Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
75 3.0 6V Nero
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Esmu loti parsteigts par "skaistaka auto" balvu prefiat eras masinu klase, paldies balsotajiem. ja godigi, nemaz necereju zinot kadi tur konkurenti blakus staveja super

Domāju, ka pelnīti! Biji labi pacenties un auto izskatījās ļoti melns un ļoti labi!  super

p.s. paldies visiem, kas nobalsoja par sarkano 155 un palīdzēja iegūt 1.vietu vidējās alfu ēras mašīnu klasē. yo Tomēr arī kantains auto var būt skaists auto! Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nē, šoreiz tiešām ļoti labi 75 bija sakopta!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ielieciet kādas bildes, lai arī var pasiekaloties.
 hammer

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Edc rakstīja:
Ielieciet kādas bildes, lai arī var pasiekaloties.
 hammer


...jāgaida j.k., viņš IMO bija vienīgais kas fotogrāfēja ar fotoaparātu nevis gludekli, epilatoru vai telefonu... Rolling Eyes

P.S. 75 melnā šoreiz bija ārpus konkurences, jo pārējās vienkārši jau bišku piegriezušās  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es vel tiesi iepriekseja diena nolemu, ka japanem focuks un jasak piefikset musu pasakumi, jo pedeja laika kaut ka visi slinki focet kluvusi... bet nepanemu aiwa


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
no balsojumiem loti labi izkristalizejas tautas velmes un iegribas. no jaunajam, neskaitot eksotiku, kas nebija diemzel ieradusies (4c, 8c Smile ) tauta labprat braukatu ar skaistu breru. Punktu parsvars bija paaaaarliecinosss. Kas interesanti un nedaudz divaini, ka loti vaja atsauciba bija attieciba uz Guiljetta (bija gan skaisti sarkana, gan mella), paris balsis tik dabuja, laikam latviesu acij vinja ta ne ipasi - eiropiesi ar saviem makiem gan labi balso par so modeli.
Kopuma laikam varetu secinat, ka kaut kur mums ta patika pret tiem kantainajiem dizainiem ir palikusi, jo abas 75 un 155 ir no kantaino eras, kas musdienu apaljo ziepburbulju era patikami izceljas. iespejams, ja balsosana notiktu kaut kur UK vai NL, uzvaretaji butu bijusi savadaki. bet objektivu balsojumu rezultata (vismaz nenoverojam, ka butu kads ar spaidiem piespiests balsot par kadu no auto) ka saka fakt na ljoico.!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Melnā 75 ir yo Es tādu reāli gribu! Twinsparks ir sūC :pārsteigums:


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
no balsojumiem loti labi izkristalizejas tautas velmes un iegribas. no jaunajam, neskaitot eksotiku, kas nebija diemzel ieradusies (4c, 8c Smile ) tauta labprat braukatu ar skaistu breru. Punktu parsvars bija paaaaarliecinosss. Kas interesanti un nedaudz divaini, ka loti vaja atsauciba bija attieciba uz Guiljetta (bija gan skaisti sarkana, gan mella), paris balsis tik dabuja, laikam latviesu acij vinja ta ne ipasi - eiropiesi ar saviem makiem gan labi balso par so modeli.
Kopuma laikam varetu secinat, ka kaut kur mums ta patika pret tiem kantainajiem dizainiem ir palikusi, jo abas 75 un 155 ir no kantaino eras, kas musdienu apaljo ziepburbulju era patikami izceljas. iespejams, ja balsosana notiktu kaut kur UK vai NL, uzvaretaji butu bijusi savadaki. bet objektivu balsojumu rezultata (vismaz nenoverojam, ka butu kads ar spaidiem piespiests balsot par kadu no auto) ka saka fakt na ljoico.!


