Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4  Nākošais
Gultņa cena
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Gultņa cena 
man ir tāda nelāga sajūta, ka servisa meistars mēģina mani apjāt. Kāds nevar padalīties informācijā un pieredzē - cik var maksāt 146 (2,0 TS) pakaļējais riteņa gultnis? Un cik nomaiņa?  klacha

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
eparts.lv   Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja ar ABS, tad ap 35Ls normāls ražotājs maksā, spriežot pēc eparts.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Ja ar ABS, tad ap 35Ls normāls ražotājs maksā, spriežot pēc eparts.

eparts gan šajā situācijā nebūs īsti pareizais cenas atskaites punkts,jo eparts i iveikals,kuram gandrīz nav nekādu izdevumu(veikala telpu īre,vairāku 'pārdevēju algas utt),bet nu kā jau j.k. raksta,gultņa cena ir atkarīga no tā vai auto ir vai nav abs.
nevarm mēs gribēt,lai normālos veikalos un servisos detaļu cenas ir tādas kādas tās ir iveikalos.tas vnk nav iespējams.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hvz, bet parasti mans piegadatajs sagada detalas zem e-parts cenam Wink pedejais pieradijums bija 2.4 jtd spiediena regulators, e-parts bija 124 ls (bosch) man atveda klat tiesi to pasu (ari bosch) pa 70 ls


 gultnim cena tada ir tikai tapec ka vins nak kopa ar visu rumbu  Wink un atskiriba ar abs vai ne ir milziga, gadus 3 atpakal 155 bez abs maksaja 23 ls, ar abs maksaja 49 ls  Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
hvz, bet parasti mans piegadatajs sagada detalas zem e-parts cenam Wink pedejais pieradijums bija 2.4 jtd spiediena regulators, e-parts bija 124 ls (bosch) man atveda klat tiesi to pasu (ari bosch) pa 70 ls


 gultnim cena tada ir tikai tapec ka vins nak kopa ar visu rumbu  Wink un atskiriba ar abs vai ne ir milziga, gadus 3 atpakal 155 bez abs maksaja 23 ls, ar abs maksaja 49 ls  Rolling Eyes
Es te nerunāju par to pa cik kurš serviss/veikals ko var iepirkt kādu preci.es šeit runāju par to ka nav adekvāti un nevar salīdzināt eparts pārdošanas cenas ar NORMĀLA veikala vai servisa pārdošanas cenām.
Jeb Tu pacik iepērc pa tik arī pārdod?
Kautgan Tu neiederies ne vienā ne otrā kategorijā(veikals,serviss),cik noprotu.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
koijotins rakstīja:
hvz, bet parasti mans piegadatajs sagada detalas zem e-parts cenam Wink pedejais pieradijums bija 2.4 jtd spiediena regulators, e-parts bija 124 ls (bosch) man atveda klat tiesi to pasu (ari bosch) pa 70 ls


 gultnim cena tada ir tikai tapec ka vins nak kopa ar visu rumbu  Wink un atskiriba ar abs vai ne ir milziga, gadus 3 atpakal 155 bez abs maksaja 23 ls, ar abs maksaja 49 ls  Rolling Eyes
Es te nerunāju par to pa cik kurš serviss/veikals ko var iepirkt kādu preci.es šeit runāju par to ka nav adekvāti un nevar salīdzināt eparts pārdošanas cenas ar NORMĀLA veikala vai servisa pārdošanas cenām.
Jeb Tu pacik iepērc pa tik arī pārdod?
Kautgan Tu neiederies ne vienā ne otrā kategorijā(veikals,serviss),cik noprotu.
mans piegadatajs ari ir  NORMALS veikals, tik atskiriba ta ka neiet caur 10 lv stapniekiem  Rolling Eyes par telpu iri gan tev piekritu, riga tas nav normali izdarams, maksa kosmosu utt.

