Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 18 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Nākošais
Kā ar šīm Alfam vispār?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu tak naac es GT skatiitos 3.2 un maksimaalu komplektaaciju, aadu, bosi, lielo navigaaciju utt. vai arii diizeli ar tik pat maksimaalu komplektaaciju. tas 2.0JTS ne shis ne tas, kaartiigs "neiet un rij" variants shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a tas 3,2 nerij vēl vairāk??? nu ja pa pilsētu daudz brauc ???? nu es ja ņemšu tad tikai melnu un ar sarkanu ādu Smile protams bose arī gribētos Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
a tas 3,2 nerij vēl vairāk??? nu ja pa pilsētu daudz brauc ???? nu es ja ņemšu tad tikai melnu un ar sarkanu ādu Smile protams bose arī gribētos Smile


tikko joka pēc parēķināju, cik apēdis mans 3.0 zirneklis
sanāca vidējais zem 12 litriem
~ tāpat ēd mans 147 2.0 Selespeed

Nu ok - zirneklim bikuc vairāk sanāca ārpus pilsētas pabraukāties...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu 3.0 ir viens, bet tak tas 3.2 ir cits motors! kā viņš ēd? jaa 2.0 TS man arī zem 12 l/100km nesanāk  Crying or Very sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
zeenjaa rakstīja:
a tas 3,2 nerij vēl vairāk??? nu ja pa pilsētu daudz brauc ???? nu es ja ņemšu tad tikai melnu un ar sarkanu ādu Smile protams bose arī gribētos Smile


tikko joka pēc parēķināju, cik apēdis mans 3.0 zirneklis
sanāca vidējais zem 12 litriem
~ tāpat ēd mans 147 2.0 Selespeed

Nu ok - zirneklim bikuc vairāk sanāca ārpus pilsētas pabraukāties...


Nu tad jau viņš Tev vairāk stāv tajā pie Motormuzeja stāvplacī Laughing Da viņi Tev abi tur stāv, bet pats pārvietojies ar kājām = 12L smokin

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
nu 3.0 ir viens, bet tak tas 3.2 ir cits motors! kā viņš ēd? jaa 2.0 TS man arī zem 12 l/100km nesanāk  Crying or Very sad


3.2 ēdīs ap 15-18L/100km pa pilsētu. Ārpusē - ap 9-10L/100km.

2.0JTS man pilsētā vairāk par 13-14L neēd. Ārpusē - 8-10L/100km, atkarībā no stila un ceļa. Ļooooooti prātīgi c braucot var dabūt arī 6.5L/100km uz kompja shura

Bet kopumā - v6 forevā. Neba ekonomijai pērc.
Par dīzeli vs 2.0JTS elbee tik atkal dirš pmd 2.0JTS iet labāk par 1.9JTD. Rokas nesmird. Nevibrē. Ir klusāks. Sportiskāks. Labprātāk "griežas". Bet tas - mans personiskais viedoklis. Dīzeli skatītos tikai un vienīgi tad, ja būtu nu baigi daudz jābrauc. Pagaidām - PVZ Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
nu 3.0 ir viens, bet tak tas 3.2 ir cits motors! kā viņš ēd? jaa 2.0 TS man arī zem 12 l/100km nesanāk  Crying or Very sad


3.2 ir tas pats 3.0, tikai 300ls vairaak pie regjistraacijas LV, bet mashiinai, kas maksaa 17~20k eur, tam nav iipashas noziimes. man 166 3l uz gandriiz 20k km videejais ir 12.7l

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="Oga"]
zeenjaa rakstīja:
Par dīzeli vs 2.0JTS elbee tik atkal dirš pmd


a kaada jeega pirkt lietotu 2.0JTS? ja lietots V6 maksaa ~tik pat vai paaris shtukas vairaak. ja tu peerc jaunu mashiinu un  iekjiilaa vecmaaminju uz 30 gadiem, tad jaa, tad var teikt, ka 2.0JTS nemaz nav tik slikts dzineejs, diizelis smird, bet V6 ir shausmiigi daargs.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="elbee"]
Oga rakstīja:
zeenjaa rakstīja:
Par dīzeli vs 2.0JTS elbee tik atkal dirš pmd


a kaada jeega pirkt lietotu 2.0JTS? ja lietots V6 maksaa ~tik pat vai paaris shtukas vairaak. ja tu peerc jaunu mashiinu un  iekjiilaa vecmaaminju uz 30 gadiem, tad jaa, tad var teikt, ka 2.0JTS nemaz nav tik slikts dzineejs, diizelis smird, bet V6 ir shausmiigi daargs.


