Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Tehniskā apskate servisos
Skates saņemšana servisā

Uzlabos automašīnu teh. stāvokli uz ielām 4% 4% ( 2 )
Pasliktinās auto teh. stāvokli uz ielām 40% 40% ( 18 )
Man vienalga, ka tik lētāk 9% 9% ( 4 )
Sen bija laiks! 20% 20% ( 9 )
Kas viņi galīgi psihi? 13% 13% ( 6 )
Nekas nemainīsies 11% 11% ( 5 )

Balsis pavisam : 44
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es ta saprotu, ka dizelis visvairak kvepus rada bridi, kad vinam dod ieksa, tatad pilsetas rezima, kur visu laiku jabremze un japaatrinas, ne?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
ko jus varat nemties ar to dizelu kvepiem Rolling Eyes  tas ka dizelim ir kvepi tas ir normali Wink tas liecina par pilniba sadedzinatu naftas produktu, un tie kvepi veidojas tikai no ta ka ar dizeli brauc ka pensionari


ko tu tur pļāpā. Kvēpi ir nesadegusī naftas produktu degviela. Tam par iemeslu skābekļa trūkums. Respektīvi, vai nu par daudz degvielas, vai nu pārāk lielas degvielas daļiņas.
Šo iemeslu dēļ kvēpi rodas arī, pimēram, gāzējot benzīna motorus Wink Tikai izteikti dažādā degvielas sastāva un sadegšanas temperatūras dēļ benzīnniekiem kvēpu veidošanās nav izteikta.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
es vairak atbalstitu to benzinieku cakaresanu kam nevar aizmugure pabraukt jo nenormali smird pec ellas jo vienkarsi vairs nav motora  Rolling Eyes

+1
Bet par ideju kā tādu - es arī atbalstītu tikai jaunām mašīnām, līdz ~3 gadiem. Jo kā jau LV - jo vairāk ieinteresētās puses jo sūdīgāk. Ar kontroles mehānismiem ies grūti, jo pie mums taču visi ir raduši visu apiet. Man ir dažāda pieredze ar CSDD, bet ar servisiem domāju, ka ies vēl dažādāk. Protams, autobraucējiem tas dzīvi atvieglotu un servisi gan jau arī kādu labumu dabūtu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
Protams, autobraucējiem tas dzīvi atvieglotu un servisi gan jau arī kādu labumu dabūtu.


...nu ja, Mazpisānu Volodja varēs dot mizā ar ručkā nopistu pasātu, jo logā būs zīme par izietu TA, kuru par polšu un piecīti būs iedevis Vitaļiks, kuram garāžu kooperatīvā divās garāžās ir uztaisīts serviss... Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es domāju, ka sen bija laiks TA iziet servisos. Nedomāju, ka Wess, Domeniks utt un visādi Bosch autorizētie servisi kādam tā pat logā ielīmēs uzlīmi - pārāk daudz ir uzlikts uz spēles. CSDD kadri, kas pa piķīti liek logā uzlīmes, sliktākajā gadījumā var dabūt vienu riktīgu pendeli, bet biznesa īpašniekam gan likmes ir daudz augstākas. Noteikti, pārejot uz šādu sistēmu, sākotnēji radīsies visādi starpgadījumi, bet pāris gadu laikā viss strādās kā pulksenis. Privātais sektors vienmēr izdomās, kā efektīvi kontrolēt savu darbu. Ir taču skaidrs, ka ja tiešām šī ideja tiks realizēta, tad vienkāršam kaktu servisam sertificēties, lai veiktu auto TA, būs pārāk dārgi.

Es pat domāju, ka tas varētu ne tikai pilnībā likvidēt uzlīmju dabūšanu pa naudu, bet varētu parādīties pat loģiskāka attiksme pret auto, kas iet tehnisko apskati. Cik bieži ir bijis, ka kādam paķūnētam džipam ir jābrauc uz Palīdzības ielu un jāpierāda, ka neēsi idiots. Parasti, kad CSDD ierauga uzliftētu džipu, uzreiz inspektors klidz par neatļautu pārbūve, kaut gan, ir atļauts auto pārbūvēt, ja nemaina piekares stiprinājumu vietas. Vēl ir visādas auto īpatnības. Piemēram, Caddiļac Seviļle stūres pirksti peld. Tiem ir jāpeld! Tā tas ir paredzēts. Katru reizi, kad es eju CSDD ar kadiju, man ir jāmekle maiņas vecākais un jājautā, vai atcers, šo mašīnu, vai aceras iepriekšējo gadu pieredzi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
altez rakstīja:
Protams, autobraucējiem tas dzīvi atvieglotu un servisi gan jau arī kādu labumu dabūtu.


