Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
riexc 159ti
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Noname rakstīja:
riexc rakstīja:
petjka rakstīja:
ar 460 Nm uz vienas ass PROTAMS ka riepas jāmaina reizē ar eļļas maiņu... ja tos ņūtonus izmanto visus Smile
A kas tās par zelta svirām 200eur/gab ?


Sitiens pa maciņu ir apakšējās sviras Smile ok, varbūt arī 400 EUR bija mazliet par daudz uzrakstīts, bet diezgan tuvu jau ir + par darbu jau ar jāmaksā..
https://www.eparts.lv/catalog/#brand:2/year:2008/fuel:2/model:5543/modification:19450/firstLevel:100013/secondLevel:100571/tab:1
Par riepām - R19, domāju ka, gumija ir mīkstāka nekā tam pašam R17.. tas tā kā loģiski un esmu ar to samierinājies.. Smile Nesen runāju ar vienu Kajāna īpašnieku, kas "sūdzējās" Smile ka pēc brauciena uz Vāciju un kārtīga atvilciena pa bāni, riepām pāris mm, kā nebijuši.. Smile

Tagad uzliku Uniroyal Rainsport 3, redzēs kā būs.. pēc ~5k redzamu nodiluma pazīmju pagaidām nav Smile


Padod ta ziņu par pieredzi ar Rainsportiem. Smile
Man ar jaunu riepu iegādes dilemma priekšā. Pašlaik ir Vredestein Ultrac Vorti (esmu ļooti apmierināts), bija doma ka nākamajam gadam vai nu tādas pašas, vai arī Vredestein Ultrac Vorti R, bet tagad skatos ka tie rainsporti arī būtu variants.
Vot i dilemma Smile


Pagaidām man ir tikai 2 Rainsporti (priekšā), pakaļā ir vēl nodilušas PZero, attiecīgi pakaļu mazliet mētā un kopējo iespaidu tas bojā. Otrs pāris jau laikam tiks tikai uz pavasari iepirkts.. Bet J.K. ar tādām brauc, te pat rakstīja labas atsauksmes. Pirms pats pirku, arī salasījos labas atsauksmes netā..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
riexc rakstīja:
Noname rakstīja:
riexc rakstīja:
petjka rakstīja:
ar 460 Nm uz vienas ass PROTAMS ka riepas jāmaina reizē ar eļļas maiņu... ja tos ņūtonus izmanto visus Smile
A kas tās par zelta svirām 200eur/gab ?


Sitiens pa maciņu ir apakšējās sviras Smile ok, varbūt arī 400 EUR bija mazliet par daudz uzrakstīts, bet diezgan tuvu jau ir + par darbu jau ar jāmaksā..
https://www.eparts.lv/catalog/#brand:2/year:2008/fuel:2/model:5543/modification:19450/firstLevel:100013/secondLevel:100571/tab:1
Par riepām - R19, domāju ka, gumija ir mīkstāka nekā tam pašam R17.. tas tā kā loģiski un esmu ar to samierinājies.. Smile Nesen runāju ar vienu Kajāna īpašnieku, kas "sūdzējās" Smile ka pēc brauciena uz Vāciju un kārtīga atvilciena pa bāni, riepām pāris mm, kā nebijuši.. Smile

Tagad uzliku Uniroyal Rainsport 3, redzēs kā būs.. pēc ~5k redzamu nodiluma pazīmju pagaidām nav Smile


Padod ta ziņu par pieredzi ar Rainsportiem. Smile
Man ar jaunu riepu iegādes dilemma priekšā. Pašlaik ir Vredestein Ultrac Vorti (esmu ļooti apmierināts), bija doma ka nākamajam gadam vai nu tādas pašas, vai arī Vredestein Ultrac Vorti R, bet tagad skatos ka tie rainsporti arī būtu variants.
Vot i dilemma Smile


Pagaidām man ir tikai 2 Rainsporti (priekšā), pakaļā ir vēl nodilušas PZero, attiecīgi pakaļu mazliet mētā un kopējo iespaidu tas bojā. Otrs pāris jau laikam tiks tikai uz pavasari iepirkts.. Bet J.K. ar tādām brauc, te pat rakstīja labas atsauksmes. Pirms pats pirku, arī salasījos labas atsauksmes netā..


