Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Vēlos iegādāties Alfa Romeo 156 ;1998.-2000. g., 1.8 vai
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prusaks rakstīja:
MF rakstīja:
Nu vispār 2.5 un 2.0 salīdzināt ir kā pimpi ar pirkstu crazy, arī patēriņa ziņā 16-17 pret 11-12 pilsētā, bet tas tā smokin


Nu ne suņa, es ar savu 2,5 lielākoties iebraucu 12 litros. Gadās, prtotams, arī vairāk, bet lielākoties ar minēt ciparu pietiek. Ar 164 alfas 2.0 iebraucu 8-9 litros vidēji.


Nu to jau mees, Prusak, noskaidrojaam kaut kad. Tev ir kaut kaadas probleemas ar labaas kaajas peedas lociitavu, aciimredzot Smile Jaaiet pie daktera shura Jebshu tas domaats pa shoseju, pa retam iegriezhoties Mezhciemaa sveetdienas puzdienslaikaa? Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es taču teicu tas nu tā. Galvenais ir nesamīzties Razz  smokin Tas kadrs nav ne zvanījis ne arī Alfu skatījies. Domāju ka nav bijis ievērtēt arī 2.5. Karoč smp[/quote]
Vispār jāsaka, ka Alfu potenciālie pircēji tādi nenopietni. No 3 zvanītājiem (2 džeki, 1 dāma) divi izteica gatavību skatīties mašīnu nākošajā dienā. Lieki piebilst, ka ne nu skatījās ne kā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
liidz 2~3k apgriezieniem V6 dzineeji ir baigi ekonomiski. es taga uzliku ziemenes, pie 3.5k saak spoleet jebkuraa aatrumaa, taapeec uzsaaku ar 2. pie 2.5 paarsleedzos uz 4. taalaak braucu kaa ar auomaatu shura benziina datchiks nekriit jau nedeelju Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
liidz 2~3k apgriezieniem V6 dzineeji ir baigi ekonomiski. es taga uzliku ziemenes, pie 3.5k saak spoleet jebkuraa aatrumaa, taapeec uzsaaku ar 2. pie 2.5 paarsleedzos uz 4. taalaak braucu kaa ar auomaatu shura benziina datchiks nekriit jau nedeelju Wink


Nekas nekas. KAUT KAD tu tomeer to pedaali nospiediisi Wink Turklaat vismaz maneejai tas daCHix saakumaa nekustaas, savukaart pie beigaam (zem puses) izraada apbriinojamu sparu virzoties uz lapmpinjas pusi Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
elbee rakstīja:
liidz 2~3k apgriezieniem V6 dzineeji ir baigi ekonomiski. es taga uzliku ziemenes, pie 3.5k saak spoleet jebkuraa aatrumaa, taapeec uzsaaku ar 2. pie 2.5 paarsleedzos uz 4. taalaak braucu kaa ar auomaatu shura benziina datchiks nekriit jau nedeelju Wink


Nekas nekas. KAUT KAD tu tomeer to pedaali nospiediisi Wink Turklaat vismaz maneejai tas daCHix saakumaa nekustaas, savukaart pie beigaam (zem puses) izraada apbriinojamu sparu virzoties uz lapmpinjas pusi Smile


es jau.. kas tu domaa, man nau juutu?!? izgriezu shodien pa tiinuuzhu celju (asfalteeto), lai zirnekljtiikli no trubaam iztiiraas. dachiks nokritaas par 1/4 bet nu "kaifas nerealas", kad tie 6 podi uzgriezhas liidz 6ar1/2 shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:


es jau.. kas tu domaa, man nau juutu?!? izgriezu shodien pa tiinuuzhu celju (asfalteeto), lai zirnekljtiikli no trubaam iztiiraas. dachiks nokritaas par 1/4 bet nu "kaifas nerealas", kad tie 6 podi uzgriezhas liidz 6ar1/2 shura


yo yo yo

PS: PALDIES kaareiz elbee, kursh savulaik zinaaja iestaastiit, ka V6 Alfai ir "a must". Piekriitu abaam rokaam! Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Paldies visiem par izteiktajiem komentaariem... 
Veeleejos pateikt, ka esmu iegaadaajies Alfu :

2000. g., Alfa Romeo 156, 1.8 T. Spark, Melnaa kraasaa ar klimata kontroli, elektrisko paketi (4 logi, spogulji),
100 000 km - noskreeejienu.
Saakotneejaa cena bija 5 900 EUR, kaa rezultaataa iegaadaajos par 5 500 EUR.
Braucu jau 3 nedeeljas un esmu ljoti apmierinaats ar pirkumu.
Shodien aizvedu autinju uz servisu, kursh ir Lomonosova ielaa, pirms universitaashu rajona (braucot centra virzienaa), ja nemaldos, tad servisa nosaukums ir "Viss itaalju auto" vai kas tmldz., servisaa ir ljoti laipna attieksme un izpaliidziigi cilveeki (preteeji "Arfilai", kur muuzhiigi pie telefona naak kaads krievvalodiigs viirietis un luudzot peec paliidziibas - parasti atbild sherpi, katraa zinjaa nepieklaajiigi. Varbuut, ka serviss nav slikts kaa tas droshi vien arii ir, bet attieksme katraa zinjaa ir pabriesmiiga.)

