Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Minišoseja - jauns sacīkšu seriāls standarta ielas auto!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Manuprāt, pasākuma ideja jauka. Liekas ka sanāks vairāk izbraukties kā, nu jau ierastajos, vasarassprintos utml. Pasākumos.
Bet, ja sākumā domājuvarbūt prieka pēc piedalīties, tad palasot foruma lapu sapratu ka nekas jau nav mainījies no vecajiem seriāliem. Visi peras ko kur savīlēt utt kā sataisīt klases lai tikai viņam  pa kausam sanāktu utt.
Galā sanāk ka pasākums pat tuvu nebūs standartauto.
Posma izmaksas arī tomēr gana augstas. Ja nemaldos tad  sanāk pie 4eur/km. Biku mazāk sanāk kā līdzšinējos pasākumos, bet mani nepavelk.
Man laikam tomēr vajag braukt  vairāk sev, ne kausiem.
Iztikšu ar ceturdienu treniņiem, kur km tos pašus var sabraukt, bet 1km, vismaz manam auto sanāk ap 1.5eur,plus izpaliek mūžīgā ņemšanās ,ka tas jau  to un to savīlējis utt

Bet lai izdodas, jo tiem kas brauca līdzšim "standartauto"  sacensībās, šis liekas pa % tiem 30mit cenā draudzīgāks formāts.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
atbrauz uz vienu posmu un iegūsi adrenalīna un sacīkšu gara papildinājumu Wink
un esmu pārliecināts, ka iepatiksies, tomēr sacensības nevis vienkārša ceturtdienas pavizināšanās!


turklāt būs Biķernieku trases rekonstrukcija. Minišosejas norisei gan tas netraucēs, jo rekonstruēt plānots tikai posmu no motormuzeja līdz elkonim, bet treniņiem gan!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
HaL rakstīja:
atbrauz uz vienu posmu un iegūsi adrenalīna un sacīkšu gara papildinājumu Wink
un esmu pārliecināts, ka iepatiksies, tomēr sacensības nevis vienkārša ceturtdienas pavizināšanās!


turklāt būs Biķernieku trases rekonstrukcija. Minišosejas norisei gan tas netraucēs, jo rekonstruēt plānots tikai posmu no motormuzeja līdz elkonim, bet treniņiem gan!


nu diez vai tas būtu īstais cilvēks kuram varētu pārmest "vienkāršu ceturtdienas pavizināšanos:...  Razz


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
HaL rakstīja:
atbrauz uz vienu posmu un iegūsi adrenalīna un sacīkšu gara papildinājumu Wink
un esmu pārliecināts, ka iepatiksies, tomēr sacensības nevis vienkārša ceturtdienas pavizināšanās!


turklāt būs Biķernieku trases rekonstrukcija. Minišosejas norisei gan tas netraucēs, jo rekonstruēt plānots tikai posmu no motormuzeja līdz elkonim, bet treniņiem gan!



Kā jau minēju, tad ideja ir ok, īpaši kuriem vajag sacensību gara "pamērīšanos". Jo šis pasākums liekas par 30% labāks price/performance, salīdzinot ar līdzšinējiem. Plus tomēr ja ne solis, tad pussolis prom no kartingu trasēm.
Man "ceturdienas pavizināšanās" pietiek ar adrenalīnu ka zinu ka esmu tuvu savam auto max. un mēģinu viņu konstanti atkārtot un pačekot vai tas tiešām ir max.
Rezultātu sekundes trasēs varu salīdzināt sēžot pie PC.
Un tomēr ja gribas "pamērīties" šados pasākumos, tad ielas auto kā minimums vajag ko darīt ar bremzēm, tad jau riepas un motors...un tad jau tas vairs nav ikdienas auto. Tapēc es laikam iztikšu ar ceturdienām, jo "galvenais piedalīties" nav manā dabā. Embarassed  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja kas, tad trases zīmējums radikāli atšķiras BKSB mājas lapas kalendārā un minišosejas mājas lapā. BKSB visiem posmiem atzīmējuši mazo apli, kas iet caur starta zonu, minišoseja iezīmējusi moto apli. Kurš diez maldina publiku?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
egils19 rakstīja:
Ja kas, tad trases zīmējums radikāli atšķiras BKSB mājas lapas kalendārā un minišosejas mājas lapā. BKSB visiem posmiem atzīmējuši mazo apli, kas iet caur starta zonu, minišoseja iezīmējusi moto apli. Kurš diez maldina publiku?


Visticamāk ka BSKB, jo tajā laikā vajadzētu iet asfaltbetona seguma atjaunošanas darbiem no Motrormuzeja līdz Elkonim (kā reizi pa burzmu tur ir starta/finiša taisne)...   Rolling Eyes


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
no Motrormuzeja līdz Elkonim...   Rolling Eyes


...nono...

http://vimeo.com/88861230

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vienīgais parezais avots ir minisoseja.lv, BKSB ir nepareizu shēmu ielikusi!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar Skoda SuperB dizeli diez vai kads plano klut par standartauto cempionu, ta ka skaidrs, lai cinitos par uzvaru sajas sacikstes vajadzes loti sportisku standartauto, bet vienmer ir robeza, pie kuras standarta izmaksas bus tik tuvas sportam, ka vienkarsi nav jegas, piemeram, nolocit pret koku standarta GTR, ja par to naudu var nobraukt nac klases cempionatu ar konkuretspejigu un drosu auto. Bet doma laba, lai soreiz izdodas!


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bet no otras puses, ja sētā stāv GTR vai kautkāds 4C - nav sliktākais variants kā iztīrīt zirnekļus no trubām naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es tikai starp alfistiem neredzu nevienu, kuram tajā minišosejā būtu kombinācija "ko tur darīt + ar ko braukt" hmm


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
es tikai starp alfistiem neredzu nevienu, kuram tajā minišosejā būtu kombinācija "ko tur darīt + ar ko braukt" hmm


Oga? GTA neder?  hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
GTA neder


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ideja laba, trases konfigurācija laba. Pirms pāris gadiem kad Meilands bija noorganizējis auto treniņus pa motoapli bija forši pavilkt pa raganas katlu emo
Par izcenojumu drošvien var diskutēt, es laikam šoreiz pass, bet ja būtu nedaudz citi apstākļi - drošvien piedalītos.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
es tikai starp alfistiem neredzu nevienu, kuram tajā minišosejā būtu kombinācija "ko tur darīt + ar ko braukt" hmm

Šādi tādi varianti jau ir, ja vien Nr.7 saņemsies...  piip

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database