Nez vai J.K. ir tas pats "lielais"izmērs, vai arī kas mazāks?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Noname rakstīja:


Nez vai J.K. ir tas pats "lielais"izmērs, vai arī kas mazāks?


Mazāks.. bet cik gan vispār mums to lielo izmēru ir.. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sūdzība par tiem Rainsportiem tikai viena - ūdens gropes tik lielas, ka mazi akmentiņi tajās mēdz iestrēgt un taisīt trobeli.
Ja jāapkopo:

++ grips pa slapjo
+ grips pa sauso
- skaļas

Esmu lasījis, ka nodilumizturība neesot stiprā puse šīm riepām, bet pagaidām viss labi hmm


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tak lieciet uz R19 Nankang, domaju, ipasu atskiribu ar tam ieprieksminetajam nejutisiet, bet ~400eur, kas paliks pari macina, gan vares labi sajust.

Man uz Mersa ir Nankang, dazm labam ari uz GTA ir Nankang un vel dazi pat sporta ar Nankang brauc  Shocked


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
riexc rakstīja:

aa..radio palicis štruntīgs, 50 km no rīgas vairs neķer.. agrāk visādus SWH un Skonto ķēra arī 100 km attālumā. Būs jāaizbrauc uz kādu audio servisu pakonsultēties..


Hi, man tieši tas pats un biju jau pieradis. Tiko radās iedvesma ieskriet garaža mazliet, un apstīties radio pastiprinātāju.
Varbūt tu vari pateikt kur viņš atrodas?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man arī 159 izcili draņķīgi uztver radio... īsti jau nav vajadzības pēc radio, tikai kad flešku kautkādu iemeslu dēļ esmu izņēmis rodas vajadzība... iemeslu neesmu meklējis.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Man arī 159 izcili draņķīgi uztver radio... īsti jau nav vajadzības pēc radio, tikai kad flešku kautkādu iemeslu dēļ esmu izņēmis rodas vajadzība... iemeslu neesmu meklējis.


159/Giulietta kad sak sudigi kert radio visbiezak pie vainas ir atnenas pamatne uz jumta, taja ir iebuvets pastiprinatajs. Dazos gadijumos to vel ir iespejams remontet, bet galu gala tas beidzas ar nomainu... Maksa no 35 lidz 135 atkariba no konkretas masinas komplektacijas, ar originalo navi ir dargakais variants


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kopš iegādes 46 K km

Kopš 34 K km veiktās darbības:

* Paldies Elbe, radio tagad skan, kā vaig!! 35 EUR
* Jauns termostats 120 EUR (tas bija vēl oktobrī, jau aizmirsu, kas tieši bija atgadījies)  Embarassed
* Eļļa, eļļas filtrs, gaisa filtrs, degvielas filtrs - 80 EUR
* Priekšējie bremžu diski un kluči - 155 EUR
* Bremžu suportu remkoplekts un remonts - 165 EUR
* Labais priekšējais gultnis - 0 EUR (pa garantiju)

Pēc nedēļas ar KASKO atbalstu Smile būs jauns priekšējais stikls (trāpīja akmens)

Vidējā izmaksa uz km - 28 eirocenti.


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vakar iestājās kkāds 4kārtīgs gļuks 1) nerādīja āra temp 2) raustījās odo rādītājs 3) nesildīja viens no sānu spoguļiem un 4) aizmugurējais logu tīrītājs strādāja, kad tam ienāca prātā un apstājās arī parasti pusciklā. "Restartēju" kompi (noņēmu klemmi) - pirmās trīs problēmas uzreiz atrisinājās, savukārt ceturtā šodien pati no sevis pārgāja Very Happy Alfas tomēr ir mašīnas, kas "pašsataisās"  naac


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
..dažas mazliet labakas bildes..
















_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labi izskatās! Tonis imho trāpīts baigi labs. nav pa tumšu, kad melnam auto diski riepās pazūd.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Labi izskatās! Tonis imho trāpīts baigi labs. nav pa tumšu, kad melnam auto diski riepās pazūd.


...+1, tā mašīna vaše ļoti labi izskatās, un hromēti spoguļi arī nah nav vajadzīgi... Rolling Eyes


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="riexc"]..dažas mazliet labakas bildes..







Izskatās labi, bet tomēr vizuāli paliek mazāki.
Piemetu savējo salīdzinājumam.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database