Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4  Nākošais
1750 Turbo
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 1750 Turbo 
Izveidoju atsevisku temu lai paturpinatu te http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?p=223087#222791 uzsakto, bet vairak par dzineju nevis 159. Brivdienas papetiju detalu kodus eperi 4C, Giulietta, 159 un Brera un secinaju, ka vinas visas iebuvetais 1750 dzinejs ir praktiski vienads, bloks, klani, virzuli, sadales varpstas, varsti, varstu atsperes viss ir viens un tas pats. Atskiras galva, iepludes, izpludes un turbina, iespejams, tikai ar kaut ko nebutiski atskirigo dzienja atrasanas vietu un masinu konstrukcijas del.

Ta ka var drosi apgalvot, ka 159, Brera un Giulietta ir tas pats dzinejs, kas 4C. Kur savukart esot diez gan drosi cipojams lidz ~300zs bez kadam papildus modifikacijam.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
turbina tomer atskiras. Laikam interkuleri ari lielaki 4c ieksa. Un galvenais jautajums- cik liels resurs bus 1.75 l dzinejam cipotam lidz 300 zs.   Rolling Eyes
Bet no otras puses - sportkaram 4C pa 60000 EUR ieksa tads pats motors ka gimenes vagonam 159. vai nu Golf Klases Guilietai . Fui  Razz


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
turbina tomer atskiras. Laikam interkuleri ari lielaki 4c ieksa. Un galvenais jautajums- cik liels resurs bus 1.75 l dzinejam cipotam lidz 300 zs.   Rolling Eyes
Bet no otras puses - sportkaram 4C pa 60000 EUR ieksa tads pats motors ka gimenes vagonam 159. vai nu Golf Klases Guilietai . Fui  Razz


parādiet kuram sportkāram ir paredzēts veselīgi un ģimeniski nobraukt, ja ne pusmiljonu, tad kaut vai 250 kkm naac

kā piemēru minot, ka pareizā STIeņa riteņu savirze baisi ēd riepas, bet par to neviens nesatraucās, jo to STIeni parasti nošķiļ ātrāk nekā tam nodilst riepas...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Palaidniek,

mana doma bija - kada velna pec cipot to dzineju 159. vai Guilieta ieksa Wink Ja, 4c pietiks ari ar 100 tkm resursu.


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pag, Giulietta jau ir 240zs, pieņemu, ka tur ar resursu viss ir ok, līdz ar to 159 droši var čipot vismaz līdz tam līmenim.....vai nedaudz vairāk

ps. ar 156-to 7.5 gados nobraucu ap 80Kkm, es laikam varētu čipot droši Very Happy tikai nav ko.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 1750 Turbo 
elbee rakstīja:
Izveidoju atsevisku temu lai paturpinatu te http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?p=223087#222791 uzsakto, bet vairak par dzineju nevis 159. Brivdienas papetiju detalu kodus eperi 4C, Giulietta, 159 un Brera un secinaju, ka vinas visas iebuvetais 1750 dzinejs ir praktiski vienads, bloks, klani, virzuli, sadales varpstas, varsti, varstu atsperes viss ir viens un tas pats. Atskiras galva, iepludes, izpludes un turbina, iespejams, tikai ar kaut ko nebutiski atskirigo dzienja atrasanas vietu un masinu konstrukcijas del.

Ta ka var drosi apgalvot, ka 159, Brera un Giulietta ir tas pats dzinejs, kas 4C. Kur savukart esot diez gan drosi cipojams lidz ~300zs bez kadam papildus modifikacijam.



runājiet, runājiet naac Es domāju, ka 1750 TBI ir tas ceļš, pa kuru kādreiz iekāpt A3000 klasē neko nezaudējot auto izsvarojumā Wink


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
no kurienes tadi pienemumi par resursiem? vai ir kads pamatojums?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
no kurienes tadi pienemumi par resursiem? vai ir kads pamatojums?


sauciet mani par stagnatu, bet es neticu ka 1,75 dzinejam ar 300 zs ir labs resurs  Razz Pedejos divus nedelus izlasiju so te:
http://bmwservice.livejournal.com/

Ja isuma, tad musdienas moderni bendzinieki (runa iet par tiesi musdienigajiem dzinejiem no BMW/VAG) kalpo lidz 200 tkm ja paveicas. Un kapremonts.

