Atbildēt pie šī temata 7 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Servisi šādi un tādi...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu re. Pat Traxam "pietruukst sajuutas" Smile
Alfaa, bez dizaina, draiva uttuc. saskaitaamiem labumiem, ir arii netverams un neizskaidrojams sharms. Par to visu kopaa lielais vairums no mums joprojaam ir gatavi tiem shrotinjiem visu piedot Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Presto rakstīja:
smic rakstīja:
Mellā 156 man gada laikā izmaksāja ikurāt štuku latu. Tas bez riepām. UN itkā nekas TĀDS (izņemot ģeneratoru) nenoplīsa - regulāras apkopes un viss.

155 gada laikā prasīja 4x mazāk naudas.

2003 Honda Accord divos mēnešos... kāds nieks par eļļu, kāds nieks par riepu maiņu... jā un 30 + 9 lati par jauniem baltiem zenoniem.


NU un es par ko Wink


Visi mees jau joprojaam par to pashu. Smile Skaidrs, ka pasvaigs japaanis ekspluataacijaa ir pateciigaaks par vecu itaal. Tas nu nav nekas jauns. Bet, kad es iedomaajos, ka man ikdienaa jaamaina mans peleekais spainiitis pret to hondas katafalku ar to garlaiciigo prigarlaiciigo salonu... Visi mees kaut ko upureejam kaa cita labaa. Debilie alfisti - macinju saturu, ikdienas mieru apmainjaa pret stuureeshanas prieku un esteetisko baudiijumu. Hondisti/micupisisti uttuc. publika - jelkaadu brauktprieku un lepnumu par to savu dzelzi pret sirdsmieru un macinja satura tukshoshanas prognozeejamiibu.


kaa vien var piekrist ogam..nu tas itaalu auto nu kautkaadaa veidaa panem ar savu salonu ar detalaam ar vadaamiibu (kautgan paaris meenesu laikaa jau buus ieguldiiti kaadi 1,5k) ..un es saku ka par visu so eertiibu un prieku ir veerts maksaat..galu galaa mees taks straadaajam lai dziivotu nevis izdziivotu un taupiitu Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
smic rakstīja:
ar to braukt prieku tam acordam viss ir kedā. Tur ir motors, kas brīvi un ātri griežas līdz 7kRpm un piekare, kas provocē nonest kādu borģūru.


nau jau gan dirs. es zinu, esmu braucis ar tieshi taadu 2l univeersaali. mashiina patiikama, gaita patiikama, stuure forsha, viss it kaa labi, bet brauktprieks no jebkuras V6 Alfas ir neizmeerojami lielaaks shura

Nu vot. Ja nebūtu vairs nevienas jēdzīgas alfas zemes virsū, tad mana nākamā izvēle arī būtu Accords ar 2.4, sedans un manuālā kārba.  Wink Alfas šarma tur nav,  bet kopumā viss ir labi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Saprotu, ka šeit var izteikties par servisiem. Nu tad es te manu, ka te par vienu vai otru alfu un nealfu servisu ir dalītas jūtas.  Laughing
Kopš 166 JTD iegādes, esmu gājis netradicionālo nealfu servisa ceļu un esmu kopsummā patīkami pārsteigts un apmierināts, jo ir tādas garāžas, kur jauni džeki pieiet lietām ar smadzenēm un ar izjūtu (un neaizmirst par to, ka strādā ar klientu). Savu auto taisīju Seņču ielā pie Neste24, tur tāda dzeltena garāža (ne oraņž garaž, bet dzeltena - tipa vējstiklu maiņa, savirze utt). Un normāli man visu salika un sataisīja. Humāna pieeja - "negribi pirkt jaunu sajūgu, var jau pārkniedēt. Tas nekas ka vienu dienu ievilksies utt" Cilvēki sakarīgi un saprotoši. Un tas jau galvenais.  Laughing
Tur starp citu pēdējā laikā ne viena vien alfa labojusies - nupat vakar ievilka vienu, kurai ieplūdes kolektors uzsprāga  Shocked Tur arī taisījām 33 Carabinieri! vopšem,  super


