Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Blue&Me
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Blue&Me 
Līdz galam nesaprotu šito fīču... #1worldproblems

Ja no USB fleškas skan muzička, tad pa folderiem vajadzētu varēt pāriet ar << un >> (uz stūres), bet tas pārslēdz dziesmas. bultiņām uz augšu un uz leju būtu jāpārslēdz dziesmas, bet tas nedara neko.

Kādam ir savādāk?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Laikam būs jāparakājas te: http://www.fiat-lancia.org.rs/Manuals/AlfaRomeo/159/


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es domaju, ka iestepseletos medijus visertak bus vadit izmantojot navi vadibas sviras, caur sturi ta vadiba ir pilniga pakala, kamer neizlasisis instrukciju, neko nesapratisi Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Es domaju, ka iestepseletos medijus visertak bus vadit izmantojot navi vadibas sviras, caur sturi ta vadiba ir pilniga pakala, kamer neizlasisis instrukciju, neko nesapratisi Wink

navi vadiba - domā to puļķi labajā augšējā stūrī no ekrāna? ja tā, tad to arī pagaidām lietoju lai pārslēgtu direktorijas.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Daži novērojumi par 159 mūziku.

Skaļums un basi ir ok, viss pārējais ir diezgan žēlīgi ar standarta aprīkojumu (varbūt Bose ir labāk, bet standartā mūzika skan ļoti pliekani) emo Ar ļoti dīvainiem settingiem tagad liekas puslīdz klausāmi  = EQ: techno (klausos klasisko roku, bet šitais EQ settings ir visatbilstošākais, jo augšas nav tik asas), treble -3, bass -4). Tomēr neizbēgami būs jābrauc skatīties citus skaļruņus kautkad...

Mp3 muzons no fleškas strādā super ar nosacījumu, ja fleškā neglabājas cita tipa faili (nekādus playlistus, m3u, jpg, txt vai taml drazu - tas viss jādzēš ārā), citādi katru reizi pie dzinēja iedarbināšanas mūziku sāks spēlēt no pirmās dziesmas un pleijeris būs pazaudējis arī režīmu (play all, folder, artists utt.).
Vismaz manējā spēlē arī M4A AAC (itunes) mūziku, bet tas varētu būt ka ir tikai pēdējo gadu Blue&Me versijām (vecākas, iespējams, var apgreidot, lai AAC strādā).

Ja SD navi karte pēkšņi izdomā ka "not available", var palīdzēt kartes izņemšana un iespraušana atpakaļ...


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Ar ļoti dīvainiem settingiem tagad liekas puslīdz klausāmi  = EQ: techno (klausos klasisko roku, bet šitais EQ settings ir visatbilstošākais, jo augšas nav tik asas), treble -3, bass -4). Tomēr neizbēgami būs jābrauc skatīties citus skaļruņus kautkad...



EQ frekvences pasam uzstadit nevar ?


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
j.k. rakstīja:
Ar ļoti dīvainiem settingiem tagad liekas puslīdz klausāmi  = EQ: techno (klausos klasisko roku, bet šitais EQ settings ir visatbilstošākais, jo augšas nav tik asas), treble -3, bass -4). Tomēr neizbēgami būs jābrauc skatīties citus skaļruņus kautkad...



EQ frekvences pasam uzstadit nevar ?

Neesmu atradis tādu iespēju. Redzu tikai preset'us. Ja varētu, moš būtu iespējams bišķi kautko bez skaļruņu maiņas uzlabot.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
yuran rakstīja:
j.k. rakstīja:
Ar ļoti dīvainiem settingiem tagad liekas puslīdz klausāmi  = EQ: techno (klausos klasisko roku, bet šitais EQ settings ir visatbilstošākais, jo augšas nav tik asas), treble -3, bass -4). Tomēr neizbēgami būs jābrauc skatīties citus skaļruņus kautkad...



EQ frekvences pasam uzstadit nevar ?

Neesmu atradis tādu iespēju. Redzu tikai preset'us. Ja varētu, moš būtu iespējams bišķi kautko bez skaļruņu maiņas uzlabot.


pielauju iespeju, ka sistemai ar LCD ekranu ta nav iespejams, bet parastajam Alfas mafonam ir iespejams pietunet EQ. Manam ausim tas nedaudz palidz Smile


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Iesprausts USB cimdu nodalījumā skan un liekas viss ok. Bet klausoties radio auto noslāpējot un pielaižot atkal automātiski ieslēdzās USB. Kā no tā tikt vaļā? Es tak izslēdzu sistēmu kad tā bija uz radio nevis mp3.
Otrais. Ar noslāpētu dzinēju USB nevar klausīties?!! Ja var, tad kā?
Trešais, EQ ir arī itkā user settingi, bet kā tos salikt nav ne jausmas.
p.s. man nemaz tāds preset kā Techno nav.
p.p.s. Kā zināt kuras paaudzes blue&me ir manā auto? (updeitam vaig zināt)


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
...(varbūt Bose ir labāk, bet standartā mūzika skan ļoti pliekani)...

