Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 16 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Nākošais
Alfaromeo 146, 1.6 TS
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Alfaromeo 146, 1.6 TS 
Tads jautajums man alfai isita dzesesanas trubu,dzesesanas trubas cietas klust. kad darbojas tuksgaita vai gaze neka nau,kad izbrauc kadu gabalinu uzreiz paliek cietas. Parbaudiju radiatoru vis tek normali,atplude ari tek normali,termostati nevareju iznemt jo vins it ka tur ir  iebuvets ka sapratu,varetu tas but del termostata? vai tur viennozimigi ir galvas blive jeb plaisa? budu priecigs ja palidzetu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja pareizi sapratu vienai alfai nesen šitā bija dēļ brāķa radiatorā, lai gan galvas blīve laikam standarta iemesls pārāk lielam spiedienam trubās.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man teica ka varetu but del radiatora bet es trubas nonemu leju no auksas un viss teceja, vai vel kads varetu but brakis vinam? un vins man mazliet sulojas!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
varu iedot citu termostatu un radiatoru paeksperimentēt..


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a vispar varetu but termostata vaina?jo pa apli it ka iet, jo ta trubu uz bacoku tek,radiators ari silts paliek, un temperatura nekap uz augsu,pa cik dzintis pardod radiatoru?(ta un ta sulojas japerk cits)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nedomāju, ka termostats varētu būt pie vainas. Ja tas būtu ciet, mašīna karstu un tikai pēc tam rastos spiediens.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gunča rakstīja:
Nedomāju, ka termostats varētu būt pie vainas. Ja tas būtu ciet, mašīna karstu un tikai pēc tam rastos spiediens.


doma galvas blive tomer?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xamelj rakstīja:
Gunča rakstīja:
Nedomāju, ka termostats varētu būt pie vainas. Ja tas būtu ciet, mašīna karstu un tikai pēc tam rastos spiediens.


doma galvas blive tomer?
protams  Wink  vai ari plisusi galva /bloks  Rolling Eyes  zinot kadas problemas bija atgaisot tad 90 % lieku uz blivi kas vienkarsi aizvien vairak un vairak dzen sistema spiedienu  Wink  un es tak tev to jau vasara izskaidroju  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tad galvu arī varu iedot...
..un bloku ar..


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Ja pareizi sapratu vienai alfai nesen šitā bija dēļ brāķa radiatorā, lai gan galvas blīve laikam standarta iemesls pārāk lielam spiedienam trubās.

ar to alfu bij tā,ka pie vainas bij vainu termostats vai dzesšķidruma bačoka korķītis.kurš tieši bij pie vainas nepateikšu jo abas šīs detaļas tika nomainītas vienlaicīgi.
sākotnēji ar bij doma par to,ka kāda vai abas galvas blīves.bet par cik v6 tas prieks galvas blīves nomainīt nav galīgi lēti,sākām ar vienkāršāko un lētāko.par cik bij pienācis laiks mainīt zobeni,tad pie viena arī jaunu pumpi uzlikām.problēma no tā neatrisinānjās.tad mainijām termostatu un bačoka korķīti.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
j.k. rakstīja:
Ja pareizi sapratu vienai alfai nesen šitā bija dēļ brāķa radiatorā, lai gan galvas blīve laikam standarta iemesls pārāk lielam spiedienam trubās.

ar to alfu bij tā,ka pie vainas bij vainu termostats vai dzesšķidruma bačoka korķītis.kurš tieši bij pie vainas nepateikšu jo abas šīs detaļas tika nomainītas vienlaicīgi.
sākotnēji ar bij doma par to,ka kāda vai abas galvas blīves.bet par cik v6 tas prieks galvas blīves nomainīt nav galīgi lēti,sākām ar vienkāršāko un lētāko.par cik bij pienācis laiks mainīt zobeni,tad pie viena arī jaunu pumpi uzlikām.problēma no tā neatrisinānjās.tad mainijām termostatu un bačoka korķīti.


Es savulaik bačoka korķīša dēļ Subāram motoru nomainīju...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu korki jau nomainiju,nu labi tad sonedel nemsu galvu nost,dzintis uzraksti ludzu pm cik gribi par galvu un bloku!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Alfaromeo 146, 1.6 TS 
xamelj rakstīja:
Tads jautajums man alfai isita dzesesanas trubu,dzesesanas trubas cietas klust. kad darbojas tuksgaita vai gaze neka nau,kad izbrauc kadu gabalinu uzreiz paliek cietas. Parbaudiju radiatoru vis tek normali,atplude ari tek normali,termostati nevareju iznemt jo vins it ka tur ir  iebuvets ka sapratu,varetu tas but del termostata? vai tur viennozimigi ir galvas blive jeb plaisa? budu priecigs ja palidzetu


galvas blīve būtu tad, ja pa bačoku spiestu ārā dzesēšanas šķidrumu..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tatad sodien sanaca nonemt galvu, un neko tadu es neatradu iznemot uz blives ir buktes no kautkadam lietam un uz galvas ari meginaju vinus nofocet,meginasu tgt izlikt,nezinu tas varetu skaitit par iemeslu tam jeb ne.bildes sanaca svakas
man liekas tas buktes ir no ta ka galva ir deformeta un tur viss tas salida,vai nu kad motoram taisija kapitalu remontu kautko sacakareja(to darija ieprieksejaj saimniecej) tur vina vieta kur ta bukte vina ir pat caura

visu atzimeju,klikstinet uz foto un vini paliks lielaki











Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu tad pazimes ka dzesesanas skidrums tika cilindra nau,tad iskatas ka blive nau vainiga un plaisas ari nau,un tas buktes man teica nevaretu but par iemeslu.
Ko tad teiksiet?kur tagat vainu meklet?
aiznesisu galvu uz slipesanu un vel parbaudisu udens sukni

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 16 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database