Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
156 Zobsiksna.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
poweredbygirts rakstīja:
Neviens jau nesaka, ka tas ir pareizākais variants, bet gan to, ka var un tas arī tiek izdarīts un pēc tam brauc un bēdu nezini.

Pēc jūsu teiktā sanāk, ka liekot virsū zobeni tiek grozītas sadelenes pa zobu uz priekšu un atpakaļ bezmazvai, lai tikai siksnu uzliktu!  Laughing  Surprised


Vari man neticēt, bet vēl daži, kas tev to saka, ka būs problēmas, zina ko saka.
Dažs no viņiem diendienā to tik vien dara, kā skrūvē tās mašīnas... Un arī tās, kam zobsiksnu mainīja čaļi, kam šķiet, ka viņi 200% nav kļūdijušies...

Par jocīgo skaņu dzinējam arī var palasīties forumā, ja pameklē...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
arba rakstīja:
Un kā lai iemācas bez pirmās reizes ?


Tad tā arī sākās teksts - neko neprotu, kur iemācīties, kur dabūt reomonta rokasgrāmatu, kas nepieciešams...

Mehāniķi zina kur ko meklēt un prasa  jau tikai nianses...

Pārējiem der atbildēt pašiem sev uz jautājumu vai pašam sev labot zobus vai operēt apendicītu in tas ko vajag darīt... naac

Iespējams, ka es NEKO nesaprotu, un piektdienas vakaram tas tak ir piedodami...

Nav dzirdets, ka kāds zobārsts vai ķirurgs jebkad būtu mēģinajis sev labot zobus vai operēt apendicītu. Bet kāpēc mehānikim būtu jābrauc uz servisu? Bet nu tas uz tēmu neattiecās...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
schupius rakstīja:
palaidniex rakstīja:
arba rakstīja:
Un kā lai iemācas bez pirmās reizes ?


Tad tā arī sākās teksts - neko neprotu, kur iemācīties, kur dabūt reomonta rokasgrāmatu, kas nepieciešams...

Mehāniķi zina kur ko meklēt un prasa  jau tikai nianses...

Pārējiem der atbildēt pašiem sev uz jautājumu vai pašam sev labot zobus vai operēt apendicītu in tas ko vajag darīt... naac

Iespējams, ka es NEKO nesaprotu, un piektdienas vakaram tas tak ir piedodami...

Nav dzirdets, ka kāds zobārsts vai ķirurgs jebkad būtu mēģinajis sev labot zobus vai operēt apendicītu. Bet kāpēc mehānikim būtu jābrauc uz servisu? Bet nu tas uz tēmu neattiecās...

vēsturē ir aprakstīti gadījumi par pašam sev izoperētiem apendicītiem


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
schupius rakstīja:
Bet kāpēc mehānikim būtu jābrauc uz servisu?


gribētu redzēt šī "mehāniķa" portfolio  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es tikai par to, ka parastais salīdzinajums par pašam savu zobu labošanu ir nekorekts, jo pat vislabākajam zobārstam tur nekas labs nesanaks, bet kas traucē pavāram gatavot sev ēdienu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
schupius rakstīja:
Es tikai par to, ka parastais salīdzinajums par pašam savu zobu labošanu ir nekorekts, jo pat vislabākajam zobārstam tur nekas labs nesanaks, bet kas traucē pavāram gatavot sev ēdienu.


Pavārs forumos parasti neprasa kāpēc jāber sāls un kas tie tādi par šalot sīpoliem...

Ideja jau tāda, ka pa lielam var jau visu pats darīt, bet vai vajag?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
schupius rakstīja:
Es tikai par to, ka parastais salīdzinajums par pašam savu zobu labošanu ir nekorekts, jo pat vislabākajam zobārstam tur nekas labs nesanaks, bet kas traucē pavāram gatavot sev ēdienu.


Pavārs forumos parasti neprasa kāpēc jāber sāls un kas tie tādi par šalot sīpoliem...

Ideja jau tāda, ka pa lielam var jau visu pats darīt, bet vai vajag?

