Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5
Neliek miera AR Spider 1981 &1993, 1974
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lai ceļojums būtu jautrāks, vajag izklaidi.
Uz Berlīnes Waršavas bāņa, kādi 200km pirms Waršavas skatos, ka bāņa drīz būs tukša. Rādītājs melo, bāka bija tukša 20km pirms tanka. Stundas laikā dabūju 10L degvielas, dārgākā ko esmu pircis. Palīdzības dienests uz ceļa liekas privatizēts,  10L par 50GBP, jO poļu naudas man nebija
Pēc Waršavas nākamais joks. Deg lampa, ka problēmas ar uzlādi. Atkal tankojos, Statoil. Atļauju haubi, siksna ir, bet āķis slapjš. Iepērku destilēto ūdeni, biki pieleju visās bankās, liekas atkal lādē. Vēl kādi 600km un būšu mājās.
Uz ceļa neskatījos, bet liekas pakaļas tilta diferis skaļš, ir arī vibrācija. Cerams, ka tikai eļļas par maz.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
super
benzīns - grabjož, bet nu labāk kā tow'ot noteikti. Ar Alfu piedzīvojumu netrūkst Very Happy


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šorīt 8 ieripoju pagalmā.
Pi brīvdabas muzeja arī policiju ieinteresēja auto. Pēc visu dokumentu apskates palaida tālāk bez kādām problēmām. Tik piebilda ka viņiem īpaši patīk auto ar angļu nummuriem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
egils19 rakstīja:
Šorīt 8 ieripoju pagalmā.
Pi brīvdabas muzeja arī policiju ieinteresēja auto. Pēc visu dokumentu apskates palaida tālāk bez kādām problēmām. Tik piebilda ka viņiem īpaši patīk auto ar angļu nummuriem.


Forsi, tad jau nakamnedel Slokenbeka spersim pa riteni naac


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
egils19 rakstīja:
Šorīt 8 ieripoju pagalmā.
Pi brīvdabas muzeja arī policiju ieinteresēja auto. Pēc visu dokumentu apskates palaida tālāk bez kādām problēmām. Tik piebilda ka viņiem īpaši patīk auto ar angļu nummuriem.

Starp citu kā tur ir ar tiem dokumentiem? Biji pārreģistrējis uz sevi tur, vai kā permanent export? Kā ir ar apdrošināšanu, ja pats brauc savā gaitā?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
egils19 rakstīja:
Šorīt 8 ieripoju pagalmā.
Pi brīvdabas muzeja arī policiju ieinteresēja auto. Pēc visu dokumentu apskates palaida tālāk bez kādām problēmām. Tik piebilda ka viņiem īpaši patīk auto ar angļu nummuriem.


Malacis, Egil! Super!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
applausi  applausi  applausi


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yo  applausi  super


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaspars D rakstīja:

Starp citu kā tur ir ar tiem dokumentiem? Biji pārreģistrējis uz sevi tur, vai kā permanent export? Kā ir ar apdrošināšanu, ja pats brauc savā gaitā?

Auto uzreiz tika formēts kā export. Ja ir adrese UK, var reģistrēt uz sevi un tad exportēt. Man adrese ir, bet:
- UK reģistrācija notiek pa pastu. Veco V5 dokumentu sūta prom, pēc 4 nedēļām atnāk jaunais. Tikmēr vizinies ar jocīgi mazu papīrīti.
- UK reģistrācija uzreiz nozīmē Road Tax (šim būtu ap 200GBP) un apdrošināšanu
Es pie Baltas paņēmu 1 mēneša OCTA apdrošināšanu, 16 līmenim maksāja 5ls. Angļi gada polisi man piedāvā par 500GBP.

Auto nopirku jau nedēļu iepriekš, pārskaitīju īpašniekam naudu. Piektdien tikai aizbraucu savākt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
egils19 rakstīja:
Kaspars D rakstīja:

Starp citu kā tur ir ar tiem dokumentiem? Biji pārreģistrējis uz sevi tur, vai kā permanent export? Kā ir ar apdrošināšanu, ja pats brauc savā gaitā?

Auto uzreiz tika formēts kā export. Ja ir adrese UK, var reģistrēt uz sevi un tad exportēt. Man adrese ir, bet:
- UK reģistrācija notiek pa pastu. Veco V5 dokumentu sūta prom, pēc 4 nedēļām atnāk jaunais. Tikmēr vizinies ar jocīgi mazu papīrīti.
- UK reģistrācija uzreiz nozīmē Road Tax (šim būtu ap 200GBP) un apdrošināšanu
Es pie Baltas paņēmu 1 mēneša OCTA apdrošināšanu, 16 līmenim maksāja 5ls. Angļi gada polisi man piedāvā par 500GBP.

Auto nopirku jau nedēļu iepriekš, pārskaitīju īpašniekam naudu. Piektdien tikai aizbraucu savākt.

Tad tomēr var piem. Baltā nopirkt sev OCTA uz citā valstī citam īpašnieniekam reģistrētu auto? un pat par sakarīgu ciparu.
Cik biju kaut kad skatījies, tad lai šādam gadījumam apdrošinātu uz dažām dienām auto UK, tie cipari nebija neko draudzīgi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ne visi apdrošinātāji piekrīt šādam darījumam. Ar Baltu bija precedents pirms manis, pozitīvs, tāpēc izmantoju.
UK vienas dienas polise, cilvēkam bez UK apdrošināšanas vēstures ir apmēram 100gbp/ dienā. Var ņemt gada polisi (bez vēstures ap 1000gbp) un pēc nedēļas kancelēt, prasīt naudu atpakaļ. Nezinu vai strādā, ja nav UK adreses.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Relevanti: http://www.classicandperformancecar.com/features/octane_features/289387/modified_1960s_alfa_romeos.html


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database