrums pēdējās 5 vai 10 vai cik nu tur sekundēs.
Tas, vai to sekunžu laikā esi ieskrējies, sabremzējies un ieskrējies vēlreiz, GPSam pie kājas.

Radars, lai būtu spējīgs nofočēt, mēra vidējo ātrumu pāris milisekundēs...
Jo, ja mērītu nobraukto attālumu sekundes laikā- būtu visai ierobežots iespējamais ātrums.
200km/h ir ~55m/s
 Tātad, lai spētu nomērīt un nofočēt, kamēr mašīna "nav izbraukusi no bildes", laika intervāls starp mērījumiem ir ļoooti īss.
Tāpēc ir diezgan viegli "iekrist" ar, piemēram,  +5...
Visu laiku brauc korekti ar "atļauto" ātrumu, maza paugura virsotnē neatlaidi gāzi (vai atlaidi pāris sekundes par vēlu), un skat, aparāts nozibina.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database