Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Gultņa cena
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:

ja Tu iebrauc servisā,nav svarīgivai tas ir piemājas vai pie normāliem čaļiem un pasaki viņiem-lūdzu nomainiet man autiņam kreiso,aizmugurējo gultni,tad čaļi tieši tā arī izdarīs-nomainīs šo konkrtēto detaļu un viss.un neuzskatu,ka jelkādi pārmetumi servisa čaļiem pēctam,kakautkas ar auto vienalga nav labi,būrtu nevietā.jo Tu taču pats teici nomainīt to sasodīto gultni.

Tam saknē ir nevēlēšanās "lieki diagnosticēt" "acīmredzamas vainas" (maksāt par kārtīgu pārbaudi). Un, protams, neveiksmīga apstākļu sakritība.
Ja es aizbraucu uz servisu ar tekstu- iestājies silts laiks, stāvot sastrēgumā vārās, pazūd dzesēšanas šķidrums un saņemu ieteikumu nomainīt galvas blīves un noslīpēt galvas. Tad pēc mēneša, kad esmu nobriedis tādai operācijai, aizbraucu uz servisu un saku: Noslīpējiet galvas un nomainiet galvu blīves. Protams, čaļi nomaina blīves, noslīpē galvas, saliek visu pareizi atpakaļ, vārdu sakot, visu izdara kā nākas.
Bet, izrādās, ka stāvot sastrēgumā, tendence uzvārīties nav pazudusi. Vienkārši pirmajā reizē nevienam prātā neienāca paskatīties un konstatēt, ka ventilatori neslēdzas pareizi un dzesēšanas šķidruma bundulītī ir sūce...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prokurors rakstīja:
PZ rakstīja:
Cik saprotams, nav jau stāsts par to, ka negribētu nemaz maksāt tam "vietējam meistaram".
Stāsts ir par to, ka viens tāds VM grib par nosacītiem 15 LVL vairāk nekā otrs VM.

Samaksāt tos 15 LVL vairāk par to, ka ir smukāks veikals vai laipnāks runātājs servisā, nav nekādas jēgas, ja rezultāts gadās sūdīgāks par to lētāko. Internetveikals un garāža ar bedri arī der, ja vien darītājs ir cilvēks ar smadzenēm un taisnām rokām, kas var nodrošināt rezultātu.

Paldies! Tieši to es gribēju teikt! Ja tas "latviešu" meistars cenšas mani apjāt, tad labāk jau statoilam un Koijotiņam!

Ja meistars ir radījis sajūtu, ka viņš Tevi apjāj, jāmaina meistars, tas ir skaidrs. Vienkārši, reizēm cena ir pamatota.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KaramBax rakstīja:
vilsons rakstīja:

ja Tu iebrauc servisā,nav svarīgivai tas ir piemājas vai pie normāliem čaļiem un pasaki viņiem-lūdzu nomainiet man autiņam kreiso,aizmugurējo gultni,tad čaļi tieši tā arī izdarīs-nomainīs šo konkrtēto detaļu un viss.un neuzskatu,ka jelkādi pārmetumi servisa čaļiem pēctam,kakautkas ar auto vienalga nav labi,būrtu nevietā.jo Tu taču pats teici nomainīt to sasodīto gultni.

Tam saknē ir nevēlēšanās "lieki diagnosticēt" "acīmredzamas vainas" (maksāt par kārtīgu pārbaudi). Un, protams, neveiksmīga apstākļu sakritība.
Ja es aizbraucu uz servisu ar tekstu- iestājies silts laiks, stāvot sastrēgumā vārās, pazūd dzesēšanas šķidrums un saņemu ieteikumu nomainīt galvas blīves un noslīpēt galvas. Tad pēc mēneša, kad esmu nobriedis tādai operācijai, aizbraucu uz servisu un saku: Noslīpējiet galvas un nomainiet galvu blīves. Protams, čaļi nomaina blīves, noslīpē galvas, saliek visu pareizi atpakaļ, vārdu sakot, visu izdara kā nākas.
Bet, izrādās, ka stāvot sastrēgumā, tendence uzvārīties nav pazudusi. Vienkārši pirmajā reizē nevienam prātā neienāca paskatīties un konstatēt, ka ventilatori neslēdzas pareizi un dzesēšanas šķidruma bundulītī ir sūce...