159 Pat Bose ir talu no Audi A8 Bang and Olufsen, bet standarta muzika skan vismaz labak par to, kas bija uz 156 Smile kas jau ir progress!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
Iesprausts USB cimdu nodalījumā skan un liekas viss ok. Bet klausoties radio auto noslāpējot un pielaižot atkal automātiski ieslēdzās USB. Kā no tā tikt vaļā? Es tak izslēdzu sistēmu kad tā bija uz radio nevis mp3.
Otrais. Ar noslāpētu dzinēju USB nevar klausīties?!! Ja var, tad kā?
Trešais, EQ ir arī itkā user settingi, bet kā tos salikt nav ne jausmas.
p.s. man nemaz tāds preset kā Techno nav.
p.p.s. Kā zināt kuras paaudzes blue&me ir manā auto? (updeitam vaig zināt)


1. man bija ka kadu reizi. Vienu reizi vareju izslegt uz radio, un pec tam ieslegties mp3. Otru reizi var izslegt uz mp3 un iesldzas uz radio. Logikas es tur neatradu. Bet vairakos gadijums, ka izsledz, ta uz iesledz.

2. var, ja ieslegta aizdedze. T.i. kad izsledz dzineju, pec tam jaspiez start/stop pogu un bus tev blue and me.

3. iesledz izvelne MANUAL EQ , tad spiez un turi kadas sekundes -> pogu.

  Wink


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
AMV rakstīja:
Iesprausts USB cimdu nodalījumā skan un liekas viss ok. Bet klausoties radio auto noslāpējot un pielaižot atkal automātiski ieslēdzās USB. Kā no tā tikt vaļā? Es tak izslēdzu sistēmu kad tā bija uz radio nevis mp3.
Otrais. Ar noslāpētu dzinēju USB nevar klausīties?!! Ja var, tad kā?
Trešais, EQ ir arī itkā user settingi, bet kā tos salikt nav ne jausmas.
p.s. man nemaz tāds preset kā Techno nav.
p.p.s. Kā zināt kuras paaudzes blue&me ir manā auto? (updeitam vaig zināt)


1. man bija ka kadu reizi. Vienu reizi vareju izslegt uz radio, un pec tam ieslegties mp3. Otru reizi var izslegt uz mp3 un iesldzas uz radio. Logikas es tur neatradu. Bet vairakos gadijums, ka izsledz, ta uz iesledz.

2. var, ja ieslegta aizdedze. T.i. kad izsledz dzineju, pec tam jaspiez start/stop pogu un bus tev blue and me.

3. iesledz izvelne MANUAL EQ , tad spiez un turi kadas sekundes -> pogu.

  Wink

Paldies.
Tātad 1. kārtējais itāliešu brīnumdarbs aiwa
2. noderēs
3. noderēs


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paga, bet ja jau tur ir tas bljuu, tad tik rubi savu telefonu klat un klausies muzichku no telefona, brouzee pa trakiem utt. Vai tada gadijuma dziesmu nosaukumi radas uz ektana?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
Paga, bet ja jau tur ir tas bljuu, tad tik rubi savu telefonu klat un klausies muzichku no telefona, brouzee pa trakiem utt. Vai tada gadijuma dziesmu nosaukumi radas uz ektana?

Google saka ka caur bluetooth mūziku tur vispār nevar strīmot. Un nevaig ar, kvalitate bluetooth mūzikai ir smagi limitēta bitreitā.
Es jau pieliku USB flashu un viss labi tik jāpiešaujās pie itāliešu inženieru domu gājiena. Pat dziesmas rāda ekrānā starp taho un speedo.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
xls99 rakstīja:
Paga, bet ja jau tur ir tas bljuu, tad tik rubi savu telefonu klat un klausies muzichku no telefona, brouzee pa trakiem utt. Vai tada gadijuma dziesmu nosaukumi radas uz ektana?

Google saka ka caur bluetooth mūziku tur vispār nevar strīmot. Un nevaig ar, kvalitate bluetooth mūzikai ir smagi limitēta bitreitā.
Es jau pieliku USB flashu un viss labi tik jāpiešaujās pie itāliešu inženieru domu gājiena. Pat dziesmas rāda ekrānā starp taho un speedo.


Liiiela bulja kaka, bitreits vinjam caur bljuutooth neesot pareiz. Ja ir pareizs bljuutooth ari ar bitreitu un visu parejo tur viss ir vislabakaja kartiba. Un nevajag tagat sakt stumt tekstu no serijas, ka vinila plate un papira skaljrunji skanetu veel labak.

Pa teemu: bet tad jasaka, ka tas alfas bljuu and me ir baigais suuu...., kam tad vinjs ir vajadzigs, tikai lai hands free darbotos, vai ir ari kadi citi labumi? Vazaties rinkjii musdienas ar usb lai muuzichku paklausitos, man kaut ka skiet paaraak vecmodigi. Ka ta lai klausas spotify playlistes kamer sez korkjii?  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database