Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Eksperiments
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Eksperiments 
Izveidoju jaunu sadaļu. Ielikšu kādu no saviem eksperimentiem.
Citreiz uznāk kāre pamēģināt ko jaunu un redzēt vai tas ko dod vai nē.
Šoreiz tīri tehnisks eksperiments ar ķīmijas piejaukumu. Izdomāju pamēģināt keramiskās piedevas dzinēja eļļai. Ir vairāki varianti kas tādas ražo. Piemēram te pat pie mums ir firma texonano kas izplata līdzīgu piedevu.
Bet es nezinu kāpēc izdomāju pamēģināt kādas Poļu firmas ražojumu. Ceramizer
Uz ne ko necerēju un vairāk par pašu līdzekli arī ieguldīt netaisījos. Pasūtīju to no UK veikala. Atnāca dažās darba dienās.
Auto pirms eksperimenta nomainīju eļļu (tā pat bija jāmaina). Tā lai ir pa smuko Smile Izmērīju kompresiju. Ielēju līdzekli karterī un vizinājos mierīgi negāzējot pārāk. Savus 1500km nobraucu un taisīju atkārtotus mērījumus kompresijai. Rezultāti bildēs. Katrs pats var salīdzināt un redzēt. To  vai kādam tas ir vaidzīgs vai nē, lai domā pats, man jau liekas ka ar salīdzinošiem maziem ieguldījumiem ir panākts labs rezultāts. Ko vairāk vecam auto vaig. Un jaunam profilaksei un ilgai kalpošanai būtu.

  

Kompresija atgriezusies tuvāk dzinēja jaunību dienām. Gan jau kāds lopiņs ar atnācis stallī atpakaļ. Un pārējo kam ir interese paši izlasīs ražotāja mājas lapā.
Izrādās ka šis nav kosmiskais pipelizātors aiwa (ne velti rtu vīri veica eksperimentu ar to texonano līdzekli).


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...kautkāda līdzīga keramiskā piedeva pirmajam 75. motoram izrādījās letāla, iespējams, ka ne pati piedeva bija vainīga, bet nu tā sakrita... Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man liekas, ka pie eļļas nomaiņas mainās arī kompresija - jo daļēji kompresīju nodrošina arī eļļas kārtiņa starp gredzenu un sieniņu.
Bet varbūt esmu pārāk skeptisks..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ir dzirdēti/lasīti daudz un dažādi viedokļi. ne tikai motorā, bet arī tiltos/difos pilnpiedziņas agregātos.....hvz. man jautājums vienmēr ir - KAPĒC eļļu ražotāji liek savas sliktās piedevas, bet neliek ūber nano turbo mega ultra super piedevas?

hmm  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lai tu to ellu nopirktu Razz  tu diezvai pirktu ellu pa 50 eiro litra Razz  

Amv, davai pec 10 tkm izmeram velreiz Rolling Eyes  es ipasi nessu no tiem kas tic sitam lietam bet pagaidam jutos nedaudz Shocked


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
lai tu to ellu nopirktu Razz  tu diezvai pirktu ellu pa 50 eiro litra Razz


pag. cik šis maksā - 32eur uz aptuveni 5 litriem? jā, tas ir dārgi, 6eur sadārdzinājums par litru eļļas. līdz 50 nekādi nedavelk.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sito tev pasam japielej, razotajs ja lies klat tad savilks visi 50 Rolling Eyes  da labi dzenu tikai zosi shura


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
sito tev pasam japielej, razotajs ja lies klat tad savilks visi 50 Rolling Eyes  da labi dzenu tikai zosi shura


imho tieši otrādi. pašlaik viņu apjomi gan jau ir smieklīgi salīdzinot ar lielo smērvielu ražotāju apjomiem. pie lielākiem apjomiem cena varētu ievērojami samazināties.......hvz

lai gan ir jau lielajiem arī visādas eļļas ar piedevām, piemēram valvoline maxlife, tas laikam taisīja mega puņķi motorā, ja?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:

lai gan ir jau lielajiem arī visādas eļļas ar piedevām, piemēram valvoline maxlife, tas laikam taisīja mega puņķi motorā, ja?

Bija kādreiz gatava LiquiMoly eļļa, ar jau piejauktu MoS2.
Pēdējā laikā gan neesmu manījis.
Jāatzīst gan, ka pēdējā laikā vispār uz eļļas kannām tirdzniecības vietās neskatos.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tak lejam alfam Selenia un aizmirstam, un mainam ik pa 10 nevis 30 un vairak tukstosiem, es par sitam piedevu un citam kvazistacionaro pipelizatoru lietam labak viekarsi padzenu zosis, to nevajag uztvert nopietni, sikaki viedokli pie alus kruzes naac


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pie manis šo namo piedevu izplatītāji nāk regulāri. Es parasti demonstrācijas beigās piedāvāju veikt eksperimentu.
Tā kā eļļa esot tikai šīs piedevas iznēsātājs pa motoru, piedāvāju no viņa mašīnas nekavējoties izliet eļļu un to aizstāt ar, piemēram, bremžu eļļu sajauktu ar viņa tirgoto piedevu. Pēc tam nekavējoties doties maršrutā Rīga-Liepāja-Daugavpils-Rīga. Es maksāju par eļļu, filtru, piedevu un degvielu naac Vēl neviens nav piekritis.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ahahahahahaaa


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Daudzās Racing 10w60 eļļās joprojām ir MoS2 (molipdēns) piedevas.
To var izlasīt specifikācijas vai arī drošības datu lapās. Un ražotāji to baigi nereklamē.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
Daudzās Racing 10w60 eļļās joprojām ir MoS2 (molipdēns) piedevas.
To var izlasīt specifikācijas vai arī drošības datu lapās. Un ražotāji to baigi nereklamē.

Tas vēl iet kopā ar teorētisko MoS2 pielietojuma pamatojumu- MoS2 ir "sausā eļļa", līdzīgi grafītam.
Tas strādā tās dažas sekundes, kamēr eļļošnas sistēmā nav darba spiediena, un, jo biezāka eļļa, jo ilgāk tā eļļa pa visiem kanāliem lien...
Tas jau laikam ir iemesls, kāpēc neiesaka uzreiz dot ručkā tikko pielaistam automobilim.

Bet par tām keramikām un nanobrīnumiem gan lāga neticu. Reklāmas esmu dzirdējis, bet vai no tās palielinātās kompresijas ir arī praktisks labums, neņemos spriest.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tikai praktiski visi sausie pārklājumi jāuzklāj uz sausas, attaukotas virsmas un tiem jāļauj izžūt.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database