Atbildēt pie šī temata 77 lapa no 83 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 81, 82, 83  Nākošais
Par Alfa 159
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Globalizācija, izmaksu optimizācija

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Interesē izpūtēja vidējā sekcija un gala bunduļi no 2.4 dīzeļa lai pārtaisītu 1.9 dīzeļa vienu galu uz diviem. Ja kādam ir ko piedāvāt par saprātīgu ciparu PZ.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Braucejs rakstīja:
Interesē izpūtēja vidējā sekcija un gala bunduļi no 2.4 dīzeļa lai pārtaisītu 1.9 dīzeļa vienu galu uz diviem. Ja kādam ir ko piedāvāt par saprātīgu ciparu PZ.

Если у тебя унивресал,ищи от универсала,если седан то от седана,иначе колхозить придётся.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Stūres pastiprinātājs 
Sveiki, problēma piemeklējusi 159 alfu ar 2.4jtdm motoru. Viss sākās ar to, ka bija nolietojusies viena no stūres pastiprinātāja trubiņām, tai tika uzliktiks šņaugs, izskalota un uzpildīta sistēma. Pēc tam stūres pastiprinātāja sistēmā bija paaugstināts spiediens tā, ka pa korķi visu sķidrumu izpiež ārā. Tā kā jaunu sūkni uz vietas dabūt nevarēja, tika iegādāts lietots, uzliekot to, spiediena problēma nepazuda, varbūt kāds lietpratējs var dot kādu padomu?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
159 tak bija kaut kādas bēdas ar eļļas bačoku...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gunča rakstīja:
159 tak bija kaut kādas bēdas ar eļļas bačoku...


Filtrs ar tika tīrīs un nekādu uzlabojumu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gunča rakstīja:
159 tak bija kaut kādas bēdas ar eļļas bačoku...

http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?p=198338
kad tik arī "alfa146" nemainīja bačoku savai varbūt var komentēt par iemesliem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kāds ir mainījis saulessargu 159? vadītāja pusē vairs neturas, karājās lejā. Es vispār nevarēju atrast, kā viņu noņemt. citiem autiņiem tur paslēpta vai nepaslēpta skrūve, bet alfai nav  Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
kāds ir mainījis saulessargu 159? vadītāja pusē vairs neturas, karājās lejā. Es vispār nevarēju atrast, kā viņu noņemt. citiem autiņiem tur paslēpta vai nepaslēpta skrūve, bet alfai nav  Confused


uzmanīgi atlocīt dekoratīvas plastmasas un zem viņiem pa vienai skrūvei katrā pusē! bet liekot iekšā arī jāzin kā,jo var uzlikt tikai vinā pozicijā! piebrauc un mēs tev nomainīsim!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dima.a rakstīja:
zeenjaa rakstīja:
kāds ir mainījis saulessargu 159? vadītāja pusē vairs neturas, karājās lejā. Es vispār nevarēju atrast, kā viņu noņemt. citiem autiņiem tur paslēpta vai nepaslēpta skrūve, bet alfai nav  Confused


uzmanīgi atlocīt dekoratīvas plastmasas un zem viņiem pa vienai skrūvei katrā pusē! bet liekot iekšā arī jāzin kā,jo var uzlikt tikai vinā pozicijā! piebrauc un mēs tev nomainīsim!


Super, paldies! pagaidām noņemšu, lai nemaisa. drīz apkope, sakrāšu darbus, tad visu ar vienu reizi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šorīt pie -17 1.9 8v pieleca mazliet negribīgi un bija sajūta, ka sākumā darbojās ne uz visiem cilindriem - baigā vibrācija. Bonusā sāka mirgot kvēlsveces lampa un parādījās glow plug pre-heating not available ziņa. Pēc apmēram minūtes, kļūda pazuda, motors arī strādāja normāli, līdz darbam aizbraucu ok.
Pirms piestartēšanas, divas reizes pagaidīju, lai izdziest kvēlsveču lampa panelī (biju lasījis tādu ieteikumu)
Kam šis ir bijis? Varētu būt vnk gļuks, vai kādai no kvēlsvecēm beigas, vai vaina varētu būt aķī?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es domāju, ka vaina ir akumulātorā, man arī reizēm, aukstajos rītos, izmet šo pašu kļūdu. Un tas notiek pie startēšanas (dzirdu kā noklikšķ kaut kāds relejs zem paneļa un izmet šo kļūdu - visdrīzākais nepietiek strāvas gan kvēlsvecēm gan starterim). Manā gadījumā tagad visas kvēlsveces ir jaunas.
Ja nu kas, tad ir 5 lietotas (labas) BOSCH kvēlsveces no 1,9l motora. Bija saliktas manā 2,4l (210 ZS) motorā ar viņām man bija problēmas jau pie maziem mīnusiem. Kaut kur ir raksts par manām problēmās ar palaišanu iepriekšējā ziemā...
Problēma izrādijās nepareizās kvēlsvecēs!


_________________
LANCIA Delta 3
AlfaRomeo Giulietta
FIAT Barchetta
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jan4iks rakstīja:
Es domāju, ka vaina ir akumulātorā, man arī reizēm, aukstajos rītos, izmet šo pašu kļūdu. Un tas notiek pie startēšanas (dzirdu kā noklikšķ kaut kāds relejs zem paneļa un izmet šo kļūdu - visdrīzākais nepietiek strāvas gan kvēlsvecēm gan starterim). Manā gadījumā tagad visas kvēlsveces ir jaunas.
Ja nu kas, tad ir 5 lietotas (labas) BOSCH kvēlsveces no 1,9l motora. Bija saliktas manā 2,4l (210 ZS) motorā ar viņām man bija problēmas jau pie maziem mīnusiem. Kaut kur ir raksts par manām problēmās ar palaišanu iepriekšējā ziemā...
Problēma izrādijās nepareizās kvēlsvecēs!
vinam ir 8 varstu tur kvelsveces ir uz pusi isakas un ar citu vitni, ja met kludu tad vismaz viena ir beigta/ vai bloks miera kurs nu tocna nav zem panela Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kvēlsveču relejs ir motortelpā, to es zinu! Protams, ja pastāv varbūtība, ka pārsvarā tas darbojas un dažreiz, pie lielākiem mīnusiem nedarbojas, tad jā, iespējams ka jāvaino relejs.


_________________
LANCIA Delta 3
AlfaRomeo Giulietta
FIAT Barchetta
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu šodien viss šķiļas vairāk vai mazāk normāli, sanāca vakar un šodien vairāk ārpus pilsētas pabraukāt, aķi palādēt. Pie nākamajiem darbiem jāpārbauda/jāsamaina tad kvēlsveces, ar dīzeli lielas pieredzes nav, bet, cik saprotu, kosmosu šamās nemaksā?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 77 lapa no 83 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 81, 82, 83  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database