nu te jau problēmas sakne ir -sūdīga sākotnējā diagnostika/pārbaude.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KaramBax rakstīja:
Prokurors rakstīja:
PZ rakstīja:
Cik saprotams, nav jau stāsts par to, ka negribētu nemaz maksāt tam "vietējam meistaram".
Stāsts ir par to, ka viens tāds VM grib par nosacītiem 15 LVL vairāk nekā otrs VM.

Samaksāt tos 15 LVL vairāk par to, ka ir smukāks veikals vai laipnāks runātājs servisā, nav nekādas jēgas, ja rezultāts gadās sūdīgāks par to lētāko. Internetveikals un garāža ar bedri arī der, ja vien darītājs ir cilvēks ar smadzenēm un taisnām rokām, kas var nodrošināt rezultātu.

Paldies! Tieši to es gribēju teikt! Ja tas "latviešu" meistars cenšas mani apjāt, tad labāk jau statoilam un Koijotiņam!

Ja meistars ir radījis sajūtu, ka viņš Tevi apjāj, jāmaina meistars, tas ir skaidrs. Vienkārši, reizēm cena ir pamatota.

+1000


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mani tomēr māc ziņkārība-
kā izpaužas tā apjāšana? Cik tas ir naudas izteiksmē?
Es, savulaik, kad saņēmu piedāvājumu no ModenaMotors nopirkt 155ajai "plauktu" par 175 latiem, kad citos servisos par to pašu prasīja 30-60 latus, to neuzskatīju par apjāšanu, bet par konkrētā servisa īpatnību un savu nespēju novērtēt piedāvāto pievienoto vērtību.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KaramBax rakstīja:
Mani tomēr māc ziņkārība-
kā izpaužas tā apjāšana? Cik tas ir naudas izteiksmē?
Es, savulaik, kad saņēmu piedāvājumu no ModenaMotors nopirkt 155ajai "plauktu" par 175 latiem, kad citos servisos par to pašu prasīja 30-60 latus, to neuzskatīju par apjāšanu, bet par konkrētā servisa īpatnību un savu nespēju novērtēt piedāvāto pievienoto vērtību.

pirms cik gadiem tas bija?un Modena jau droši vien Tev piedāvāja OE "plauktu",bet citos kantoros neoriģinālu.un bij jau laiki,kad OE detaļas maksāja vnk kosmosu. Wink


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
KaramBax rakstīja:
Mani tomēr māc ziņkārība-
kā izpaužas tā apjāšana? Cik tas ir naudas izteiksmē?
Es, savulaik, kad saņēmu piedāvājumu no ModenaMotors nopirkt 155ajai "plauktu" par 175 latiem, kad citos servisos par to pašu prasīja 30-60 latus, to neuzskatīju par apjāšanu, bet par konkrētā servisa īpatnību un savu nespēju novērtēt piedāvāto pievienoto vērtību.

pirms cik gadiem tas bija?un Modena jau droši vien Tev piedāvāja OE "plauktu",bet citos kantoros neoriģinālu.un bij jau laiki,kad OE detaļas maksāja vnk kosmosu. Wink
tas bija ļoooti sen, tad, kad viņi rīkoja bezmaksas diagnostikas akciju.
un, tieši tā, Modena piedāvāja īsto oriģinālo. Bet es izjutu arī pievienoto vērtību- vairs neatceros, ko es tur toreiz sataisīju (plauktu nemainīju), bet manu 155to tur taisīja 2 dienas, kuru laikā man iedeva pabraukt ar 159to.
Tāpat arī Kluba darbnīcas piedāvāto pievienoto vērtību es jūtu un saprotu, par ko maksāju un netaisos dzīties uz Jelgavu vai Ogri tāpēc vien, ka summā varbūt 10 latus ietaupītu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Un vel neaizmirstam, ka ta masina ir riktigi veca, neviena skruve normali vala nenaks, 50/50, ka kaut kas noluzis, bus jaurbj, jametina... un pat koijots pec tam pateiks, nu, veci, te bij baigi japisas, aizgaja flexim ripa, vajag jaunas skruves, dvacuks tocna jamaksa naac
par konkretu gultni es nemu 7 ls par mainu, un pofig vai tur ir kas ierusejis vai ne, tapec jau man ir attiecigi instrumenti kas atvieglo man pasam darbu Wink  ja nav instrumenti tas nav par pamatu prasit lielaku cenu  Wink  nezinatajam tas varetu sagadat problemas, bet ja tu zini kas ir jamem nost un kas nav tad tas aiznem uz pusi mazak laika  Wink