...nu ja, Mazpisānu Volodja varēs dot mizā ar ručkā nopistu pasātu, jo logā būs zīme par izietu TA, kuru par polšu un piecīti būs iedevis Vitaļiks, kuram garāžu kooperatīvā divās garāžās ir uztaisīts serviss... Rolling Eyes


Es ta saprotu, ka Mazpisanu Vitalika servisam mazas izredzes sertificeties TA uzlimju izdalei, ta ka ne par to ir stats... Bet jaunu garantijas vagi dileris pats diagnostice, pats par garantiju saremonte, ja kaut kjas nav ka vajag, pats uzlime uzlimi, viss, klients par to vispar neko neuzzin un netere laiku un naudu stavot CSDD rindas un priecajoties, ka "izgajis pa nullem" skati gadu vecai un5k km nogajusai masinai

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vēl jau ir stāsts par to, ka auto dīleriem un lielajiem servisiem parādīsies motivācija investēt reģionālo pilsētu servisu attīstībā. Tagad ir ļoti grūti atrast racionālus iemeslus, lai uztaisītu, piemēram, Skoda pārstāvniecību Rēzeknē. Savukārt, tagad jau auto dīleris vēl bez savu klientu apkalpošanas un Skodu tirgošanas, varēs paildus sniegt TA pakalpojumus gan Skodu, gan citu auto īpašniekiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
Vēl jau ir stāsts par to, ka auto dīleriem un lielajiem servisiem parādīsies motivācija investēt reģionālo pilsētu servisu attīstībā. Tagad ir ļoti grūti atrast racionālus iemeslus, lai uztaisītu, piemēram, Skoda pārstāvniecību Rēzeknē. Savukārt, tagad jau auto dīleris vēl bez savu klientu apkalpošanas un Skodu tirgošanas, varēs paildus sniegt TA pakalpojumus gan Skodu, gan citu auto īpašniekiem.


un kas mainīsies? patreiz Rēzeknē ir 1gab TA stacija, tās vietā būs Škodas serviss kas dalīs uzlīmes. diez vai tur būs pietiekami daudz klientu vairākiem servisiem. vienīgā ērtība, ka izdegušas spuldzītes utml. sīkumus būs iespēja pa 3x kārtīgu cenu apmainīt un nemaksāt par atkārtotu apskati.

imho vajadzētu dīleriem 3gadīgiem auto dalīt uzlīmes, bet pārējie lai brauc uz TA kā līdz šim un pēc 1-2gadiem paskatīties kā tas strādā un domāt tālāk, man ir aizdoma ka LV vēl nav nonākusi līdz brīdim kad šāds solis būtu lietderīgs

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nebija jau ilgi jagaida
http://www.tvnet.lv/auto/notikumi/429541-csdd_ideja_veikt_auto_ta_servisos_nav_logiska


mans viedoklis ir ka skati vajag iet katru gadu, jo liela dala brauc tikmer kamer var pabraukt nevis remonte tiklidz tas vajadzigs, sak grabet un ta  Rolling Eyes  bet nu tos nesamerigos nodoklus(transporta nodeva vai ka to sudu sauc) vajadzetu likvidet, vai sakartot savadak Rolling Eyes  man piemeram 155 nodoklis ir pilnigi vienads ar gaz 53, tas pats ir lielai dalai 156 utt. man neskiet logiska ta aprekinasanas kartiba pec pilnas masas  Rolling Eyes  par jaunam masinam runajot ir jatceras ka ir ari lada kalina, hui dai pizgec un tamlidzigas lamatas kas pusgada laika ir nodzitas lidz ruckai visadas izplatitajfirmas utt. ko tad ar tam darit ari pirmo skati pec 2 jeb 3 gadiem??? vinas jau tik ilgi medz nenovilkt  Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
Vēl jau ir stāsts par to, ka auto dīleriem un lielajiem servisiem parādīsies motivācija investēt reģionālo pilsētu servisu attīstībā. Tagad ir ļoti grūti atrast racionālus iemeslus, lai uztaisītu, piemēram, Skoda pārstāvniecību Rēzeknē. Savukārt, tagad jau auto dīleris vēl bez savu klientu apkalpošanas un Skodu tirgošanas, varēs paildus sniegt TA pakalpojumus gan Skodu, gan citu auto īpašniekiem.


un kas mainīsies? patreiz Rēzeknē ir 1gab TA stacija, tās vietā būs Škodas serviss kas dalīs uzlīmes. diez vai tur būs pietiekami daudz klientu vairākiem servisiem. vienīgā ērtība, ka izdegušas spuldzītes utml. sīkumus būs iespēja pa 3x kārtīgu cenu apmainīt un nemaksāt par atkārtotu apskati.

imho vajadzētu dīleriem 3gadīgiem auto dalīt uzlīmes, bet pārējie lai brauc uz TA kā līdz šim un pēc 1-2gadiem paskatīties kā tas strādā un domāt tālāk, man ir aizdoma ka LV vēl nav nonākusi līdz brīdim kad šāds solis būtu lietderīgs


IMHO, TEv nav taisnība.