Nekāda. Ne par to mēs te runājam. Dīzelis vienkārši ir pilnīgi atsevišķa šķira. Ar to arī jābrauc ir pilnīgi savādāk. V6 ir musthave. Tas ir skaidrs.
BTW vakar viena 156JTD (melna) uz Bauskas šosejas normālu Ikarusa dūmu sapūta, izmisīgi cenšoties apdzīt smago vilcēju  Embarassed


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
nu 3.0 ir viens, bet tak tas 3.2 ir cits motors! kā viņš ēd? jaa 2.0 TS man arī zem 12 l/100km nesanāk  Crying or Very sad

Tas 3.2, kas ir iekš GT ir vēl īstais Alfas v6 IMO. Tātad, gandrīz tas pats, kas 3.0 24v, kas ir 166ajā un "vecajā" GTV/Spiderī.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:

BTW vakar viena 156JTD (melna) uz Bauskas šosejas normālu Ikarusa dūmu sapūta, izmisīgi cenšoties apdzīt smago vilcēju  Embarassed

Turboshaden Audi TD Style Very Happy


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a kā tam 3.2 motoram ar elastīgumu???? viņš strādā vienlīdz labi gan uz 2k gan uz 5k apgriezieniem??? cik zinu 2.0 TS ar to nav problēmas  Rolling Eyes
laikam skatīšos pēc apstākļiem, kāds exemplārs patrāpīsies Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
a kā tam 3.2 motoram ar elastīgumu???? viņš strādā vienlīdz labi gan uz 2k gan uz 5k apgriezieniem??? cik zinu 2.0 TS ar to nav problēmas  Rolling Eyes
laikam skatīšos pēc apstākļiem, kāds exemplārs patrāpīsies Sad


V6 ir V6
Tas nav pat apspriežams
Tas ceļ jebkura ātrumā, ar jebkuriem apgriezieniem, pat 12V versijā
Tam griezes moments ir visur un vienmēr.
ar to var vilkt nemaņā, kā arī cēli bubināt...

2.0 ir vairāk jāgriež, jāspīdzina, lai tas sāktu elpot...

man ir abit - tākā zinu, ko saku!


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
a kā tam 3.2 motoram ar elastīgumu???? viņš strādā vienlīdz labi gan uz 2k gan uz 5k apgriezieniem??? cik zinu 2.0 TS ar to nav problēmas  Rolling Eyes
laikam skatīšos pēc apstākļiem, kāds exemplārs patrāpīsies Sad


kas tas par jautaajumu? c V6 3l dzineejs ir 10 reiz elastiigaaks par 4 cil 2l, taa ir aksioma, kas nav jaapieraada, taa vienkaarshi ir. V6 nav tik vienmeeriigs kaa TS, tam ir izteiktaaks jaudas ceeliens no 3.5 liidz 6.5. bet kameer TS vienmeeriigi griezh no 2 liidz 7 tikmeer V6 sen jau ir iespiedis vadiitaaju seedeklii un atsitis tahometru ierobezhotaajaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
a kā tam 3.2 motoram ar elastīgumu???? viņš strādā vienlīdz labi gan uz 2k gan uz 5k apgriezieniem??? cik zinu 2.0 TS ar to nav problēmas  Rolling Eyes
laikam skatīšos pēc apstākļiem, kāds exemplārs patrāpīsies Sad


par cik tas ir praktiski tas pats 3.0 24v motors, elastiba vinjam ir ljoti laba... viens cilveks te pat teica, ka nafig tai karbai vispar ir izdomati 6 robi, ja mierigi pietiek ar 3..... 1, 3, 6 vai ari 2, 4, 6...
pie 2k motors celj labi... pie 5k vinjs jau tev rauj jumtu nostu...Smile
ar elastigumu tur viss ir labi...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 18 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database