Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Bremzes
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Bremzes 
kameer tuseej pa muzeju mashiinai tika saremonteetas bremzes- jauni diski, kluchi, shkjidrums, suportu remonts un taa. pilnai laimei veel shljaucinjas trukst. tas taa ievadam. taalaak izklaastiishu probleemu, par kuru liidz shim biju tikai dzirdeejis. jaunie diski izgaajshnedeelj tika paarbaudiiti lietuvas plashajas aarees un viss ir labi, bremzee, nemet, bet. chiikst. saakumaa mazliet, tad vairaak. un tagad jau taa normaali chiikst. ka vecs taksometrs Volga. skalji, spalgi un ilgi. ko dariit? likt citas uzlikas? puust kaut kaadus aerosolus uz uzlikaam? pagriezt skaljak radio? gaidiit kameer piedilst, mosh izzuud taa skanja? kas par uzlikaam, iisti neatceros. vieniigaas, kas AF bija uz vietas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Esot kaukāda kuiņa, ko zieķējot starp kluci un supportu tāda zapte... esot pret čīkstēšanu
es gan tam
isti neticu

vēl ir versija - uzlikt cita ražotāja klučus!


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man ir tāds aerozols. Pagrabā mētājas. Zieķē hvz kur (uz diskiem? klučiem?)

Varu atdāvināt.

Man 155 čīkstēšana pārgāja, kad jaunie kluči pieslīpējās kārtīgi pie jaunajiem diskiem. Pēc kādiem pāris simtiem km.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Bremzes 
elbee rakstīja:
kameer tuseej pa muzeju mashiinai tika saremonteetas bremzes- jauni diski, kluchi, shkjidrums, suportu remonts un taa. pilnai laimei veel shljaucinjas trukst. tas taa ievadam. taalaak izklaastiishu probleemu, par kuru liidz shim biju tikai dzirdeejis. jaunie diski izgaajshnedeelj tika paarbaudiiti lietuvas plashajas aarees un viss ir labi, bremzee, nemet, bet. chiikst. saakumaa mazliet, tad vairaak. un tagad jau taa normaali chiikst. ka vecs taksometrs Volga. skalji, spalgi un ilgi. ko dariit? likt citas uzlikas? puust kaut kaadus aerosolus uz uzlikaam? pagriezt skaljak radio? gaidiit kameer piedilst, mosh izzuud taa skanja? kas par uzlikaam, iisti neatceros. vieniigaas, kas AF bija uz vietas.

Vajadzētu saprast kādas firmas kluči ir uzlikti - tas iesākumam.
Nebūtu slikti zināt arī kaut ko par diskiem. Bet kamēr mēs to nezinam, pastāstīšu savu pieredzi.
Diezgan bieži ir sastopamas šādas situācijas, kad čīkst!
Tie kas tirgo bremzes saka ka problēma esot visā sistēmā - tipa suporti, stiprinājumi u.t.t.
Mēs to ārstējam tā,  smokin
Uzliekam labus bremžu diskus - tādus kas ir cieti. Tad liekam virsū klučus, kas savukārt ir tādi mīkstāki - tos parasti var dabūt Autofavorītā, vai arī sarkanos Ferodo.
Bet neizlēdzam arī iespēju piedāvāt OR klučus, jo tie praktiski nekad nečīkst.


Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Veči, visas zaptes un aerosolus iebazt dziļi d...ā, ja. Tas ne velna nepalīdz. Pēc tam ir vēl trakāk!!! Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ok, brauks uz AF, lai shie mekle kluchus, kas nechiikst  Twisted Evil pa celjam laikam Autoit ar jaaiebrauc, "check engins" atkal deg  Evil or Very Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
ok, brauks uz AF, lai shie mekle kluchus, kas nechiikst  Twisted Evil pa celjam laikam Autoit ar jaaiebrauc, "check engins" atkal deg  Evil or Very Mad


http://www.elksni95.lv/
naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
elbee rakstīja:
ok, brauks uz AF, lai shie mekle kluchus, kas nechiikst  Twisted Evil pa celjam laikam Autoit ar jaaiebrauc, "check engins" atkal deg  Evil or Very Mad


http://www.elksni95.lv/
naac



aizmirsti, vinji Alfas nenjem. vieniigaa iespeeja ir http://www.kuusakoski.lv/

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kā neņem, Tu paskatījies. tur ir 2 uz pārdošanu un 3 uz jaukšanu. Bet GTV tur būs "ekskļuziv"  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
ok, brauks uz AF, lai shie mekle kluchus, kas nechiikst  Twisted Evil pa celjam laikam Autoit ar jaaiebrauc, "check engins" atkal deg  Evil or Very Mad


Nomierinies, pabrauc, un viņi beigs čīkstēt paši no sevis! Detaļām ir jāsastrādājas.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Edc rakstīja:
Kā neņem, Tu paskatījies. tur ir 2 uz pārdošanu un 3 uz jaukšanu. Bet GTV tur būs "ekskļuziv"  Razz


Tikai tie modeļi kaut kā neatbilst rakstītajam. lohi kaut kādi Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
elbee rakstīja:
ok, brauks uz AF, lai shie mekle kluchus, kas nechiikst  Twisted Evil pa celjam laikam Autoit ar jaaiebrauc, "check engins" atkal deg  Evil or Very Mad


Nomierinies, pabrauc, un viņi beigs čīkstēt paši no sevis! Detaļām ir jāsastrādājas.


es jau esmu gandriiz shtuku km novaaleejis, nekas tur nesastradajas, chiikst tikai ar vien skaljak

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
atvelc un strauji pabremzē. Man sarkanajai ar čīkstēja. Bet nu pārgāja, ka tev saka. Ja nu baigais stress iedošu tev to aerosoli. Noskrūvē riteņus un sapūt. Man palīdzēja. uz īsu brīdi. pec tam atkal sāka čīkstēt. Pēc tam pats no sevis pārgāja. pavisam.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Man palīdzēja. uz īsu brīdi. pec tam atkal sāka čīkstēt. Pēc tam pats no sevis pārgāja. pavisam.


Šitā ir viena itin reāla remonta metode, tikai diemžēl nepastāvīga.
Man vismaz 3 reizes ir gadījies, ka aizbraucu uz servisu ar konkrētām sūdzībām, bet tur servisā viss ir kārtībā. Mašīna pati no sevis salabojusies. Shocked

Vismaz lētāk sanāk...

R.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
IMO čīkst tādēļ, ka diski jauni. Diski ir cietāki nekā kluči - lai gan virsma ir gluda, tā tomēr nav pavisam gluda. Un diskiem vajag vairāk laika, lai pieslīpētos - kaut kā tā.

Nepretendēju uz zinātnisku teoriju, bet man tā iešāvās prātā tikko...


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database