Es balsoju pēc principa "man patīk". Tas reti sakrīt ar viedokli "es pirktu šo auto par savu naudu ikdienas ģimenes pārvietošanai"
IMHO

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Melnā 75 ir yo Es tādu reāli gribu! Twinsparks ir sūC :pārsteigums:

Izbraucu ar abām 75. Es pašlaik sveros uz TS pusi, praktisku apsvērumu vadīts.
Starp šiem 2viem, ļoooti lielu atšķirību nesajutu.
Iespējams ka melnajai strādāja kādi 4 cilindri, jāsaved izpūtējs kārtībā- domas mainīsies.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
petjka rakstīja:

Es balsoju pēc principa "man patīk". Tas reti sakrīt ar viedokli "es pirktu šo auto par savu naudu ikdienas ģimenes pārvietošanai"
IMHO

+1


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
petjka rakstīja:

Es balsoju pēc principa "man patīk". Tas reti sakrīt ar viedokli "es pirktu šo auto par savu naudu ikdienas ģimenes pārvietošanai"
IMHO


es gan, labprat brauktu ar tadu breru ikdiena, un ari ar gimeni  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
petjka rakstīja:

Es balsoju pēc principa "man patīk". Tas reti sakrīt ar viedokli "es pirktu šo auto par savu naudu ikdienas ģimenes pārvietošanai"
IMHO


es gan, labprat brauktu ar tadu breru ikdiena, un ari ar gimeni  Cool

arī tad, ja ikdienā Tev būtu jāsēž aizmugurē?  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
petjka rakstīja:
xls99 rakstīja:
petjka rakstīja:

Es balsoju pēc principa "man patīk". Tas reti sakrīt ar viedokli "es pirktu šo auto par savu naudu ikdienas ģimenes pārvietošanai"
IMHO


es gan, labprat brauktu ar tadu breru ikdiena, un ari ar gimeni  Cool

arī tad, ja ikdienā Tev būtu jāsēž aizmugurē?  Laughing


Tadiem auto nemedz sedet aizmugure! Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
petjka rakstīja:
xls99 rakstīja:
petjka rakstīja:

Es balsoju pēc principa "man patīk". Tas reti sakrīt ar viedokli "es pirktu šo auto par savu naudu ikdienas ģimenes pārvietošanai"
IMHO


es gan, labprat brauktu ar tadu breru ikdiena, un ari ar gimeni  Cool

arī tad, ja ikdienā Tev būtu jāsēž aizmugurē?  Laughing


Tadiem auto nemedz sedet aizmugure! Wink

 offtopic protams, bet ģimene manuprāt ir 3...4 cilvēki. 2atā aizbraukt kaukur saucas "izbraukuma auto" nevis "auto ģimenei"  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Domāju ka pirmā vieta (īsto shura ) alfu ieskaitē bija 100% pelnīta. Auto ir nesalīdzināmi labāks kā bija pagājšgad. Novērstas praktiski visas acīmredzamās problēmas.

Svētdien sanāca samērā pilnvērtīgi ievērtēt melno v6 un puslīdz objektīvi salīdzināt ar TS.
Pirmkārt auto daudz stingrāks un uz stūri patīkami smagāks par TS (pieļauju ka asākos līkumos tam ir arī negatīva ietekme, bet lēzenākos līkumos ir patīkamāk). Nezinu vai tas dēļ cietākiem torsioniem un/vai stabilizatoriem, vai kāda cita iemesla dēļ, bet arī mazāk jūtamas sānsveres. Recaro beņķi kā parasti super labi tur - tas ir upgrade, ko arī vēlos kautkad izveikt.
Jauda protams ir vairāk, bet ne tā ka ļoti - domāju ka motors vēl neiet uz 100% (iepriekšējā dienā esot ticis mazgāts, tā kā varbūt vēl nebija īsti izžuvis). Sevišķi pie zemākiem apgriezieniem jūtams ka nav vēl v6 "apakšas" vilkmes.
Pat jauns, V6 sajūgs man vēl arvien nepatīk - kautvai salīdzinot ar Yuran'a gtv6, kam ir TS sajūgs - v6 sajūgam ir tāds lēnīgums jūtams.
Kopumā - priekš sirds vienu tādu v6 katram vajag. Īsts driving machine!


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database