Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
147 pirkums
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 147 pirkums 
Varbūt kāds var ko pateikt par konkrēto auto kas stāv BRC?
http://www.brcauto.eu/lv/car.brc?id=619097

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 147 pirkums 
Ir doma iegādāties šo auto. Manuprāt tas stāv kādu brīdi BRC. Spriežot pēc papīriem, kāds ar to ir pabraucis šiet kādu gadiņu. Tā kā ārpus angāra nevarēju to izdzīt, par bleķiem neko pateikt nevaru. Motors pieleca un darbojā labi. Eļļas limenis bija par zemu - tas gan raisa sliktas domas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 147 pirkums 
DrCross rakstīja:
Ir doma iegādāties šo auto. Manuprāt tas stāv kādu brīdi BRC. Spriežot pēc papīriem, kāds ar to ir pabraucis šiet kādu gadiņu. Tā kā ārpus angāra nevarēju to izdzīt, par bleķiem neko pateikt nevaru. Motors pieleca un darbojā labi. Eļļas limenis bija par zemu - tas gan raisa sliktas domas.
par konkreto neko nezinu bet 147 ar dizeli ir loti uzticams auto  Wink  par limeni neuztraucies, ja vien tas nebija uz/zem minimuma  Rolling Eyes  bet nu mans viedoklis var but neobjektivs jo es uz masinu skatos ka mehanikis, nevis pircejs parastais  Rolling Eyes  tapec daudz itka svarigas lietas es uzskatu par sikumiem jo zinu ka to atri un nesapigi noverst  Rolling Eyes es vairak uzmanibu pieverstu galvenajiem mezgliem  Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 147 pirkums 
koijotins rakstīja:
DrCross rakstīja:
Ir doma iegādāties šo auto. Manuprāt tas stāv kādu brīdi BRC. Spriežot pēc papīriem, kāds ar to ir pabraucis šiet kādu gadiņu. Tā kā ārpus angāra nevarēju to izdzīt, par bleķiem neko pateikt nevaru. Motors pieleca un darbojā labi. Eļļas limenis bija par zemu - tas gan raisa sliktas domas.
par konkreto neko nezinu bet 147 ar dizeli ir loti uzticams auto  Wink  par limeni neuztraucies, ja vien tas nebija uz/zem minimuma  Rolling Eyes  bet nu mans viedoklis var but neobjektivs jo es uz masinu skatos ka mehanikis, nevis pircejs parastais  Rolling Eyes  tapec daudz itka svarigas lietas es uzskatu par sikumiem jo zinu ka to atri un nesapigi noverst  Rolling Eyes es vairak uzmanibu pieverstu galvenajiem mezgliem  Rolling Eyes


Pirmdien plānoju izbraukt, lai dzirdētu hadeni un tad uzbraukt uz bedres (tāda viņiem esot). Auto bija ar pilnīgi sausu aķīti, bet ar palīdzību, pielece ar pusapgriezienu - tā ir laba zīme. Aizmirsu apskatīt eļļas līmeņrādi, jo paziņojums bija elektronisks uz paneļa.

Koijotins:
kam tu pievērstu uzmanību?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 147 pirkums 
DrCross rakstīja:
koijotins rakstīja:
DrCross rakstīja:
Ir doma iegādāties šo auto. Manuprāt tas stāv kādu brīdi BRC. Spriežot pēc papīriem, kāds ar to ir pabraucis šiet kādu gadiņu. Tā kā ārpus angāra nevarēju to izdzīt, par bleķiem neko pateikt nevaru. Motors pieleca un darbojā labi. Eļļas limenis bija par zemu - tas gan raisa sliktas domas.
par konkreto neko nezinu bet 147 ar dizeli ir loti uzticams auto  Wink  par limeni neuztraucies, ja vien tas nebija uz/zem minimuma  Rolling Eyes  bet nu mans viedoklis var but neobjektivs jo es uz masinu skatos ka mehanikis, nevis pircejs parastais  Rolling Eyes  tapec daudz itka svarigas lietas es uzskatu par sikumiem jo zinu ka to atri un nesapigi noverst  Rolling Eyes es vairak uzmanibu pieverstu galvenajiem mezgliem  Rolling Eyes


