Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Powerflex un Superflex
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Powerflex un Superflex 
yo!

ir kads suutijis un uzstaadiijis vai varbut dabujis jau gatavu auto ar Powerflex vai Superflex bukseem? tas ir muusu "tanku gumijas" variants tikai no UK un razhots nevis no vecas traktora riepas, bet no speciala materiala. Powerflex piedaavaa visu bukshu paku jebkurai Alfai, t. sk. GTV. UK Alfajuuzeri saka, ka shitais upgreids ir MUST, jo stock bukses esot crap. jautaajums- vai ir veerts uzsuutiit un uzmainiit shitaas Powerflex vai Superflex muusu pashmaaju razhojumu vietaa? man nepatiik bunkshi GTV pakaljtiltaa, kas esot normaali. bunkshkj visi latvijaa esoshie GTV un Spideri, bet man neliekas, ka tas ir normaali, varbut ar shiim bukseem to var noveerst. amosh tikai skaljaak paliks Wink

viens chalis imprezai uzlika visu shito komplektu, kljuva baigi cieta, bet turas labi, viss cits tai mashinai jau izjucis, bet bukses kaa jaunas Smile

http://www.powerflex.co.uk/
http://www.superflex.co.uk/



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
156 laikam šitā izskatās.



cik noprotu ~25 poundi par priekšējo lielo buksi. Cik viņi grib par sūtīšanu?

Ebajā viss Powerflex 147/156 priekšējais komplekts maksā 120 poundus - par 30 poundiem lētāk kā pie ražotāja Razz


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja šitos ieliekot pazudīs priekšā, augšā 156 jai AR sasodītā plauktu čikstēšana, es piedalos ņemšanas pasākumā. Smile


Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tā ir laba lieta. Mēs arī esam uzstādijuši pāres mašīnām, tai skaitā arī pāres alfiņām. Tai skaitā mēģinājām arī GTV prikšējiem plauktiem - galīgi garām. Bet piem.; A/R 147/156 aizmugurējā piekare, pamēģinājām un nu vairs to klientu neesmu redzējis - nu nejau tāpēc ka nošķīlies - nu ir labas tās bukses, tikai ne visās vietās.
Un vēl uzlikām MITSUBISHI EVO - tur gan nomainījām visas iespējamās bukses - ir OK.


Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Presto rakstīja:
Ja šitos ieliekot pazudīs priekšā, augšā 156 jai AR sasodītā plauktu čikstēšana, es piedalos ņemšanas pasākumā. Smile


Mjā, es arī apsvērtu šādu Superbukšu iegādi, lai tiktu vaļā no tās čīkstoņas. 45
Laikam jābrauc pie Sašas un kārtīgi matom jālamājas par to, kā pirms mēneša man visas priekšējās bukses "itkā" nomainīja.  Mad

R.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Priekšas čīkstēšanu rada augšējās "šaras" un viņām ir nelabs niķis sākt čīkstēt kādus 10 000 līdz citām izdiluma pazīmēm Sad


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lauris rakstīja:
Tai skaitā mēģinājām arī GTV prikšējiem plauktiem - galīgi garām.


kaa tas ir galiigi garaam? Wink prieksha mani neuztrauc, man pakalja nepatiik!  Evil or Very Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Priekšas čīkstēšanu rada augšējās "šaras" un viņām ir nelabs niķis sākt čīkstēt kādus 10 000 līdz citām izdiluma pazīmēm Sad


Par 10000 nepiekrītu. Uzliec jaunas, uzliec tanku viss viens - čikst un viss Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lauris rakstīja:
Tā ir laba lieta. Mēs arī esam uzstādijuši pāres mašīnām, tai skaitā arī pāres alfiņām. Tai skaitā mēģinājām arī GTV prikšējiem plauktiem - galīgi garām. Bet piem.; A/R 147/156 aizmugurējā piekare, pamēģinājām un nu vairs to klientu neesmu redzējis - nu nejau tāpēc ka nošķīlies - nu ir labas tās bukses, tikai ne visās vietās.
Un vēl uzlikām MITSUBISHI EVO - tur gan nomainījām visas iespējamās bukses - ir OK.


Nu bet kā ir konkrēti ar 156 priekšējiem augšējiem paluktiem, ko Question

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Čīkst nevis bukses bet lodveida balsti /šaras / šarovije opori / stāvāboli - sauciet kā gribiet - ar buksēm (redzamas augstāk) nekāda sakara!!!

Vobšem ja čīkst - jāmaina šitais sūds - 55 lati ar visām buksēm un sūtīšanu, tikai jānoskaidro kura puse vainīga Razz



Pēdējoreiz rediģējis smic Tue Nov 07, 2006 9:42 am; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
arba rakstīja:
Priekšas čīkstēšanu rada augšējās "šaras" un viņām ir nelabs niķis sākt čīkstēt kādus 10 000 līdz citām izdiluma pazīmēm Sad


Par 10000 nepiekrītu. Uzliec jaunas, uzliec tanku viss viens - čikst un viss Twisted Evil


čīkstēja, nomainiju augšējās, vēl tur šo to - nekas nečīkst, viss labi, tfytfutfu Smile)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Čīkst nevis bukses bet lodveida balsti /šaras / šarovije opori / stāvāboli - sauciet kā gribiet - ar buksēm (redzamas augstāk) nekāda sakara!!!

Vobšem ja čīkst - jāmaina šitais sūds - 55 lati ar visām buksēm un sūtīšanu, tikai jānoskaidro kura puse vainīga Razz

Tieši tā.
BEt tas stulbākais ir, ka viņas sāk čīkstēt ļoti agrīni, nekādu citu izdiluma pazīmju nav, es kādu gadu nobraucu ar tādām līdz kamēr apnika Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Čīkst nevis bukses bet lodveida balsti /šaras / šarovije opori / stāvāboli - sauciet kā gribiet - ar buksēm (redzamas augstāk) nekāda sakara!!!

Vobšem ja čīkst - jāmaina šitais sūds - 55 lati ar visām buksēm un sūtīšanu, tikai jānoskaidro kura puse vainīga Razz


njā, pie Sašas samaksāju 20Ls vairāk, abas puses - 40Ls pa kāju......nākamreiz būsim zināt  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Lauris rakstīja:
Tai skaitā mēģinājām arī GTV prikšējiem plauktiem - galīgi garām.


kaa tas ir galiigi garaam? Wink prieksha mani neuztrauc, man pakalja nepatiik!  Evil or Very Mad


Nu taa. Prikšējiem apakšējiem plauktiem tās bukses īsti negrib turāties, un mēs atgriezāmies pie OR plauktiem.
Bet pārējais jau ir OK.


Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:

njā, pie Sašas samaksāju 20Ls vairāk, abas puses - 40Ls pa kāju......nākamreiz būsim zināt  Rolling Eyes

tak bērni jābaro, nodokļi jāmaksā, autoparks jāuztur...


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database