p.s ja kadam 65 km no rigas liekas nez kads gaisa gabals, tad neko darit Rolling Eyes  visiem jau neizdabasi  Rolling Eyes  lai ari ka gribetu...


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:

p.s ja kadam 65 km no rigas liekas nez kads gaisa gabals, tad neko darit Rolling Eyes  visiem jau neizdabasi  Rolling Eyes  lai ari ka gribetu...

Es spriežu tikai pēc sevis, man būtu vēl 45km klāt. Pieļauju, ka no Juglas vai Mežciema braucot pie Tevis laika ziņā starpība ar "centra" servisiem ir pavisam niecīga.

varbūt vajag ieviest pakalpojumu "gultņa nomaiņa pie klienta"? Ja jau tas nav tik tālu, tikpat labi Tu vari atbraukt un nomainīt to gultni, pierēķinot klāt tiem 7 latiem ceļa izdevumus...
Es vēljoprojām ik pa laikam novēroju pagalmā pie darba, kā čalis maina kautko no piekares savam bembim, un reizēm vienam fordam, tā ka, tādas lietas var darīt "zem klajas debess".

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
elbee rakstīja:
Un vel neaizmirstam, ka ta masina ir riktigi veca, neviena skruve normali vala nenaks, 50/50, ka kaut kas noluzis, bus jaurbj, jametina... un pat koijots pec tam pateiks, nu, veci, te bij baigi japisas, aizgaja flexim ripa, vajag jaunas skruves, dvacuks tocna jamaksa naac
par konkretu gultni es nemu 7 ls par mainu, un pofig vai tur ir kas ierusejis vai ne, tapec jau man ir attiecigi instrumenti kas atvieglo man pasam darbu Wink  ja nav instrumenti tas nav par pamatu prasit lielaku cenu  Wink  nezinatajam tas varetu sagadat problemas, bet ja tu zini kas ir jamem nost un kas nav tad tas aiznem uz pusi mazak laika  Wink


p.s ja kadam 65 km no rigas liekas nez kads gaisa gabals, tad neko darit Rolling Eyes  visiem jau neizdabasi  Rolling Eyes  lai ari ka gribetu...


Ir jau vel tāda lieta, ka taja laika lai meģinatu iep...st 2 Ls braucot 2 stundas vienā virzienā, un pēc tam 2 atpakaļ, pārvēršam ražīgā darbā un nopelnam varbu 10 vai 20 Ls??? Citiem ir svarīgāks laiks, neka ietaupiti dažī lati. Degviela jau gluži ar nav pa velti...

P.S. Nekā personiga, bet fakti tadi ir.


_________________
Mūsu klienti brauc! http://auto-apkopes-serviss.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KaramBax rakstīja:
koijotins rakstīja:

p.s ja kadam 65 km no rigas liekas nez kads gaisa gabals, tad neko darit Rolling Eyes  visiem jau neizdabasi  Rolling Eyes  lai ari ka gribetu...

