Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 18 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Nākošais
Kā ar šīm Alfam vispār?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Kā ar šīm Alfam vispār? 
Taa nu ir nopietni nolemts iegaadaat sev citu AR. Paslaik ir Ljoti iekritushi acii divi varianti.

viens


divi

Un kur nu bez probleemaam:
Varbuut kaadam sheit ir kaadi sakari, ieteikumi, varianti kaa vinjas var dabuut uz lv.
Un tiiri vizuaali jau cenaa vinjaam ir diezgan atskiriiba.Vai tieshaam taa kura ir ar Novitec piekari (ko tas iisti noziimee?) taapeec arii maksaa daargaak? Jo gards jau kumosinjsh tas 2ais variants.Leetaaks+garantiju dod(ne jau man,bet vieteejiem), itkaa jau vaidzeetu buut pienjemami labaa kaartiibaa, un gads arii jaunaaks, tiesa noskreejiens nedaudz lielaaks.
Taa nu luudzu ja kaads zin kaa paliidzeet... Rolling Eyes Dikt jau gribeetu sev iepriecinaat uz jauno gadu Cool
p.s. sorry ka nemaaku linkus ielikt zem iisa teksta kaa "skatiit sheit" vai ko tam liidziig.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
GTV viemēr ir labākais, ko lafas ražo, īpaš jau ar  3,0 dzinēu.
Ļoti ceru, ka esi ar šo auto braucis, pirms pieņēmis šādu lēmumu.


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ko par konkrētiem auto var pateikt no Rīgas ?
Tikai ņem vērā, ka šō auto uzturēšāna nebūs lēts prieks.


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par izmaksaam apzinos. Tomeer nupat kaa nav nekaada vaidziiba peec 4tr vietiiga auto. Itkaa jau turpat mobile.de redzu divus pienjemamus GTA sarkanaa kraasaa, bet par shiem es vispaar neko nezin. Pienjemu ka uztureet GTA sanaak krietni vairaak. Jo seviski man interesee kaa vinji ir taisiijushi to 3.2 , vai ar vienkaarshu pievileeshanu, vai ar savu engine bloku.Respektiivi pieviileetam resurss mazaaks. Bet nu paslaik paliekam pie GTV.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
salabojiet lūdzu kāds tos linkus....


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
principaa izveele laba! super likums- peerc, cik vien labu vari atljauties. un neaizmirsti pakauleeties Wink peec iespeejas vairaak garantijaam, pilnaakaam servisa graamatinjaam. pie noskreejiena  60~70k km buutu labi, ja vismaz siksnas, sajuugs, bremzhdiski ir mainiiti. pavisam labi, ja pakaljpiekare ir atjaunota. ja nekaa no taa nav, tad vismaz 3k eur no cenas nost. un, ja jau taadu njem, tad vajag max paketi- Momo aada, apsildaami un elektriski reguleejami benjkji ir obligaati, Aero kits (pakaljspoilers + luupa zem priekshbampera + saanu ventilaacijas luukas) peec izveeles, bet man jau patiik. Novitec piekare Latvijas apstaakljiem ir pilniigi nevajadziiga un pat neveelama, jau standarta uzstaadiijums ir "koka rati". pilnai laimei dereetu Koni vai Bilstein amorti, jo origjinaalie jau jauni ir padranjkjiigi.

iespeejamie remonti- gaisa meeriitaajs un lambda zonde, sveces uz 100k km, ieruuseejis radiators un eljas radiatora trubinjas, akseleratora potenciometrs. pakaljpiekari un sajuugu jau mineeju. ja mashiina kopta un taupiita, tad tas arii viss.