Pirmdien plānoju izbraukt, lai dzirdētu hadeni un tad uzbraukt uz bedres (tāda viņiem esot). Auto bija ar pilnīgi sausu aķīti, bet ar palīdzību, pielece ar pusapgriezienu - tā ir laba zīme. Aizmirsu apskatīt eļļas līmeņrādi, jo paziņojums bija elektronisks uz paneļa.
nu uz panela medz ari melot nedaudz  Rolling Eyes es ieteiktu panemt lidz kadu cilveku kas oreintejas italu masinas  Wink  tas zinas kam pieverst uzmanibu un kam ne tik loti  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 147 pirkums 
[/quote] nu uz panela medz ari melot nedaudz  Rolling Eyes es ieteiktu panemt lidz kadu cilveku kas oreintejas italu masinas  Wink  tas zinas kam pieverst uzmanibu un kam ne tik loti  Wink[/quote]

ar ko tad itāļu auto ir īpaši tīri tehniski? diesel motori kā jau common rail. hadene arī nav unikāla. WFD?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 147 pirkums 
DrCross rakstīja:
koijotins rakstīja:
DrCross rakstīja:
Ir doma iegādāties šo auto. Manuprāt tas stāv kādu brīdi BRC. Spriežot pēc papīriem, kāds ar to ir pabraucis šiet kādu gadiņu. Tā kā ārpus angāra nevarēju to izdzīt, par bleķiem neko pateikt nevaru. Motors pieleca un darbojā labi. Eļļas limenis bija par zemu - tas gan raisa sliktas domas.
par konkreto neko nezinu bet 147 ar dizeli ir loti uzticams auto  Wink  par limeni neuztraucies, ja vien tas nebija uz/zem minimuma  Rolling Eyes  bet nu mans viedoklis var but neobjektivs jo es uz masinu skatos ka mehanikis, nevis pircejs parastais  Rolling Eyes  tapec daudz itka svarigas lietas es uzskatu par sikumiem jo zinu ka to atri un nesapigi noverst  Rolling Eyes es vairak uzmanibu pieverstu galvenajiem mezgliem  Rolling Eyes


Pirmdien plānoju izbraukt, lai dzirdētu hadeni un tad uzbraukt uz bedres (tāda viņiem esot). Auto bija ar pilnīgi sausu aķīti, bet ar palīdzību, pielece ar pusapgriezienu - tā ir laba zīme. Aizmirsu apskatīt eļļas līmeņrādi, jo paziņojums bija elektronisks uz paneļa.

Koijotins:
kam tu pievērstu uzmanību?
sajuga pedala gajienam, augstmam un mikstumam  Rolling Eyes , motora dziesmai "uz ausi"  cik "nosvidusas turbinas trubas" un vel daudz "sikumiem" iespejams ka kaut kas grabes hadene, piemeram augsejie plaukti kas rada iluziju ka masina ir mirusi utt.  Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja zem masinas nav baiga pelke, zems ellas limenis var nozimet sulojosu turbinu, pie 160k km tas ari nebutu nekas neparasts. ta servisa gramatina izskatas pec Holandes, kaut ari svaiga gada un nelielu noskrejienu, ieteiktu parliecinaties, vai rusas zobs vinu nav skaris, caurumi grida, sapuvusi radiatori. bet citadi, ja motors ruc smuki, cel labi, masina brauc gludi, robi sledzas un nelec ara, sajugs nav jaspiez abam kajam un nem normala augstuma, paneli liekas lampinas nedeg un virsbuves paneli taisni, viena krasa, pareiziem "zazoriem" un bez izteiktiem "patjokiem", janem tik ciet! laba masina par labu cenu.

tiri salidzinasanai ieteiktu apskatit so http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/147/lbnxd.html vina ir ka jauna, un aprikojums patikamaks super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un +1 koijotam, es ar kaut ka savadak uz masinam skatos Wink galvenais lai bundza laba, lai salons nav nolietots, lai aprikojums labs, lai motors ruc... un kopuma masina nav sagurusi, lai tai jut vel tadu jaunas masinas stingribu. ja ir novalkata ka veca ciba, tad jaiet prom shura tekosas ellas, klabosas piekares, tas viss ir strunts, var saremontet Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 147 pirkums 
DrCross rakstīja:
nu uz panela medz ari melot nedaudz  Rolling Eyes es ieteiktu panemt lidz kadu cilveku kas oreintejas italu masinas  Wink  tas zinas kam pieverst uzmanibu un kam ne tik loti  Wink[/quote]

