Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Servisi šādi un tādi...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mjaaaa  Cool



Pēdējoreiz rediģējis Vilks Thu Nov 22, 2007 3:50 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vecaa dziesma- jauns lanceris ir leetaaks (taatad labaaks) par vecu Alfu. kaa ta! suuds tas lanceris ir! shura bet katram savas proritaates un iespeejas. piemeeram, taada visai parasta 100k km apkope CL mersim izmaksaa videeji 4x vairaak kaa Alfai, bet taapeec neviens nestaasta, ka mersis suukaa, bet lanceris rullee. vienkaarshi chalji nepareizaas mashiinas nopirkushi. viss  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
exactly! super


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es neko neesmu pircis, ja. Es staigāju kājām. Un vispār galvenais nu mēs jau visi zinām ir nesamīīīzzztiesss, ja 45 Jūs ble vienmēr nepareizi visu saprotat. Es gribēju teikt ka alfa pieradina pie skaistas naudas tērēšanas, nevis ka tas vai kas cits rullē vai nē, sukkass. Pēdējo teikumu vajag izlasīt smokin


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Eu, juus gadienaa kaadreiz skolas laikos neesat viens otram bruutes noceelushi?!
Par Alfas servisa izmaksaam man ir ruugta pieredze - vairums ir lietas kursaa par maniem teerinjiem tanii mashiinaa. Kaut tagad naudu mashiinas remontam vairs neizdodu, taapat nezinu, kur taa paliek...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Katram ir kaut kaada negatiiva pieredze ar kaadu auto. Man piem. taada bija ar 166. Ar paareejaam ne. Liidz ar to iesaku neveerteet visu tautu peec viena dzeeraaja-huljigaana Smile Ja nopietni, tad viss shai saulee ir liidzsvaraa. Gribi skaisti un aatri braukt - maksaa. Gribi braukt pa leeto un bez pretenzijaam - brauc ar japaanju spaini. Punkts. Nav ko pleest dreebes par sho vairs.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mellā 156 man gada laikā izmaksāja ikurāt štuku latu. Tas bez riepām. UN itkā nekas TĀDS (izņemot ģeneratoru) nenoplīsa - regulāras apkopes un viss.

155 gada laikā prasīja 4x mazāk naudas.

2003 Honda Accord divos mēnešos... kāds nieks par eļļu, kāds nieks par riepu maiņu... jā un 30 + 9 lati par jauniem baltiem zenoniem.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Mellā 156 man gada laikā izmaksāja ikurāt štuku latu. Tas bez riepām. UN itkā nekas TĀDS (izņemot ģeneratoru) nenoplīsa - regulāras apkopes un viss.

155 gada laikā prasīja 4x mazāk naudas.

2003 Honda Accord divos mēnešos... kāds nieks par eļļu, kāds nieks par riepu maiņu... jā un 30 + 9 lati par jauniem baltiem zenoniem.


NU un es par ko Wink


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Presto rakstīja:
smic rakstīja:
Mellā 156 man gada laikā izmaksāja ikurāt štuku latu. Tas bez riepām. UN itkā nekas TĀDS (izņemot ģeneratoru) nenoplīsa - regulāras apkopes un viss.

155 gada laikā prasīja 4x mazāk naudas.

2003 Honda Accord divos mēnešos... kāds nieks par eļļu, kāds nieks par riepu maiņu... jā un 30 + 9 lati par jauniem baltiem zenoniem.


NU un es par ko Wink


Visi mees jau joprojaam par to pashu. Smile Skaidrs, ka pasvaigs japaanis ekspluataacijaa ir pateciigaaks par vecu itaal. Tas nu nav nekas jauns. Bet, kad es iedomaajos, ka man ikdienaa jaamaina mans peleekais spainiitis pret to hondas katafalku ar to garlaiciigo prigarlaiciigo salonu... Visi mees kaut ko upureejam kaa cita labaa. Debilie alfisti - macinju saturu, ikdienas mieru apmainjaa pret stuureeshanas prieku un esteetisko baudiijumu. Hondisti/micupisisti uttuc. publika - jelkaadu brauktprieku un lepnumu par to savu dzelzi pret sirdsmieru un macinja satura tukshoshanas prognozeejamiibu.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga: Piekrītu tavai iņ-jaņ teorijai...


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ar to braukt prieku tam acordam viss ir kedā. Tur ir motors, kas brīvi un ātri griežas līdz 7kRpm un piekare, kas provocē nonest kādu borģūru. Par salonu un eksterjeru - gaumes jautājums. imo - karbons ir ok, pusāda ir ok un garā pakaļa ir vienkārši praktiska. Cik noprotu, tas ir viens no lielākajiem universāļiem VISPĀR.

Bet tas offtopic.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
ar to braukt prieku tam acordam viss ir kedā. Tur ir motors, kas brīvi un ātri griežas līdz 7kRpm un piekare, kas provocē nonest kādu borģūru.


nau jau gan dirs. es zinu, esmu braucis ar tieshi taadu 2l univeersaali. mashiina patiikama, gaita patiikama, stuure forsha, viss it kaa labi, bet brauktprieks no jebkuras V6 Alfas ir neizmeerojami lielaaks shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
45  ferretsex  horse


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es savukaart izbraucu ar 2.4 sedanu. Ar automaatu. Jaasaka, ka shis Accords gaitas zinjaa ir ljoti pat liidziigs Alfai. Vien joprojaam nav skaidrs, kaadeelj neviens cits autorazhotaajs nav speejis sareguleet shasiju taa, ka stuurei pietiek ar 2 apgriezieniem no gala liidz galam? hmm Konkreetajam auto visu aveni sapurgaaja pilniigi nejeedziigaa automaatkaarba. Un tieshaam beediigais interjers. Kopumaa kategorijaa simpaatijas un draivs pret izmaksaam sho vinneeja pat ne v6... parasts 156 vagons ar 2.0JTS. Un tas 156 spainis ar 2.0 dzineeju radiija izjuutu, ka speejiigs izpogaat to 2.4vtec ar 190Zs vienos vaartos. Kaa ir realitaatee - nezinu un zinaat negribu. Smile Taa ka nu tieshaam taadu iisti lielu un masiivu plusu tam japaanim nebija. Ok, par "vagoniibu" nenjemos spriest - iespeejams, ka tam ir pat lielaaks bagazhnieks kaa oktaavijai. Bet tas nu reiz man ir tik ljoti pie vienas vietas, ka pat 156 vagonu apsveertu vien smukuma peec Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vai gadienaa brauktprieks nav saistiits ar taa briizja sajuutaam? Es vienreiz izbraucu ar kvadru cauri purvam un staavaa sajuusmaa. Un ar skrituleneem man arii patika liidz pirmajam liikumam...  Rolling Eyes
Tagad braukaaju ar skodu - man patiik. Esmu jau atradis no Alfas zemaas seedeeshanas, bet pietruukst, protams, taas sporta sajuutas, kas bija tanii salonaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database