Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Vēlos iegādāties Alfa Romeo 156 ;1998.-2000. g., 1.8 vai
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Vēlos iegādāties Alfa Romeo 156 ;1998.-2000. g., 1.8 vai 
Šodien staigāju pa auto plačiem un nespēju paiet garām Alfa Romeo 156. Autiņš, kurš mani tik nepārprotami uzrunāja bija 1998.g izlaiduma, mani pārsteidza tā dizains un šķietami pivilcīgā cena.
Tādēļ gribēju griezties pie īstiem speciālistiem pēc padoma.

Esmu iepazinies ar www.reklama.lv piedāvājumu un secināju, ka šādu autiņu var iegādāties 2 500 - 6 000 EUR robežās.
Varbūt kāds var man izteikt kādu piedāvājumu no ļoti cienījamajiem "ALFISTIEM" ?Smile

Varu atļauties autiņu robežās no 4000 - 5000 EUR. Bet tad vairs gan negribētu neko guldīt iekšā.
Esmu atradis dažus piedāvājumus par 1998 g. Alfām : 2 500 EUR un 3 200 EUR, rēķinos ar to, ka man droši vien vajadzēs vēl ieguldīt naudiņu kaut vai lainomainītu ģeneratora siksnu un eļļu.

Vai varat man ieteikt kādām lietām pievēst lielāku uzmanību autiņa iegādes procesā ?
Un nepieciešamības gadījumā uz kuru servisu aizvest auto uz diagnostiku pirms galējā lēmuma pieņemšanas ?

Jau iepriekš pateicos par padomiem.

Valdis Škutāns

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
javed vai uz arfilu (zilupes 7) vai uz auto italia  gunara astras 5 (ja nemaldos!!!)


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
par 2500-3500EUR  Tu dabuusi pilniigu zaru Laughing down   kaut ko var saakt peetiit ap 5 un uz augshu,i to iesaku veel padiagnosticeet pie gudrimeljiem Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atradu divus variantus :

1. ABS, apsild. sēd., centr. atsl., cink. virsb., el. logi, el. spog., gaisa spilv., imobilaiz., inž., kataliz., lietie diski, marķējums, pretaizdz. iekārta, riepas M+S, servo, signaliz., stūr. pastipr., magnetola, stereo, TA līdz 20.05.2007, Variatora defekts., sedans, 5-ĀK [debeszila metālika, 1.8 TS, 1998.g., 160 000 km nobraukums - par 3 200 EUR].

2.ABS, apsild. sēd., centr. atsl., gaisa spilv., kompjūt., kondic., lietie diski, klim. kontr., ziem. riepas, sedans, 5-ĀK [sarkana, 1998.g., 128 000 km nobraukums, 2.0 16V, 2 500 EUR].

Man ir doma iečolēt šos autiņus (viņu reklāmas atradu www.reklama.lv).
Nodiagnosticēt tos, noskaidrot, kas par problēmām un tad ieguldīt kādus 2 000 EUR tā remontam, uzlabojumiem.

Ko teiksiet ?
Kuru variantu labāk izvēlētos ?

Paldies!


_________________
Valdis Škutāns
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Peksis rakstīja:
Atradu divus variantus :

1. ABS, apsild. sēd., centr. atsl., cink. virsb., el. logi, el. spog., gaisa spilv., imobilaiz., inž., kataliz., lietie diski, marķējums, pretaizdz. iekārta, riepas M+S, servo, signaliz., stūr. pastipr., magnetola, stereo, TA līdz 20.05.2007, Variatora defekts., sedans, 5-ĀK [debeszila metālika, 1.8 TS, 1998.g., 160 000 km nobraukums - par 3 200 EUR].

2.ABS, apsild. sēd., centr. atsl., gaisa spilv., kompjūt., kondic., lietie diski, klim. kontr., ziem. riepas, sedans, 5-ĀK [sarkana, 1998.g., 128 000 km nobraukums, 2.0 16V, 2 500 EUR].

Man ir doma iečolēt šos autiņus (viņu reklāmas atradu www.reklama.lv).
Nodiagnosticēt tos, noskaidrot, kas par problēmām un tad ieguldīt kādus 2 000 EUR tā remontam, uzlabojumiem.

Ko teiksiet ?
Kuru variantu labāk izvēlētos ?

