Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Armands Puče - Haizivs "94
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
obituary rakstīja:
Sanāk,ka šī grāmata ir bibliogrāfisx retums un ir milzīgu naudu vērta? Moš jāsāk meklēt,kur es to esmu nobāzis? hmm


milzīgu naudu vērta nez vai, jo kamēr vien varēs paņemt bibliotēkās uz neatgriešanu, par to samaksājot 2,-Ls sodu, neko vērta tā nebūs. vnk vēl nav tik traki, tā, ka meklēju te Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lazyeye rakstīja:

 jo kamēr vien varēs paņemt bibliotēkās uz neatgriešanu, par to samaksājot 2,-Ls sodu, neko vērta tā nebūs. vnk vēl nav tik traki, tā, ka meklēju te Smile


Nu un tad ej uz biblioteku, latvieti! Tevī ir īstā attieksme! Malacis! applausi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
lazyeye rakstīja:

 jo kamēr vien varēs paņemt bibliotēkās uz neatgriešanu, par to samaksājot 2,-Ls sodu, neko vērta tā nebūs. vnk vēl nav tik traki, tā, ka meklēju te Smile


Nu un tad ej uz biblioteku, latvieti! Tevī ir īstā attieksme! Malacis! applausi


Nekad neesmu sapratis, kapeec ljauzhiem ir tieksme asocieet pasham savu tautu ar zagli, kretiinu utt., labi zinot, ka ne visa tauta ir taada. Tas laikam tagad taa moderni.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
finns, mums vispār ir ļoti zems pašnovērtējums - ar to ir jāsaskaras ik uz soļa. Un kādēļ CosaNostra uzbrūk par attieksmi, ja cilvēks nav teicis, ka viņš tā ies un izdarīs. Ja būtu ar noslieci pa divīti iehavot grāmatu no bibliotēkas, tad te nejautātu pēc tās. Vismaz man tāda loģika.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
CosaNostra, cik saprotu, skaidri norāda, ka tā grāmata ir JR grāmatnīcās un tūliņ būs pieejama arī onlainā. Viss skaidri, gaiši, saprotami. Kur īsti ir problēma? hmm


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Kur īsti ir problēma? hmm


neviens nepiedāvā to 94.gada grāmatu par cenu zem 2Ls (par divīti var bibliotēkā"nopirkt")  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
CosaNostra, cik saprotu, skaidri norāda, ka tā grāmata ir JR grāmatnīcās un tūliņ būs pieejama arī onlainā. Viss skaidri, gaiši, saprotami. Kur īsti ir problēma? hmm

jo sākotnēji runa vispār bija par citu grāmatu shura


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jā, bet cepiens ir par HB19, ne? Embarassed


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Jā, bet cepiens ir par HB19, ne? Embarassed


Laikam Smile

Tagad ir pieejama arī online jr.lv (tiesa, gandrīz par 7 LVL dārgāk nekā iepriekš "Mēdiju namā").
Cik varēja saprast no Pučes, mazliet virs 1000 tika rezervētas pie viņiem, tas nozīmē, ka ap 900 gabaliem vēl var dabūt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
finns, mums vispār ir ļoti zems pašnovērtējums - ar to ir jāsaskaras ik uz soļa. Un kādēļ CosaNostra uzbrūk par attieksmi, ja cilvēks nav teicis, ka viņš tā ies un izdarīs. Ja būtu ar noslieci pa divīti iehavot grāmatu no bibliotēkas, tad te nejautātu pēc tās. Vismaz man tāda loģika.


Nu tad sanāk, kā vecajā labajā krievu teicienā - "katrs mēs saporta lietas tik tālu, cik tālu mēs esam sabojāti". Šodien redzēju Red Bull reklāmu, kur zebra iedzer dziru, ieiet upē, kur tai uzbrūk krokodīlis. Krokodīlis zebru pavelk zem ūdens, tad vairākas reizes abi griežas uz riņķi, pēc kā jau zebra iznāk ārā no upes ar krokodīļa ādas somiņu. Viens par šo reklāmu smejas un saka, ka tā ir asprātīga, otrs saka, ka tā ir ļauna, trešais pārdzīvo, ka tā kultivē modi lietot vardarbīgi nogalinātu zvēru ādas somas un, visbeidzot, pēdējais saka, ka soma vienkārši mētājās upes dzīlēs un tā bija no mākslīgās ādas, bet zebrai un krokodīlim bija dzimumakts.

Nu un atgriežoties pie Trax komentāra, tad kurā vietā es uzbruku un teicu, ka kaut kas nav pareizi? Es taču aplaudēju, ka cilvēks iet uz bibliotēku - tas tā, pēc loģikas, ne? Razz  Razz  Razz  Razz  Lai kā tur būtu, Trax mani saprata pareizi, bet lazyeye komentāru mēs katrs sapratām pa savam.

P.S.
Ja jau sacēlās tāds tracis, tad nācās pakustināt pakaļu un šo to noskaidrot - grāmatu "Haizivs Sandis Ozoliņš" antikvariāts "Grāmatnieka kungs" (Blaumaņa ielā 31, Rīga) vēl nesen pārdeva pa 50 santīmiem. Tā kā, vienkārši ir jāpastaigā pa antikvariātiem un ar laiku tai grāmatai uzdursies.

H.B.19, cik nu man tas ir zināms, brīvā tirgū ir palaiztas 100gb. Who knows, iespējams, ka vēlāk būs vēl.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:


H.B.19, cik nu man tas ir zināms, brīvā tirgū ir palaiztas 100gb. Who knows, iespējams, ka vēlāk būs vēl.


Ņemot vērā, ka JR tā maksā 21.95, diez vai baigie gribētāju pūļi saskries... grāmata laba un kvalitatīva, tomēr pagaidām Latvijā par grāmatām tādus ciparus ir gatavs maksāt retais

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PZ rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:


H.B.19, cik nu man tas ir zināms, brīvā tirgū ir palaiztas 100gb. Who knows, iespējams, ka vēlāk būs vēl.


Ņemot vērā, ka JR tā maksā 21.95, diez vai baigie gribētāju pūļi saskries... grāmata laba un kvalitatīva, tomēr pagaidām Latvijā par grāmatām tādus ciparus ir gatavs maksāt retais


Atvainojos, ka iejaucos un tā nu mēs te kopīgi nozagsim autoram tēmu  Wink

Bet par šo - varbūt, ka publisheri piekopj Ferarri marketinga stratēģiju - izdomā cik grāmatas varētu pārdot pa pašizmaksu, tad samazinot apjomu rada mākslīgu deficītu un pārdod ar 100 % varku.

Te vajadzētu pielikt bildīti ar trollface + you mad bro ? shura


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
finns tiešām izskatās, ka problēmas ar pašnovērtējumu vai vispār ar pasaules uztveri, ja visu tik nopietni ņem un no vienkārša argumenta "kāpēc grāmata nemaksās lielu naudu" pamanās aizrakties līdz Latviešu tautas vājībām.

doma ko es mēģināju pateikt, bija apmēram tāda - ka tad kad tā grāmata būs pieejama vairs tikai privātās kolekcijās, tad varēs runāt par tās vērtību.

un vispār jā, te nav runa par Balderis 19, bet par Haizivs Smile turpinām meklēt Very Happy un domājam pozitīvāk Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu, interneta psihologiem jau labaak redzams Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kur paliek alfists-pieklājīgais?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database