Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Netīrs auto
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tādai ikdienas mazgāšanai es izmantoju to pašapkalpošanās mazgātuvi pie Sky krasta ielā. 2 lati, 5 minūtes un mašīna tīra. Turklāt šādā laikā aizrauties ar īpašu pidorasīšanu imho ir bezjēdzīgi.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
Pēdējā laikā esmu mazgājis auto tikai Karcher automazgātuvē, kas atrodas Augusta Deglava ielā 82, blakus kaut kāds MB serviss. Kvalitāte vienkārši nesalīdzināma ar visām moikām, kuru pakalpojumus esmu izmantojis iepriekš. Mana alfa tur vienmēr ir nomazgāta ar īpašu rūpību.  super Cenas demokrātiskas - mazgāšana ar rokām + parastā vaskošanas programma kaut kas ap 6.50 Ls. Kafūzis gan tāds nekāds, bet pie konkrētās mazgāšanas kvalitātes to var pieciest.
Pēdējoreiz, kad šosezon tur mazgāju alfu, biju šokēts, ar kādu rūpību tika izberzti diski, viss nopulēts, apslaucīts, kopējais laiks, kas pavadīts pie auto mazgāšanas ~ 30 - 40 min. Teikšu kā ir, pat pats ar tādu entuziasmu laikam neesmu auto mazgājis.  Rolling Eyes


Esmu tur 2-3  reizes iegriezies un nekad neesmu bijis apmierināts.. Sad Kaut kā vienmēr ir licies pavirši.. ūdens no šķirbām nav izpūsts, sīkumi nav nomazgāti (piemēram, hromētie izpūtēja gali, diski utt).. Jā laiks paiet ilgs, bet rezultāts nav priecējis..   un cena jau ar nemaz nav tik lēta!! Bet varbūt tur ir kaut kas mainījies vai arī, kā paveicas ar puiku, kas mazgā..

Tur pat netālu, Deglava/Dārzciema (aiz Liepiņa vai kā viņu tur sauc bendzīntanka) ir cits kantoris, Forauto laikam sauc.. tur ja paņem klienta karti viss tas pats maksā 5 LVL un strādā manuprāt daudz akurātāk un ātrāk.. ja brauc vakarā, tā ap 21-22, tad ap auto ņemās uzreiz vairāki keksi.i Rekords: mazgāšana + salons 30 minūtēs.. un viss bija +/- fine, piesieties nebija kur..

Otra vieta, kur regulāri bracu ir Dinaz P.Brieža un Hanzas stūr. Bet tur var braukt tikai vakaros/naktī (no 19:00), kad tur strādā dāma.. viņa tur ir jau 10+ gadus un strādā kārtīgi!! Laiks arī paiet diezgan daudz kārtīgi strādājot  - apmēram 40 minūtes! Zinu vairākus, kas brauc uz turieni tikai tad, ja viņai ir maiņa.. bet tur mēdz būt rindas,  nav kafūža Smile un tas arī laikam neietilpst topika sākumā definētajā reģionā Smile aa..cena par mazgāšanu ar vasku - 4.50 Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AUTOCLEAN uz maskavas ielas aiz nestes mazgajam gan smagos gan vieglos alfistiem draudzigakas cenas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database