Es spriežu tikai pēc sevis, man būtu vēl 45km klāt. Pieļauju, ka no Juglas vai Mežciema braucot pie Tevis laika ziņā starpība ar "centra" servisiem ir pavisam niecīga.

varbūt vajag ieviest pakalpojumu "gultņa nomaiņa pie klienta"? Ja jau tas nav tik tālu, tikpat labi Tu vari atbraukt un nomainīt to gultni, pierēķinot klāt tiem 7 latiem ceļa izdevumus...
Es vēljoprojām ik pa laikam novēroju pagalmā pie darba, kā čalis maina kautko no piekares savam bembim, un reizēm vienam fordam, tā ka, tādas lietas var darīt "zem klajas debess".
var jau ari ta darit Wink  tik visu lidz nepanemsi, parasti kaut kas pietrukst Rolling Eyes  ka jau Elbee mineja, ka var but ierusejusas skruves utt. es vienkarsi gribeju pateikt ka ierusejusa skruves nav iemesls pacelt cenu, tas vis jau ir ieprieks japaredz un tapec ta cena ir tada ka ir  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Manuprāt aiziet bezjēgā...
Diskusija par to, ka vienam objektam kaut-kas liekas... Nav nekādu pierādījumu, ka kāds kādu mēģina apčakarēt, jo nav cenas, nav lietas savos vārdos nosauktas. Un tas viss hipišs par tādu nieka remontu, ko "izgaršojot" kā procesu(es arī kaut-ko māku...)  Smile var paveikt pats lietotājs ar dažiem, elementāriem instrumentiem. Atstājot tādas lietas, kā kārbu maiņas etc. servisiem, kur protams jāsamaksā...


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
var jau ari ta darit Wink  tik visu lidz nepanemsi, parasti kaut kas pietrukst Rolling Eyes  ka jau Elbee mineja, ka var but ierusejusas skruves utt. es vienkarsi gribeju pateikt ka ierusejusa skruves nav iemesls pacelt cenu, tas vis jau ir ieprieks japaredz un tapec ta cena ir tada ka ir  Wink

Tur jau tā lieta, ka ir vajadzīgi ļoti daudzi visādi štrunti, lai būtu gatavs jebkurai situācijai.
Parēķini, cik gultņus Tev vajadzētu nomainīt par 7 lati gabalā, lai atpelnītu tajos štruntos un štrumentos ieguldīto naudu un vienlaikus paēstu, apģērbtos, savā reizē aliņu ar čomiem ierautu, uz teijāteri aiziet, sievai kādu dāvaniņu uzdāvināt, istabā jaunas tapetes pielīmēt. Tu spēsi savā mūžā tik daudz gultņus nomainīt?
Cita lieta, ja tas ir kā hobijs...
Bet, ja kāds prasa lielu naudu, tad viņš varbūt ir sarēķinājis. Un to par apjāšanu saukt es neņemtos.
Kautgan, protams ir arī tādi, kas ķer uz muļķi- kamēr ir kādi, kas ir gatavi maksāt lielu naudu par lētu pakalpojumu, tikmēr- kāpēc nepaprasīt?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prokurors rakstīja:
PZ rakstīja:
Cik saprotams, nav jau stāsts par to, ka negribētu nemaz maksāt tam "vietējam meistaram".
Stāsts ir par to, ka viens tāds VM grib par nosacītiem 15 LVL vairāk nekā otrs VM.

Samaksāt tos 15 LVL vairāk par to, ka ir smukāks veikals vai laipnāks runātājs servisā, nav nekādas jēgas, ja rezultāts gadās sūdīgāks par to lētāko. Internetveikals un garāža ar bedri arī der, ja vien darītājs ir cilvēks ar smadzenēm un taisnām rokām, kas var nodrošināt rezultātu.


Paldies! Tieši to es gribēju teikt! Ja tas "latviešu" meistars cenšas mani apjāt, tad labāk jau statoilam un Koijotiņam!


ieraugot HHO brīnumģenerātoru zem haubes viedojas viedoklis par auto īpašnieku un dabīgi, ka rodas vēlme apjāt klientu  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KaramBax rakstīja:

Kautgan, protams ir arī tādi, kas ķer uz muļķi


Es teiktu, ka auto tirdzniecības un remontu nozarē tādu ir ļoti daudz Mr. Green

Kronis visam laikam ir Rumbulas malači, tur vispār brīžiem ir sajūta, ka 90.-tie vēl nav beigušies Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database