Paldies!

iespeejams ka ar 2000EUR ieguldiishanu buus stipri par maz,jo ne par velti tik zemas cenas uz paareejo fona,kuros neskatoties uz cenu(ap 5000EUR) 100% buus jaagulda naudinja Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vai tādā gadījumā Jūs man varētu ieteikt kādu no modeļiem, kuru var iegādāties ar www.ss.lv vai ww.reklama.lv palīdzību ?

Šeit būs links :

http://www.ss.lv/lv/transport/cars/alfa_romeo/156/index.html?PHPSESSID=667dcecd549bd4138d16e18b97b909ea


_________________
Valdis Škutāns
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labak apskaties mobile.de un papeti adekvatas 156 cenas. Par EUR 2500 var tikai 15 - 20 gadus vecu bumeru nopirkt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Peksis rakstīja:
Vai tādā gadījumā Jūs man varētu ieteikt kādu no modeļiem, kuru var iegādāties ar www.ss.lv vai ww.reklama.lv palīdzību ?

Šeit būs links :

http://www.ss.lv/lv/transport/cars/alfa_romeo/156/index.html?PHPSESSID=667dcecd549bd4138d16e18b97b909ea


saac ar vizuaalo un komplektaaciju+cena(no 5...EUR),tad zvani un peec vizinaashanaas,dodies pa taisno uz ARFILA diagnosticeet Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
uzvaari lielo teeju, palasi jau saraxtiitaas diskusijas par Alfu probleemaam, remontiem, detaljaam un kaartiigi apdomaa, vai tieshaam tas ir tas, ko gribas un vajag Wink nobraukta 156 ir daargs prieks, labas mashiinas maksaa vismaz 6k eur. ja tomeer gribas pa leeto, labaak pirkt lietuvaa tiko no treilera nokrautaas nevis uz rumbulu paardziitaas par +2k eur pie cenas. http://www.autoplius.lt var apskatiit lietuvas autotirgu. te pat forumaa chaljiem ir pieredze ar lietuvaa pirktaam, it kaa viss labi, apmierinaati.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un veel, varbuut subjektiivi, un droshvien kaads teiks, ka tehniskais staavoklis ir svariigaaks par apriikojumu (kas ir tiira patiesiiba), bet es tomeer ieteiktu njemt 156 ar maximaalu paku- aadu, koku, klimu, diskiem.. pasham buus forshaak un paardot vieglaak, ja nu kas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
un veel, varbuut subjektiivi, un droshvien kaads teiks, ka tehniskais staavoklis ir svariigaaks par apriikojumu (kas ir tiira patiesiiba), bet es tomeer ieteiktu njemt 156 ar maximaalu paku- aadu, koku, klimu, diskiem.. pasham buus forshaak un paardot vieglaak, ja nu kas.


Varu apbrīnot tos ādas gribētājus, nu bet katram savs Mr. Green un koks arī ir tikai stūrē un atrumpārslēga puļķī tā kā izzzī smokin

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ņem šo
http://www.autonet.lv/viss.php?id=66924

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
āda un koks sux!  Very Happy  imho.

kad es maijā skatijos 156, apskatīju laikam jau to pašu sarkano - apņurcīta, nojāta un stāv stāvvietā jau ilgi. blakus Zelta boulingam.

pēc pirkšanas ap 230Ls par siksnām un gan jau kādi pāris simti piekarei ir tas ar ko jārēķinās kā minimums.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
"glaabsim govis!" biedri? Wink Alfas Momo saloni  yo  velveta salons veel ir +/- ok, tie paareejie gan ir pretiigi. man sarkanajaa wagonaa bija zils dreebes salons un peleekas plasmasas konsole  mozaika  un to vinji sauc par Distinctive

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
govis nafig!

bet vasarā pie +30 šortos iekāpt un apsēsties mellā ādas beņķī.....mmmmmm jauki  Laughing

un nevajag te stāstīt ka kondiška visu atrisina, ja...

izrādās sportpack-iem citi benķi esot...
http://www.alfa156.net/fr_index.html?/lowering.html

On the 156 sedan, the sportspack will include among other side skirts (which will also
function as a stone chip protection), 16" wheels with 205/55 tires, "carbon look" interior,
different seats (pack 1 has slightly different seams in the seats and a different upholstery
- pack 2 will have fabric seats from Recaro and pack 3 will have the same seats as in pack 1,
just with Momo leather). The pack also includes predisposition for a roof antenna and for
mobile phone. But the most important are the lowering springs from Eibach which lowers 2,5cm
and sports dampers from Bilstein.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database