Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 747 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 745, 746, 747  Nākošais
Es Tevi redzeeju!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
shovakar gaishzila 156taa pa Kluso ielu man paripinaaja garaam ar AlfaClub uzliimi. Sogjis?


Ak jā, Sogijam sķiet bija melna alfa un pa Kluso ielu es toč nepārvietojos. nono  Minējums - tas varēja būt Trax, bet neesmu viņu redzējis kādu 1/2 gadu Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu es jau nez, vienkaarsh ieraudziiju, palika interesanti un "Garaazhaa" neatradu citu variantu. taa luuk.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vakar vakaraa Ganiibu dambii redzeetas 2 Alfas. Vienai purns lupataas. Peleeka 166... Azh asarinja gandriiz nobira. Un zalja 164, kas laikam piebraukusi paliigaa. Nu tur veel zalji striipainie onkuliishi ar gaismas muuziku un kaukaac laikam mikrinsh utml.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es vienu pamirušu sidraba GTV šorīt maniju
mēģināja pagriezties visos virzienos uzreiz...



Pēdējoreiz rediģējis palaidniex Wed Dec 13, 2006 11:19 am; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
nu es jau nez, vienkaarsh ieraudziiju, palika interesanti un "Garaazhaa" neatradu citu variantu. taa luuk.


ja atmiņa neviļ viens te nesen izteicās, ka esot nopircis gaišzilu 156 ar alfaclub uzlīmi, bet to ziņu nevaru atrast....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
Jancix rakstīja:
shovakar gaishzila 156taa pa Kluso ielu man paripinaaja garaam ar AlfaClub uzliimi. Sogjis?


Man bija kādreiz gaiši zila ar uzlīmi, bet vairs nav. Un gaiši zilas ar uzlīmi klubā šķet ka nav nevienam Confused Kāds varbūt uzlīmējis tāpatās grudaks


pag, pag, pag... MF - gribi teikt, ka Tev vairs nav tās alfas ko 7dien redzējām?
vai Tev vairs nav uz viņas uzlīmes?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Vakar vakaraa Ganiibu dambii redzeetas 2 Alfas. Vienai purns lupataas. Peleeka 166... Azh asarinja gandriiz nobira. Un zalja 164, kas laikam piebraukusi paliigaa. Nu tur veel zalji striipainie onkuliishi ar gaismas muuziku un kaukaac laikam mikrinsh utml.

Vai tik nav šis gadījums, citāts no Autolistes:

subj, kas vareetu izvilkt stoiku, nomainiit durvis, varbuut arii nokraasot un taa.

PpZz, ieberzies peec pilnas programmas - vainiigs un ar beigushos octu, naaksies labot arii 99taa gada alfa romeo purnu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hammer hammer hammer


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Jancix rakstīja:
nu es jau nez, vienkaarsh ieraudziiju, palika interesanti un "Garaazhaa" neatradu citu variantu. taa luuk.


ja atmiņa neviļ viens te nesen izteicās, ka esot nopircis gaišzilu 156 ar alfaclub uzlīmi, bet to ziņu nevaru atrast....


tas ir peksis, laikam Confused, bet līdz klubam viņam patālu, nu teiksim kā līdz Ķinai rāpus turp un atpakaļ Razz



Pēdējoreiz rediģējis Presto Wed Dec 13, 2006 2:36 pm; pavisam rediģēts 2 reizes
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
MF rakstīja:
Jancix rakstīja:
shovakar gaishzila 156taa pa Kluso ielu man paripinaaja garaam ar AlfaClub uzliimi. Sogjis?


Man bija kādreiz gaiši zila ar uzlīmi, bet vairs nav. Un gaiši zilas ar uzlīmi klubā šķet ka nav nevienam Confused Kāds varbūt uzlīmējis tāpatās grudaks


pag, pag, pag... MF - gribi teikt, ka Tev vairs nav tās alfas ko 7dien redzējām?
vai Tev vairs nav uz viņas uzlīmes?

Auto ta ir, bet uzlīmes jau nav toč kādu gadu. Peace, galvenais ir nesamīzties nono

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
wai tas shodien gadijuma nebija Palaidniekx ar 147 kas mani shodien nepalaida uz slawu apla ap 11????wai ws kko jaucu??


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja tu brauci ar melnu bmw, tad skaidrs, ka vinsh tevi nepalaida un skaidrs, ka tas bija Palaidniex shura
Bet Latvijaa vispaar ir tikai viena 147 FL ar Stokker uzraxtiem.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es itka jaw braucu ar melnu....bet 164


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaspars rakstīja:
wai tas shodien gadijuma nebija Palaidniekx ar 147 kas mani shodien nepalaida uz slawu apla ap 11????wai ws kko jaucu??


iespējams, bet tas varēja būt ap 10:30
tikai no kurieines uz apļa napalaidu?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tipa tur kur no LECa brauc!!!


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 747 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 745, 746, 747  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database