_________________
Alfai uzliec jaunus plauktus un aizmirsti par bēdām .... līdz nākamajai apskatei ... uzliec jaunus plauktus un aizmirsti par bēdām ... līdz nķamajai apskatei ... uzliec jaunus .... nu jūs sapratāt Smile
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ģirtonkuls rakstīja:
Saprotu, ka šeit var izteikties par servisiem. Nu tad es te manu, ka te par vienu vai otru alfu un nealfu servisu ir dalītas jūtas.  Laughing
Kopš 166 JTD iegādes, esmu gājis netradicionālo nealfu servisa ceļu un esmu kopsummā patīkami pārsteigts un apmierināts, jo ir tādas garāžas, kur jauni džeki pieiet lietām ar smadzenēm un ar izjūtu (un neaizmirst par to, ka strādā ar klientu). Savu auto taisīju Seņču ielā pie Neste24, tur tāda dzeltena garāža (ne oraņž garaž, bet dzeltena - tipa vējstiklu maiņa, savirze utt). Un normāli man visu salika un sataisīja. Humāna pieeja - "negribi pirkt jaunu sajūgu, var jau pārkniedēt. Tas nekas ka vienu dienu ievilksies utt" Cilvēki sakarīgi un saprotoši. Un tas jau galvenais.  Laughing
Tur starp citu pēdējā laikā ne viena vien alfa labojusies - nupat vakar ievilka vienu, kurai ieplūdes kolektors uzsprāga  Shocked Tur arī taisījām 33 Carabinieri! vopšem,  super
var jau kniedet sajugus utt. bet tasvairak vai mazak ir sapi&*% laiks darbs un materials Wink  tads variants der auto zem 75 zirdziniem  Rolling Eyes  vai ari paradi man to kolu vai vaņu kas to sajuga disku kniedejot vinu ari izbalanses utt.

p.s. parasti pec tam tiek uzdots jautajums: izjuka karbas primaras ass gultnis ?? kapec??? Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nē nu tev tur cepties nav pamata. Varētu bezmaz vai padomāt, ka tu man to sajūgu tur kniedēji.  aiwa  Esi ieberzies ???  Tipa saki no savas pieredzes, vai tikai lalala lala
Sajūgs bija mazākais (kniedēju arfilā, jo neviens jau Latvijā 24h laikā disku noorganizēt nevar). Esmu tur pārlasījis visu piekari priekšā (visus plauktus augšā un apakšā), kā arī 50% aizmugures. Sajūgs bija sacepies, jo blīvslēgs motoram bija sācis laizt garām un tā to sajūgu tur iekšā nobeidzis. Turpat arī bremžu diski, kluči, šļaukas utt. samainīts. Mana teksta galvenais message bija - IR VĒL RĪGĀ NORMĀLI SERVISI. Padalos ar piedzīvoto un pieredzēto. Bet ar sajūgu viss būs oki, neuztraucies  Laughing


_________________
Alfai uzliec jaunus plauktus un aizmirsti par bēdām .... līdz nākamajai apskatei ... uzliec jaunus plauktus un aizmirsti par bēdām ... līdz nķamajai apskatei ... uzliec jaunus .... nu jūs sapratāt Smile
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
Ģirtonkuls rakstīja:
Saprotu, ka šeit var izteikties par servisiem. Nu tad es te manu, ka te par vienu vai otru alfu un nealfu servisu ir dalītas jūtas.  Laughing
Kopš 166 JTD iegādes, esmu gājis netradicionālo nealfu servisa ceļu un esmu kopsummā patīkami pārsteigts un apmierināts, jo ir tādas garāžas, kur jauni džeki pieiet lietām ar smadzenēm un ar izjūtu (un neaizmirst par to, ka strādā ar klientu). Savu auto taisīju Seņču ielā pie Neste24, tur tāda dzeltena garāža (ne oraņž garaž, bet dzeltena - tipa vējstiklu maiņa, savirze utt). Un normāli man visu salika un sataisīja. Humāna pieeja - "negribi pirkt jaunu sajūgu, var jau pārkniedēt. Tas nekas ka vienu dienu ievilksies utt" Cilvēki sakarīgi un saprotoši. Un tas jau galvenais.  Laughing
Tur starp citu pēdējā laikā ne viena vien alfa labojusies - nupat vakar ievilka vienu, kurai ieplūdes kolektors uzsprāga  Shocked Tur arī taisījām 33 Carabinieri! vopšem,  super
var jau kniedet sajugus utt. bet tasvairak vai mazak ir sapi&*% laiks darbs un materials Wink  tads variants der auto zem 75 zirdziniem  Rolling Eyes  vai ari paradi man to kolu vai vaņu kas to sajuga disku kniedejot vinu ari izbalanses utt.

p.s. parasti pec tam tiek uzdots jautajums: izjuka karbas primaras ass gultnis ?? kapec??? Wink


eu, a sajūgs vēl iet, un iet un iet ... vāciju, šveici izgāja un arien vēl iet, iet ... stabs stabs, koks koks, ....  ihaaaaa  Vispār man alpa pēc turienes remonta arven labi uzvedās  Laughing


_________________
Alfai uzliec jaunus plauktus un aizmirsti par bēdām .... līdz nākamajai apskatei ... uzliec jaunus plauktus un aizmirsti par bēdām ... līdz nķamajai apskatei ... uzliec jaunus .... nu jūs sapratāt Smile
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es reiz kniedēju 200 audikam, qvatrai. Ko tik es ar to nabaga sajūgu nedarīju, dažreiz likās ka kādu vārpsu nogriezīs, vai kloķene pārlūzīs kad ar pilnu tahometru izcērt no vietas. A sajūgs p....j, pat ne reizi neaizsmirdēja.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nja. Traktortehnikai tas normāli ka sajūgu pārkniedē, bet mašīnai ar 200+Zs man tas liekas diezgan riskanti.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Nja. Traktortehnikai tas normāli ka sajūgu pārkniedē, bet mašīnai ar 200+Zs man tas liekas diezgan riskanti.