ar ko tad itāļu auto ir īpaši tīri tehniski? diesel motori kā jau common rail. hadene arī nav unikāla. WFD?[/quote]jebkurai auto markai ir knifi kam japievers ipasa uzmaniba  Rolling Eyes  neka unikala jau tur protams nav  Wink  bet sadas tadas nianses ir gan  Rolling Eyes  ko nevar aprakstit Wink  bet kas ir jajut  Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
un +1 koijotam, es ar kaut ka savadak uz masinam skatos Wink galvenais lai bundza laba, lai salons nav nolietots, lai aprikojums labs, lai motors ruc... un kopuma masina nav sagurusi, lai tai jut vel tadu jaunas masinas stingribu. ja ir novalkata ka veca ciba, tad jaiet prom shura tekosas ellas, klabosas piekares, tas viss ir strunts, var saremontet Wink

koijots teica, ka skatās kā mehs. mehi toč uz salonu neskatās Smile
auto izskatās svaigs un viss itkā funciklē. Sapratu, ka 1.6 ir nīkulis ar apetīti 2.0. Neesmu psiholoģiski gatavs braukt 100 km ar 12 LVL degvielā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
DrCross rakstīja:
elbee rakstīja:
un +1 koijotam, es ar kaut ka savadak uz masinam skatos Wink galvenais lai bundza laba, lai salons nav nolietots, lai aprikojums labs, lai motors ruc... un kopuma masina nav sagurusi, lai tai jut vel tadu jaunas masinas stingribu. ja ir novalkata ka veca ciba, tad jaiet prom shura tekosas ellas, klabosas piekares, tas viss ir strunts, var saremontet Wink

koijots teica, ka skatās kā mehs. mehi toč uz salonu neskatās Smile
auto izskatās svaigs un viss itkā funciklē. Sapratu, ka 1.6 ir nīkulis ar apetīti 2.0. Neesmu psiholoģiski gatavs braukt 100 km ar 12 LVL degvielā.
nu es salonam baigo uzmanbu nepieversu, jo to var nomainit/ iztirit utt.  Rolling Eyes  es kad nemu savu ex 155 atpakal man ari stastija ka salona nekad nav smekets  Laughing  calis apravas tad kad es vinam apstastiju del ka tika saremontets pelnutrauka apgaismojums Laughing  jo tumsa bija gruti redzet kur pelnus nokratit  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[/quote]nu es salonam baigo uzmanbu nepieversu, jo to var nomainit/ iztirit utt.  Rolling Eyes  es kad nemu savu ex 155 atpakal man ari stastija ka salona nekad nav smekets  Laughing  calis apravas tad kad es vinam apstastiju del ka tika saremontets pelnutrauka apgaismojums Laughing  jo tumsa bija gruti redzet kur pelnus nokratit  Wink[/quote]

ar to smēķēšanu ir tāpat kā ar sievu - nav jau svarīgi, ka kāds tur kaut ko kādreiz ir darījis, galvenais ka pēdu nav un tev tas netraucē Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
DrCross rakstīja:
nu es salonam baigo uzmanbu nepieversu, jo to var nomainit/ iztirit utt.  Rolling Eyes  es kad nemu savu ex 155 atpakal man ari stastija ka salona nekad nav smekets  Laughing  calis apravas tad kad es vinam apstastiju del ka tika saremontets pelnutrauka apgaismojums Laughing  jo tumsa bija gruti redzet kur pelnus nokratit  Wink[/quote]

ar to smēķēšanu ir tāpat kā ar sievu - nav jau svarīgi, ka kāds tur kaut ko kādreiz ir darījis, galvenais ka pēdu nav un tev tas netraucē Smile[/quote]  shura  bet ka ir tad ja savas pedas atpaziti  shura  un tev stasta ka neka tada nav bijis  shura


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bundzu jau ari var nomainit, ja ta tai lietai pieiet Wink masina ar izjatu salonu ir vienkarsi pretigi atrasties, un tas liecina par milzu noskrejienu un ieprieksejo ipasnieku attieksmi pret masinu kopuma. Mehanikiem varbut pofig, bet sev tadu masinu nepirktu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database