GTA uztureeshanas izmaksas nedomaaju ka ir lielaakas. piekare GTA ir leetaaka. dzineejs, kaarba, sajuugs, bremzes tie pashi. vieniigaa dzirdeetaa probleema, ka kaarbas netur tos 250zs, arii selespeedam esot gruuti. bet visi Areses ruupniicas V6 ir viens un tas pats bloks, saakot ar 2.5 liidz 3.2. jau no 70 kura tur gada, kad to ielika GTV6. atshkjiras tik cilindru diametri, vaarstu skaits un dzineeja vadiiba. tikai runaa, ka taas pa ~15k eur pieejamaas mashiinas esot stipri nodziitas. bet to, uzluukojot bildi internetaa, gruuti noveerteet


pats labu laiku domaaju GTV vs 147GTA. izveeleejos pirmo. taapeec, ka GTV ir iista un unikaala itaalju sporta automashiina, bet GTA tikai taadi uztuuneeti masu auto Wink

ja galiigi nau ko dariit, ir veerts palasiit http://www.sportsalfa.com par GTV tur ir atrodams viss

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Ka ar shaam Alfam? 
AMV rakstīja:
Varbuut kaadam sheit ir kaadi sakari, ieteikumi, varianti kaa vinjas var dabuut uz lv


aizlido ar easyjet vai ryanairu uz berlini vai frankfurti pa 20 euro, izbrauc. ja ir ok, peerc nost un brauc maajaa. ar kugji no rostokas, ja polija nevilina.

ps: tas Novitec ir tikai 30cm zemaakas un cietaakas atsperes. fignja, maksaa 100 eur komplekts.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
laikam jau 3 nevis 30 .. Wink


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pasham braukt izklausaas jau dikti vienkaarshi. Atrodas arii nieka 30km no Frankfurtes lidostas. Bet naw ne mazaakaas zinaashanas kaadi papiiri ir jaakaarto tajaa galaa un uz muusu robezhas ievedot nu kaut ar to pashu praami.
Kaa tad tur ir ar tiaam bumaagaam?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
Pasham braukt izklausaas jau dikti vienkaarshi. Atrodas arii nieka 30km no Frankfurtes lidostas. Bet naw ne mazaakaas zinaashanas kaadi papiiri ir jaakaarto tajaa galaa un uz muusu robezhas ievedot nu kaut ar to pashu praami.
Kaa tad tur ir ar tiaam bumaagaam?


smic gan jau sito var izstaastiit siikumos, bet, cik es zinu, tev vajadzees tranzita numurus (~200eur) un zaljo karti (~50 eur uz 2 ned). tos var dabuut vaacijas csdd vai paluugt paardeveeju pashu visu nokaartot un viss. brauc uz latvijas csdd, atdod vaacijas tehpasi, samaksaa dabas rezursu nodokli, LR numurziimes un brauc laimiigs.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pieliec 3 Eu klāt un pērc šo
http://www.mobile.de/SIDhrAkyFlGl9xtujU3-fqxSg-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgiJ1165166671A1Iindex_cgiD1100CCarX-t-vctpLtt~BmPA1A1B20B32%81%5B-t-vCaMIMiMkQuSeUnVb_X_Y_x_ypord~BSRA6D1100E50000B21C900BGNCPKWA0HinPublicA2A0A0A0C147D2001/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=3&id=11111111231178107&


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Saakumaa bija doma njemt spider variantu, bet tas gan tad buutu Hondas S2000 . Taad doma padomaajot nelikas tik laba. Mekleejot veel visaadus variantus, biju 5min no taa lai pienjemtu galeejo leemumu par Bambusa iegaadi. Tachu Ieripinot ar savu spaini muusu galvaspilseetaa sapratu cik mulkjiiga bija taada doma. Taa nu palieku pie kaada no dotajiem diviem variantiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labi pierunāji, bet es palieku pie sava pieliec 3 Eu un pērc šo
http://www.mobile.de./SID7r6s1xJHjtnqBsTHYzeXIw-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgiJ1165124695A1Iindex_cgiD1100CCarX-t-vctpLtt~BmPA1A1B20B14%81%5B-t-vCaMIMiMkQuSeUnVb_X_Y_x_ypord~BSRA6D1100E40000B19C900BGNCPKWA0HinPublicA2A0A0A0C147D2001/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=8&id=11111111234965893&

Starpība ir tikai 3 Eu, bet šis pat īsti vēl nav iebraukts.
Nopērkot auto ar nobraukumu 100 000 tu viņā ātri vien ieliksi 2 Eu, jaunas riepas vien jau būs 1000 Eu Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Uuuu jaa. Shis izskataas yo Es par! Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nobraukums 1700km gadā? kāds viņu toč ir turējis garažā prieka pēc....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 18 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database