Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Okartes Autosporta akadēmija
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
+6

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
+6

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
+6

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
+6

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
+7


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
+6 Un veiksmi rītdienas startos! Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
+1


_________________
Mūsu klienti brauc! http://auto-apkopes-serviss.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
+1

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
+2


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pagaidām ir +3 vakarā būs + vēl 4


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
+6, tuvākais sekotājs atpaliek TIKAI! par 61 balsi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nobalsots!
Kā gāja vakar atlasē?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies visiem,kas par mani ir balsojuši un atbalstījuši!  Smile
Situācija balsojumā ir labvēlīga, galvenais nedrīkst atslābt un nezaudēt līderpozīciju. Ideāli būtu, ja varētu kartīgi atrauties  Cool

Par atlasi:
Laikapstākļi nebija tie labvēlīgākie, visa dienu lija lietus. Tikām sadalīti 2vās grupās, lai ātrāk viss ietu uz priekšu. Mans numurs auto akadēmijā ir 11. Esmu pirmajā grupā kā pēdējais.
Mūsu grupai 1. uzdevums bija "akvaparks" - drošas braukšanas poligons, kurā visi startēja ar jauno Ford Fiesta, kuram jau no salona ir iebūvēta gāzes iekārta. Katram bija jāveic pāris braucieni vienā no poligona elementiem - kalns uz leju, jāizvairās no ūdens šķēršļiem un jāizbrauc līkums. Sākumā galvenais uzdevums bija ar konkrētiem ātrumiem (50 un 60 km/h) izvairīties no šķēršļiem un palikt baltajā trasē. (Šķēršļus katram slēdza savādākus). Vērtēja vai ir pareizas ātrums, kā izvairās, kāda reakcija, kāda trajektorij, kā savalda mašīnu un kā izbrauc līkumu. Uzdevums bija diezgan interesants un tajā pašā laikā ļoti sarežģīts, bet tomēr man nevisai tas patika. Pirmajā daļā rezultāts, apmēram, pa vidu starp visiem dalībniekiem.
Pēc tam sekoja 1ais brauciens pa kartinga trasi, kurā es piedalījos ar HONDA Civic type r. Paralēļi tam bija jāiziet mēdiju testi. Es sāku ar mēdiju testiem, jo man pa trasi bija jābrauc pēdējam. Mēdiju testos uzdeva dažnedažadākos jautājumus gan latviski, gan krieviski, gan angliski. Žurnālisti bija ļoti skarbi, bet domāju ka veiksmīgi ar to tiku galā, izņemot krievu valodu  Rolling Eyes
Trasē 1 mais brauciens notika pret plkst rādītāja virzienu. Bija ļoti slapš, bet manai mašīnai bija ļoti nodilušas riepas. Bija jāveic 3 apļi. Vērtēja trajektorijas, bremzēšanu, vai ir vienmērīgs temps un vai vispār māk braukt Smile Laiks nebija galvenais. Uztraukums bija liels, līdz ar to tika pieļautas kļūdas pirms lielā galējā līkuma- nepareizas trajektorijas. Pārējā trase itkā bija ok.
Pēc pusdienu pārtraukuma atkal devāmies uz DBP, uz to pašu elementu. Šoreiz uzdevums bija izbraukt trasi pēc iespējas ātrāk, protams, apbraucot šķēršļus un izbraucot līkumu. 1x izbraucu diezgan labi, 2x izlidoju ārā. Kopumā dabūju 150p no 180, kas mani ierindo pa vidu. Labākajam bija 170p.

Otrajā braucienā pa kartinga trasi atkal braucām 3 apļus tikai pretējā virzienā. Uztraukums bija mazāks līdz ar to kļūdas arī mazāk.
Pēc brauciena pajautāju žūrijas loceklim ,Ivaram Caunem, par savām kļūdām - viss esot bijis ok, izņemot to, ka 1 aplī gala līkumā iebraucu nedaudz par vēlu.

Tāda gala vērtējuma īsti nav, varbūt būs vēlāk. Bet pāsākums bija ļoti interesants, kā arī daudz ko ieguvu savā pieredzē.
pats personīgi savu sniegumu vērtēju pozitīvi, ja salīdzina to ,ka man (laikam) ir vismazākā pieredze autosportā.
Ivars Caune arī teica, ka šogad visi dalībnieki ir daudzmaz vienādi - nav ne izteiktu līderu, ne vājo dalibnieku kā tas bija pagājušajā gadā.
Ja parādīsies kāds vietu sadalījums, tad noteikti došu ziņu.
Pasākuma apskatu noteikti varēs vērot gan autosporta programma nr1, gan Ātruma Ciltī.

Tagad līdz 1. jūlijam ir jāiziet fiziskās sagatavotības testi, kā arī jāturpina startēt sacensībās.

Paldies un turpinam balsot  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
+6

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Zāģis rakstīja:
+6

Cik Tev telefoni 3 vai 6  Shocked
Man tikai viens, tā ka +2

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database