Man sirdij tikamak veci 4 litri, V8 un 300 zs, neka 1,75 litri, R4 un tie pasi 300 zs.  Nu neticu es tam jaunajam tehnologijam Embarassed


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:

Man sirdij tikamak veci 4 litri, V8 un 300 zs, neka 1,75 litri, R4 un tie pasi 300 zs.  Nu neticu es tam jaunajam tehnologijam Embarassed


...pag, un tāpēc Tu paņēmi Opel ar 2,0 turbo motoru, un 280 lopiem, vai es ko jaucu?... Razz


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:

Ja isuma, tad musdienas moderni bendzinieki (runa iet par tiesi musdienigajiem dzinejiem no BMW/VAG) kalpo lidz 200 tkm ja paveicas. Un kapremonts.


līdzīgi ir ar visu mūsdienās. 3.Nokia vēl joprojām kalpo, taču mūsdienu ērtākie mobīlie domāti max 2-3 gadiem.
bet no otras puses. metālapstrāde, eļļu un degvielu ražošanas tehnoloģijas arī attīstās un ja  10 gadus atpakaļ kādam pateiktu, ka F1 ieviesīs tik mazu motoru limitu sezonai, tam cilvēkam sudraba mietu iedurtu un pēc tam sadedzinātu ugunskurā.
Neaizmirsīsim, ka standarta iekšdedzes motora lietderības koeficients ir ~25-30%, ar turbīnu šobrīd to paceļ līdz 40-50%, bet pa lielam līdz kādiem 70-80% ir attīstības iespēja, jo atlikušie 20-30% aizies ģeneratoram, siltumam, aukstumam, gaismām, berzēm utt.
es par!  Smile  baro putnus

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
yuran rakstīja:

Man sirdij tikamak veci 4 litri, V8 un 300 zs, neka 1,75 litri, R4 un tie pasi 300 zs.  Nu neticu es tam jaunajam tehnologijam Embarassed


...pag, un tāpēc Tu paņēmi Opel ar 2,0 turbo motoru, un 280 lopiem, vai es ko jaucu?... Razz


vai tad man bija liela izvele?


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
ralfins rakstīja:
yuran rakstīja:

Man sirdij tikamak veci 4 litri, V8 un 300 zs, neka 1,75 litri, R4 un tie pasi 300 zs.  Nu neticu es tam jaunajam tehnologijam Embarassed


...pag, un tāpēc Tu paņēmi Opel ar 2,0 turbo motoru, un 280 lopiem, vai es ko jaucu?... Razz


vai tad man bija liela izvele?


...mūsdienās izvēlei būtu jābūt, es jau nesaku, ka paņēmi nepareizo, tik galīgi pretrunā tam ko pats saki... Rolling Eyes


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaidiet labāk elektriskos turbo - tad tik būs īstā kapāšana. naac
http://www.autonews.com/article/20141007/OEM04/141009809/volvo-tests-triple-turbo-4-cylinder-that-cranks-out-450-hp


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja gribam ievērot lēto apkopju režīmus 30kkm, tad motora mūža griesti 200kkm nav nekas neparasts.
Autoražotāju peļņu nodrošina jaunu auto pircēji, tāpēc tam BMW diezgan dziļi pie kājas, kas ar to motoru notiek pēc 200kkm.
Turklāt eļļām tiek izvirzītas ne tikai labas eļļošanas īpašības, bet arī degvielas ekonomijas un labas sadegšanas īpašības (DPF, katalizatori), jo dzinēju ražotājiem jāiekļaujās ekonomijas/ekoloģijas normās.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un tagad pacelat rokas tie, kas plano ar automasinu nobraukt tos 200 kKm.
Videjam Latvijas iedzivotajam, kas videji nokapa 20 kKM/Gada tas ir praktiski neaizsniedzams merkis...

p.s.
bet Volvo malaci, darbojas pareizaja virziena super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database