Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4  Nākošais
Alfa 159 automātiskās gaismas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Alfa 159 automātiskās gaismas 
Alfa 159 ( MY09 ) ar automātiskajām gaismām.
1. Vakarā slēdzot gaismas uz auto, izslēgtām, gabarīti vai tuvās rezultāts ir viens un tas pats - vislaik ir ieslēgtas tuvās gaismas. Dienas gaišajā laikā šis slēdzis strādā pareizi - gaismas var izslēgt, var ieslēgt gabarītus, var ieslēgt tuvo gaismu, kā arī auto režīmu. Es noprotu, ka tas nav normāli, ka tumšajā laikā pie ieslēgta dzinēja nevar izslēgt gaismas. Idejas ?
2. Vai ir iespējams ( pie dīlera ? ) sakonfigurēt, ka auto režīmā gaišā dienas laikā viņš ieslēdz gabarītus kopā ar miglas lukturiem ?

Paldies jau iepriekš.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Alfa 159 automātiskās gaismas 
Emilio rakstīja:
Alfa 159 ( MY09 ) ar automātiskajām gaismām.
1. Vakarā slēdzot gaismas uz auto, izslēgtām, gabarīti vai tuvās rezultāts ir viens un tas pats - vislaik ir ieslēgtas tuvās gaismas. Dienas gaišajā laikā šis slēdzis strādā pareizi - gaismas var izslēgt, var ieslēgt gabarītus, var ieslēgt tuvo gaismu, kā arī auto režīmu. Es noprotu, ka tas nav normāli, ka tumšajā laikā pie ieslēgta dzinēja nevar izslēgt gaismas. Idejas ?
2. Vai ir iespējams ( pie dīlera ? ) sakonfigurēt, ka auto režīmā gaišā dienas laikā viņš ieslēdz gabarītus kopā ar miglas lukturiem ?

Paldies jau iepriekš.


offtopic

Un tomēr... tieši kādēļ būtu automātiskās gaismas jāslēdz āra? hmm c


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
+1
Kāpēc diennakts tumšajā laikā pie ieslēgta dzinēja būtu vajadzīgas izslēgtas tuvās?
Kādu automātiku iedomājies - kamēr stāvi gabarīti, kā sāc kustēties, tā tuvās ieslēdzas? Un tā pie katra krusta?
Tak kamēr brauc diennakts tumšajā laikā tuvajām jābūt ieslēgtām...

Gribi visur braukt tikai ar ieslēgtām ar miglām - jādodas uz šejieni  Rolling Eyes


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vai nu sabojajies sledzis, bet tada gadijuma tas nestradatu ne vakara, ne diena, vai nu sledzis parak atri tiek lietots, automatiskais rezims (gaismu sensors) darbojas ar nelielu aizturi...

Bet vispar 159 automatiskajam gaismam pie mums nav nekadas jegas, jo vinai nav dienasgaitas lukturu ka piemeram Giulietta, bet auto rezima gabaritus un/vai miglas lukturus nav paredzets ieslegt. Es loti saubos, ka var saslegt ta lai Auto rezima diena degtu gabarits+miglinieks, bet nostradajot sensoram iedegtos tuvais, elektrikis parastais te neko neizdaris, rupnicas programetaji tadu opciju nav paredzejusi, ta ka bus vajadzigs kads, kas spej body kompi ierakstit jaunu programmu Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kad vakarpusē aizbrauc ar meiteni romantiskā izbraucienā pie ezera...un vajag siltu salonu...nemaz nevajag, lai visi redz automašīnu ar ieslēgtām tuvajām gaismām..
varbūt g....m ir savādāk..nezinu..


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tikai viens cilvēks aizdomājās, ka ir brīži kad tu kādu gaidi ( ilgāku laiku ) ar ieslēgtu dzinēju ( stāvot uz vietas ), kur tuvās gaismas ir diezgan liekas.
Un tiesa - Latvijā tas auto režīms ir visai lieks.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es atkal iedomājos ka čalis ir detektīvs un vajag izsekot kādu naktī.. moš vajag 159 carabinieri edition priekš tā shura
p.s. par tematu neko nezinu  Embarassed


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jā tiešām man naktī nav ko darīt un es izsekoju cilvēkus  Smile
Skaidrs ir tas, ka kāds tur ir veicis nestandarta risinājumu ( kāds kaut ko ir pārtaisījis "pa savam" )

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Emilio rakstīja:
Jā tiešām man naktī nav ko darīt un es izsekoju cilvēkus  Smile
Skaidrs ir tas, ka kāds tur ir veicis nestandarta risinājumu ( kāds kaut ko ir pārtaisījis "pa savam" )


Nu pag. Pilnīgi "off" vai tad nav iespējams? Ja tur gribi, lai kaut kas deg, ka tik tās nav tuvās gaismas, tad gan, kā šķiet, reāla padomiņa nebūs hmm


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pilnīgi "off" nav iespējams. Kā tumšā laikā ieliec aizdedzē atslēgu ( vai kā to tagad jāsauc ) tā iedegas tuvās gaismas ( pat pie vēl neiedarbināta dzinēja ), vienalga kādā pozīcijā ir slēdzis auto, off, gabarīti vai tuvie.
Tiesa gaišā dienas laikā slēdzis strādā - kas man liek domāt, ka tā nav slēdža vaina.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hmm, kāda mārrutka pēc tad slēdzim ir OFF pozīcija? Shocked  hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
To es arī gribu uzzināt kapēc slēdzim ir Off pozīcija, ja tā strādā tikai gaišajā dienas laikā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pieslēdz kompi un  noņem to funkciju.


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vakardien sapratu ka tā tiešām ir.
Off pozīcija īstenībā ir "auto".

A ko dara "Light sensor" funkcija iekš "My car"? Varbūt tur var atslēgt sensorus un uz "Off" būs izslēgtas gaismas?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
hmm, kāda mārrutka pēc tad slēdzim ir OFF pozīcija? Shocked  hmm

  iespējams, ka kaut kur pa starpu vēl ganās drošinātājs uz gaismas sensoru bloku. Ja tā ir, tad viņu nahrenizējot, būs arī patiess "off".


_________________
Kur ir olas, tur ir arī brokastis /Mārtiņš Rītiņš/
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database