par iepirkumiem ir ta ka es nepelnu uz detalam kuras pats uzstadu, ja vajag tikai detalu tad bisku uzmetu virsu, bet nu ne vairak ka 10%  Rolling Eyes  es piekpoju praksi leti un daudz nevis viens klients un riktigi pa dargo  Rolling Eyes vobsem bagats neklusu, maju necelsu, bet kaut ka izvilksu  Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es gan īsti neredzu būtisku starpību, vai tas ir "normāls veikals" vai internetveikals, ja vajadzīgā detaļa ir jāpasūta un kādu dienu vai divas nedēļas jāgaida.
Protams, tas, kuram tā detaļa ir uz sitiena (uz vietas) pieejama, var būt dārgāks, jo tas ir viņa risks, ka tā detaļa nebūs nevienam vajadzīga. Tāpat arī par draudzīgu un saturīgu konsultāciju (kas varētu būt galvenā "normāla veikala" atšķirība) būtībā ir jāmaksā, ja pats nezini precīzi, kas īsti vajadzīgs. Es, piemēram,  labprāt maksāju par pievienoto vērtību, bet ne tik labprāt tikai par to, ka pārdevējs zin, kur dabūt lētāk. Bet ne vienmēr "normālā veikalā" esošais klientu apkalpošanas speciālists ir spējīgs kautko vairāk kā paskatīties datubāzē, kurā noliktavā detaļa atrodas. Un man kā pircējam tādā reizē nav redzama pievienotā vērtība. Tāpēc nevar tik ļoti vispārināt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ieejot veikala bezi vien ir jutams vai calis tikai tirgo vai tomer zin vairak, ka nomainit utt. Rolling Eyes  biezi vien ir bijis ka mekleju kaut ko parbuvei un prasu ka man apmeram vajag ir patikami ja pardevejs saprot ko no vina grib nevis kas par masinu un kads gads  Rolling Eyes  patikami ir sadarboties kad piemeram ieved noliktava un saka skaties ko vajag un kas der pielagosanai, jo gadas ari nestandarta situacija un tad vairs nepietiek ar atskruve- pieskruve, tur ari rodas pievienota vertiba  Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Gultņa cena 
Prokurors rakstīja:
man ir tāda nelāga sajūta, ka servisa meistars mēģina mani apjāt. Kāds nevar padalīties informācijā un pieredzē - cik var maksāt 146 (2,0 TS) pakaļējais riteņa gultnis? Un cik nomaiņa?  klacha


...jāsāk būtu ar to, cik tad prasa tas meistars. Ja neko no dzelžu lietām nejēdz, sajūtas mēdz pievilt...


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu nomainai nevajadzetu parsniegt 10 ls  Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un neaizmirsisim, ka gultnu razotaji ir dazadi, cenas var atskirties ari divas un vairak reizes, piemeram, starp SKF un kaut kadu polu meslu, bet tas nenozime, ka tas SKF ies 2x ilgak Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
nu nomainai nevajadzetu parsniegt 10 ls  Rolling Eyes


Varbūt vari painteresēties, cik tas man izmaksātu pie tevis. Ja starpība ir vairāki desmiti latu, tad labāk ieliet bākā 15 lašus, nekā kādam tos tāpat uzdāvināt, lai nopērk sev jaunu zelta ķēdi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prokurors rakstīja:
koijotins rakstīja:
nu nomainai nevajadzetu parsniegt 10 ls  Rolling Eyes


Varbūt vari painteresēties, cik tas man izmaksātu pie tevis. Ja starpība ir vairāki desmiti latu, tad labāk ieliet bākā 15 lašus, nekā kādam tos tāpat uzdāvināt, lai nopērk sev jaunu zelta ķēdi.


Labak atdot 15 lasus norvegu statoilam neka vietejam meistaram, kas skruve tavu masinu? Nesaprotu logiku hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Prokurors rakstīja:
koijotins rakstīja:
nu nomainai nevajadzetu parsniegt 10 ls  Rolling Eyes


Varbūt vari painteresēties, cik tas man izmaksātu pie tevis. Ja starpība ir vairāki desmiti latu, tad labāk ieliet bākā 15 lašus, nekā kādam tos tāpat uzdāvināt, lai nopērk sev jaunu zelta ķēdi.


Labak atdot 15 lasus norvegu statoilam neka vietejam meistaram, kas skruve tavu masinu? Nesaprotu logiku hmm


+10000000


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database