Nu ja tā domā, tad jārēķina km un ne gadi, bet abos gadījumos tas ir garām. Es varu derēt, ka, ja man būtu vienīgā mašīna jauna Alfa, tad tā kļūtu par satiksmei nederīgu jau, apmēram, 6 mēnešu laikā, Hilux vai Land Cruiser 12 menešu laikā, bet mana fāčas vadītāis Jeep Grand Cherokee ir jau nokalpojis 5 gadus un, ja tiks braukts tādā pašā režīmā, tad arī vēl 5 gadus nokalpos bez problēmām. Gads vai 3, 5k km gadā vai 40k km gadā nav rādītājs. Šādai loģikai nav pamatojuma.

Īstenībā LV servisi strādā diezgan atbildīgi. Es pats mašīnai pat riteni neņemos mainīt - nezinu kur pat domkrats mašīnai stāv. Tāpēc pie katra sīkuma, es nogādāju auto vai nu uz TCM, vai ficinu vai Hofauto Maskavas ielā. Nedomāju, ka kāds no šiem servisiem, ja tiem, būtu iespēja arī sniegts TA pakalpojumus, pa kukuli dalītu uzlīmes. Domāju, ka pat čomiem nebūtu izredžu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
Tāpēc pie katra sīkuma, es nogādāju auto vai nu uz TCM, vai ficinu vai Hofauto Maskavas ielā. Nedomāju, ka kāds no šiem servisiem, ja tiem, būtu iespēja arī sniegts TA pakalpojumus, pa kukuli dalītu uzlīmes. Domāju, ka pat čomiem nebūtu izredžu.


elbee sevi izčakarētu par metinātu 75-tās bāku? AMV par bremžu disku izmēru? altez par bremžu trubiņām?  shura

ok, šīs lietas satiksmes drošību nepasliktina, bet gan jau arī hrenoni ielās būtu vairāk, jo nevajadzētu ņemt arā  Rolling Eyes es laikam esmu pret  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
Par CSDD skatem mani nepamet sajuta, ka calji pedejos gados ir smagi stradajusi un procesus tur savedusi kartiba (konkreti runajot par Rigas apskates punktu). Klientu plusma tiek kontroleta, maksajumus pienjem ar karti, inspektori smaidosi un bez pamata nepiesienas.

+100
atceros, kas bija ~10 gadus atpakalj...  Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aaa.. par armētajām bremžu šļaukām CSDD dabūja iekšā ka maz neliekas. Nav ko piesieties lietām, kas tiešām IR kārtībā.  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Balsojuma rezultati par topiku izsaka visu. Tauta netic sadam modelim. Un sava zinja es piekritu Csdd viedoklim, viennoozimigi veidotos interesu konflikts, ka ari ta nav pasaules izplatita prakse iet skates servissos. Savukart par jaunam masinam, ka pirma skate jaiet pec 2 gadiem gan butu pienemami. Un ka papildus kontroles mehanisms seit varetu kalpot auto garantija. Cilveki, kas noperk jaunu auto pie mazakam problemam griezisies pie autorizeta dilera, jo visas strategiski svarigas lietas parasti ir ieklautas garantijas listes.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
Balsojuma rezultati par topiku izsaka visu. Tauta netic sadam modelim. Un sava zinja es piekritu Csdd viedoklim, viennoozimigi veidotos interesu konflikts, ka ari ta nav pasaules izplatita prakse iet skates servissos. Savukart par jaunam masinam, ka pirma skate jaiet pec 2 gadiem gan butu pienemami. Un ka papildus kontroles mehanisms seit varetu kalpot auto garantija. Cilveki, kas noperk jaunu auto pie mazakam problemam griezisies pie autorizeta dilera, jo visas strategiski svarigas lietas parasti ir ieklautas garantijas listes.


...+1, īsti neredzu pamatojumu tam lai kko mainītu - CSDD TA sistēma ir sakārtota, nav jāstāv mega rindās, uzblīdusi cūka pie kases vairs nebļauj, ka norēķini tikai skaidrā naudā u.t.t., par jauniem autiņiem arī piekrītu, ka tur mierīgi varētu darboties attiecīgās markas oficiālais dīleris (un tikai), kamēr spēkā ir rūpnīcas garantija, man nav failu par to cik šīs lietas ir sakārtotas ārpus Rīgas, bet pieļauju, ka viss ir +/- kārtībā...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database