Vajag vai nē to izšķir katrs pats. Galu galā riskē ar savu naudu un laiku. Ja pēc savas skrūvēšanas, cilveks braukā pa servisiem, lūdzot novērst problemas, tas tak labi, servisiem darbs, ekonomika silst. Par AR inženieriem - arī viņiem ir kļūdas, diffs, kurš mēdz izjukt, selespeeds.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es intereses pec esmu meginajis uzlikt t.s motoram zobeni bez camloc, zinot ka tur visam ir jabut utt. rezultats ir
a) sadalenes ir ar nobidi +/- 1-2 zobi (varsti locas sakot ar 6zobiem)
b) siksna nav pareizi piespriegota, jo to nevar izdarit nelaizot vala abusadalenu zobratus Wink  

nu nevar to izdarit bez strumiem, vienigais bez ka var iztikt ir augstaka mainas punkta indikators ko var aizstat ar garu skruvgriezi un "piesautu" roku
 Wink



p.s pirms sac saukt kadu par lohu iesaku nedaudz "apsildit" degunu  Wink

p.p.s ir gan ari cilveki kam patik minaties uz sava grabekla Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sorry, visiem kam uzbraucu, bet paši vien esat vainīgi, jo tomēr braucāt virsū! Wink

Es nekad neesmu teicis, ka tie spectooli nav vajadzīgi, ar viņiem var vnk. perfekti visu izdarīt, bet ja papūlas tad var arī bez viņiem, protams rezultāts nebūs viens un tas pats.!

Bet ņemot vērā, ka autiņš tomēr ir mans, tad mainīšu zobeni ar visiem spectooliem!

Tākā gribēju jautāt, kur tādi izņemot ārzemes ir pieejami, sadaleņu bloķētāji.? Varbūt kāds uz neilgu laiciņu var aizdot, vai pat iznomāt? Būtu ļoti pateicīgs.! Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
poweredbygirts rakstīja:
Sorry, visiem kam uzbraucu, bet paši vien esat vainīgi, jo tomēr braucāt virsū! Wink

Es nekad neesmu teicis, ka tie spectooli nav vajadzīgi, ar viņiem var vnk. perfekti visu izdarīt, bet ja papūlas tad var arī bez viņiem, protams rezultāts nebūs viens un tas pats.!

Bet ņemot vērā, ka autiņš tomēr ir mans, tad mainīšu zobeni ar visiem spectooliem!

Tākā gribēju jautāt, kur tādi izņemot ārzemes ir pieejami, sadaleņu bloķētāji.? Varbūt kāds uz neilgu laiciņu var aizdot, vai pat iznomāt? Būtu ļoti pateicīgs.! Smile


Ja automehāniķis šādi atļaujas pateikt, tad senlaikos par šādu sava aroda darīšanu liekas pienācās rokas nocirst  Shocked

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
petjka rakstīja:
poweredbygirts rakstīja:
Sorry, visiem kam uzbraucu, bet paši vien esat vainīgi, jo tomēr braucāt virsū! Wink

Es nekad neesmu teicis, ka tie spectooli nav vajadzīgi, ar viņiem var vnk. perfekti visu izdarīt, bet ja papūlas tad var arī bez viņiem, protams rezultāts nebūs viens un tas pats.!

Bet ņemot vērā, ka autiņš tomēr ir mans, tad mainīšu zobeni ar visiem spectooliem!

Tākā gribēju jautāt, kur tādi izņemot ārzemes ir pieejami, sadaleņu bloķētāji.? Varbūt kāds uz neilgu laiciņu var aizdot, vai pat iznomāt? Būtu ļoti pateicīgs.! Smile


Ja automehāniķis šādi atļaujas pateikt, tad senlaikos par šādu sava aroda darīšanu liekas pienācās rokas nocirst  Shocked


HE he, ja autiņš ir kāda klienta atdzīts un tev nav spectoolu tad nemaz neņemās mainīt. Bet gan noraida pie tādiem, kam ir.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
For pages of nonsence...
lai mocas pats, ja nav kur enerģiju likt!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
For pages of nonsence...
lai mocas pats, ja nav kur enerģiju likt!

Paldies! Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
poweredbygirts rakstīja:
Quattordici rakstīja:
For pages of nonsence...
lai mocas pats, ja nav kur enerģiju likt!

Paldies! Smile

Bet tava vieta es padomatu divreiz. Divreiz!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
poweredbygirts rakstīja:
Quattordici rakstīja:
For pages of nonsence...
lai mocas pats, ja nav kur enerģiju likt!

Paldies! Smile

Bet tava vieta es padomatu divreiz. Divreiz!


Nu nekas, nopirksu pats cam lock toolus un nomainišu ja neviens te nevar palīdzēt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database