Kad atgrieziishos Latvijaa nobildeeshu autinju un iemetiishu kaadu bilzhuku...


_________________
Valdis Škutāns
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Citāts:
tikai nevajag bla bla bla,izskataas ka Tu auto staavokli veertee peec gadiem un nevis peec patiesaas kondiicijas,kaa jau tipisks letinjsh Laughing  Kad es pirku savu Alfu,tad veicu 2 vietaas diagnostiku un abaas vietaas man mineeja vienus un tos pashus nepiecieshamos remontdarbus,lai auto buutu normaali lietojams!!!Visi nepieciehsmaie darbi tika veikti un viss bija Ok,liidz pienaaca pirmais sals un izleca jauna shaize kuru es biju gatavs noveerst ,bet nebiju gaidijis ka shis auto ir tik neparedzams,ja pat pieredzeejushi meistari(ARFILAs) nezin vai ir noveersushi sho kjibeli vai nee!!!



Kā tad nenodiagnosticēja ka sūknim būs kirdik?
Atceries TĀ IR VECA MAŠĪNA
Man ir bijušas vairākas vecas un vairākas jaunas
arī tagad ir veca un jauna
brīdi atpakaļ bija cita veca un jauna
es zinu par ko runāju
lietotam auto ļoti daudz kas tiek pieņemts par labu esam, uz ļoti daudz ko skatās car pirkstiem
prikš normāla lietota auto viņa ir iespējams ļoti ok...
un ko nu 29 cilvēkiem bija vaina vārstā, tev nobira sūknis
nu?
gadās.


Peace!


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Servisus iepazīstu jau no 78 !!!! gada, kad tiku pie sava pirmā žiguļa un godīgi - visi viņi ir d.....
Jautājums tikai, kas lielāks, kas mazāks.
Neviens nenodarbojs ar labdarību, visi viņi to tikai domā, kā tevi piečakerēt un patiesībā mēs visi tā darām savos darbos Smile
Arfila nav nekāda zelta bedre - sliktā vietā, sliktos apstākļos, zēni netīrām rokām,  Saša ar īpatnēju humora izjūtu, čekus nedod (dod ar problēmām), bet 15 gadus Rīgā nebija alternatīvas Sad
Un īsti nav arī tagad, ja esi nopircis itāli par grūti nopelnītiem 5000 Eu


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
P.S.

"Ti že ņe Goļf kupil" ©


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kā tad nenodiagnosticēja ka sūknim būs kirdik?
Atceries TĀ IR VECA MAŠĪNA
Man ir bijušas vairākas vecas un vairākas jaunas
arī tagad ir veca un jauna
brīdi atpakaļ bija cita veca un jauna
es zinu par ko runāju
lietotam auto ļoti daudz kas tiek pieņemts par labu esam, uz ļoti daudz ko skatās car pirkstiem
prikš normāla lietota auto viņa ir iespējams ļoti ok...
un ko nu 29 cilvēkiem bija vaina vārstā, tev nobira sūknis
nu?
gadās.


Peace![/quote]
 nu tas jau vairs nav pie manis,bet gan pie servju ve4iem kuri vairaak kaa 10 gadus njemaas ar alfaam!!! Very Happy
Un par auto pieredzi man ar ir daudz ko pastaastiit,saakot ar fran4iem,japaanjiem,zviedriem,fri4iem un tagad ar itaalju Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu alfas sūknis negaudo kā audī sūknis pirms nāves...
man nu jau ir 3 alfa, citiem te to ir bijis vēl vairāk
sāc pierast
tā nav mašīna visiem
un itāļu servisi visā pasaulē neizceļas ar labu slavu

"Ti že ņe Goļf kupil!" ©


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
eu, paarkopeejiet savus peedeejos postus uz shejieni?!


paldies!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
nu alfas sūknis negaudo kā audī sūknis pirms nāves...
man nu jau ir 3 alfa, citiem te to ir bijis vēl vairāk
sāc pierast
tā nav mašīna visiem
un itāļu servisi visā pasaulē neizceļas ar labu slavu

"Ti že ņe Goļf kupil!" ©


taa nu vish ir Razz
lai vai kaa ,bet es pagaidaam nepadoshos,vismaz liidz naakamai vasarai jaapamokaas,ja iepatiksies shis MAZO-AUTO ,tad budu stradatj dalshe Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lauda rakstīja:
palaidniex rakstīja:
nu alfas sūknis negaudo kā audī sūknis pirms nāves...
man nu jau ir 3 alfa, citiem te to ir bijis vēl vairāk
sāc pierast
tā nav mašīna visiem
un itāļu servisi visā pasaulē neizceļas ar labu slavu

"Ti že ņe Goļf kupil!" ©


taa nu vish ir Razz
lai vai kaa ,bet es pagaidaam nepadoshos,vismaz liidz naakamai vasarai jaapamokaas,ja iepatiksies shis MAZO-AUTO ,tad budu stradatj dalshe Razz


Alfa Romeo ir viirus kuru var apaarsteet ,bet izaarsteet NEVAR. Twisted Evil  yo  yo

p.s. Esmu slims Razz  alien


_________________
...Virus Alfa...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database