...kņišku nečital, bet vai ta nav tā, ka ar mūsdienu dīzeli daudz vieglāk nokaut sajūgu, jo grieze (lasi: cirtiens pa šaibām) vidusmēra dīzelim ir stipri lielāka nekā vidusmāra benzīniekam, un nejau zirgi nokauj sajūgu, bet grieze - tam pašam Bugatti Veyron izstrādē nejau ar tiem 1000 Zs bij problēma, bet gan ar tiem 1200+ Nm... Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
knizhku chital, bet jebkam kam ir 200+ un nav kautkaada UUBER-RACE modifikaacija by stock, ja patiik spaidiit - sajuugs ilgi neturaas, tapeec njemam paarbaudiitu AM, pasham ir 2 stock komplekti nomainiiti un 3ajam pie izjaukshanas izraadaas ka izspiedeejam laapstinja palidojusi, balanseet sajuugu LV ir iespeejams, bet dara to ja ir kautkas custom mega kruts, va opju auto... un normaals offtops par servisiem Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nēzinu nēzinu, kā tur ar tiem ņūtoniem un cirtieniem. man tas alpa ir dīzels. Par to kniedēšanu pārāk neuztraucos, jo ja materiāls kvalitatīvs tad ikdienas lietošanai gan jau pietiks. Bailes biki māca tas fakts, ka disks (vismaz manam alpam) ir bez dempferiem diskā, bet kurvī (ir tādi kuriem diskos, un ir tādi kuriem kurvī) un man tātad disks ir "plika šaiba" bez atsperēm utt. nu lūk, un iepriekšējajam saimniekam sāka tecēt elļa gar motora blīvslēgu, aiz kā sajūgs sāka peldēt elļā un savos mēslos, kas rezultātā laikam noveda pie tā nelielas slīdēšanas un tas savukārt pie uzsilšanas. UN diskam uz centra pusi parādījies viegls zilganums, kas liecina par "svilšanu". Tas gan mani nedaudz uztrauc, jo kādā, kā jūs sakāt - cirtienā - tieši tajā vietā varētu parādīties "vājais ķēdes posms"  :flamme:  
Kādēļ neliku jaunu? paskaitīju: kurvis man ļoti labs, izspiedējs arī oki, tikai tas sajūga disks sačakarējies. kādēļ pirkt visu? Vai mans uzdevums sildīt ekonomiku ?  hmm gribēju diksu, bet tādu ekstru jau neviens nepiedāvā - "maini visu!" un tā man sacīj it visur. 1. es negribu visu. un 2. man pēc 2 dineām bija jābrauc uz Šveici. tā nu kniedēju, un ir baigi labi!
P.S. Kniedēja Arfila.


_________________
Alfai uzliec jaunus plauktus un aizmirsti par bēdām .... līdz nākamajai apskatei ... uzliec jaunus plauktus un aizmirsti par bēdām ... līdz nķamajai apskatei ... uzliec jaunus .... nu jūs sapratāt Smile
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
personīg pieredze
156 2,5  - pēc servisa darbinieka rekomendācijas , tika mainīts sajūgs, uzlika kniedētu, pēc maiņas parādījās vibrācia, mainīja kurvi, vibrācija pieauga, slīpēja spararatu, vibrācija kļuva savādāka, mainīja disku pret jaunu Smile
serviss arfila, rekomendēja manīt pats priekšnieks
tas gan bija sen Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arī es sakarā ar negaidītiem pārsteigumiem tieši pirms brauciena mainīju sajūgu un uzliku kniedētu Arfilas produktu. Mainīju pirms nepielniem 2 mēnešiem turpat Senču ielā 2 un pagaidām viss ir pat ļoti labi. strādā viegli un precīzi, vibrācijas nav aizkam šobrīd esmu ļoti apmierināts.
domāju, ja viss būtu tik vissirslikti (tm) ar tiem kniedētajiem sajūgiem, tad neviens to nedarītu. kā jau vienmēr- ir labā un ir sliktā pieredze.


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
labi ka man atkal tika labā pieredze Laughing


_________________
Alfai uzliec jaunus plauktus un aizmirsti par bēdām .... līdz nākamajai apskatei ... uzliec jaunus plauktus un aizmirsti par bēdām ... līdz nķamajai apskatei ... uzliec jaunus .... nu jūs sapratāt Smile
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 7 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database