Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Alfa 166 vairs nelec. Ar ko sākt?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vispār jau dīvaini - cilvēks intresējās, jautā citiem par problēmas iemesliem, velk striķī utml. čakarējās, bet beigās servisā nepajautā kas bija pie vainas  hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
vispār jau dīvaini - cilvēks intresējās, jautā citiem par problēmas iemesliem, velk striķī utml. čakarējās, bet beigās servisā nepajautā kas bija pie vainas  hmm


man vnk ar to krievu valodu nav tik raiti, lai saprastu ko tur Saša arfilā vienā minūtē pasaka(nober).
Nu Saša baigi iegrimt remonta izklāstā laikam nevēlējās, pateica "sdelaļi, vsjo rabotaet i zabirai" kaut kā tā un tajā brīdī, kad viss strādā, man pat pārgāja motivācija iedziļināties.

īsāk sakot, prasīt prasīju, bet atbildēja neskaidri vai arī nesapratu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tieši šis moments Arfilai man nekad nav paticis... es vienmēr gribu zināt konkrēti un detaļās KAS bija darīts un kāpēc

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
Tieši šis moments Arfilai man nekad nav paticis... es vienmēr gribu zināt konkrēti un detaļās KAS bija darīts un kāpēc

+100 nevaru nepiekrist.arī es uzskatu, ka klientam ir jāzin VISS sīki un smalki kas un kapēc ir ticis darīts.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
Quattordici rakstīja:
Tieši šis moments Arfilai man nekad nav paticis... es vienmēr gribu zināt konkrēti un detaļās KAS bija darīts un kāpēc

+100 nevaru nepiekrist.arī es uzskatu, ka klientam ir jāzin VISS sīki un smalki kas un kapēc ir ticis darīts.

Ar piebildi, ja klients to pajautā... Varbūt blondīnēm var nestāstīt...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lai neuzsāktu jaunu diskusijum, paceļšu veco, tātad jautājums - 166 1999.gada alfai sekretku var noņemt pilnībā ? Domāju tā, lai atslēgu nebūtu jāatpazīst, savādāk brīžiem alfa sākusi atslēgu neatpazīt, ar celi maigi "pabikstot" labo malu zem stūres parasti uzreiz atpazīst, pieņemu, ka tur kāds nekontakts vai kas tāds vel varētu būt, bet nu gribētu viņu vispār rupji sakot "nahrenizēt"..
Un ja var tad kur? Cik +/- tas prieks maksā ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dreelv rakstīja:
Lai neuzsāktu jaunu diskusijum, paceļšu veco, tātad jautājums - 166 1999.gada alfai sekretku var noņemt pilnībā ? Domāju tā, lai atslēgu nebūtu jāatpazīst, savādāk brīžiem alfa sākusi atslēgu neatpazīt, ar celi maigi "pabikstot" labo malu zem stūres parasti uzreiz atpazīst, pieņemu, ka tur kāds nekontakts vai kas tāds vel varētu būt, bet nu gribētu viņu vispār rupji sakot "nahrenizēt"..
Un ja var tad kur? Cik +/- tas prieks maksā ?

Sekretka un imobilaizers ir divas dažādas lietas, cik saprotu tad Tu runā par rūpnīcas imobilaizeri, nahrenizēt bus stipri dārgāk, kā saremontēt esošō nekontaktu  Wink


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ilgi domāju, kā viņu sauca, nu jā, sanāk imoo tas bija, nu okey, un kur sataisīt varētu? Jo cik saprotu elektronika vien ir, visur jau neņemās ar viņu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dreelv rakstīja:
Ilgi domāju, kā viņu sauca, nu jā, sanāk imoo tas bija, nu okey, un kur sataisīt varētu? Jo cik saprotu elektronika vien ir, visur jau neņemās ar viņu

Galvenais jau ir atrast kas tieši tur cakarejas, es brauktu uz kādu no AR servisiem, lai elektriķis ņemas.var arī pats apskatities, varbut tiešām tikai kāds vaļīgs štekeris vai kas tamlidzigs


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dreelv rakstīja:
Lai neuzsāktu jaunu diskusijum, paceļšu veco, tātad jautājums - 166 1999.gada alfai sekretku var noņemt pilnībā ? Domāju tā, lai atslēgu nebūtu jāatpazīst, savādāk brīžiem alfa sākusi atslēgu neatpazīt, ar celi maigi "pabikstot" labo malu zem stūres parasti uzreiz atpazīst, pieņemu, ka tur kāds nekontakts vai kas tāds vel varētu būt, bet nu gribētu viņu vispār rupji sakot "nahrenizēt"..
Un ja var tad kur? Cik +/- tas prieks maksā ?

Alfa neatpazīst atslēgu, tur ir 2 varianti. Atvienot akumulatoru uz apmēram 45 minutem, lai restartējas kompis.
Vai kontaktu tīrīšana.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dēļ pāris reizēm, kad pa nakti pēkšņi aķītis pamiris, masu uz nakti atslēdzu, takā tas restarts katru nakti viņai ir, rīt radiatoram cauruli jānomaina vienu, pie reizes pačekošu tos kontaktus, patīrīšu, varbūt vel kādu brīnumu uzziešu. Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sveiki, man ir 166. alfai problēma, ka viņa ēd >20l /100km, nenormāli raustās virs 2000rpm, nelāgs dūms un rādās sprauslu zīmīte. Un temperatūra arī ilgi nekāpj.
Parādījās pēc tam kad uz vietas pagāzēju līdz redline.. Kāds var ieteikt ko darīt, kur vest remontēt ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
siksna pārleca?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
siksna pārleca?

Если бензинка,то мог МАФ или Лямбда умерли от того и такой расход.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
siksna pārleca?


Siksna var pārlekt? Ķēde var, bet par siksnu nezinu, bija tāda doma, bet neviens nevar pateikt vai tas ir iespējams. Jā, starp citu noņemot ieplūdes kolektoru pieliekot roku pret hromētajiem līkumiem sit pa roku ar gaisu, tā drīgst būt?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database