Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Vajag viedokli
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
GirtzB rakstīja:
arba rakstīja:
Ja galvā ir domas alfa vai toyota , tad tikai toyotu, nav neviena objektīva iemesla, lai izvēlētos alfu
Neviena !!!!

+daudz
Toyota ir whitegood visās tā izpausmēs...
Ja cilvēks uzdod šādu jautājumu Toyota vs Alfa, tad vienmēr atbilde būs toyota, tas ir analogi kā vw vs bmw vienmēr atbilde būs vw, volvo vs saab utml...
ja civlēks nezin ko grib tad šādi jautājumi rodas, ja cilvēks zin ko vēlās no auto tad šādi jautajumi atkrīt saknē.

Un ja grib Alfu, kas jāremontē kā Toyota, tad brauc ar trolejbusu  Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Autobuss 
Kungi,

Ir radusies nepieciešamība pēc busa. Varbūt ir kādi ieteikumi vai padomi.
Sirds vēlas kaut ko no amerikāņiem (Chevy Astro, Express vai Dodge RAM), prāts saka - VW Sharans, Galaxy vai nu ja nekādi citādi tad Voyager.
īstenībā arī Multipla,Scudo, Picasso un Peugeuti tiek izskatīti kā variants.

Budžets nav pārāk liels 5-6K Eur.

Būšu pateicīgs par Jūsu viedokļiem!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
naac

http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?t=3847

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
naac

http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?t=3847

kādas atsauksmes?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
JM rakstīja:
MartinsT rakstīja:
naac

http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?t=3847

kādas atsauksmes?


šis noteikti ievietojams kategorijā "sirdij patīk, bet prāts saka nē". atsevišķi remonti prasa nedaudz vairāk servisa apmeklējumus nekā citiem auto. ja man tagad iestātos kasko gadījums un būtu nepieciešams par to pašu naudu nopirkt vietā, laikam izvēlētos kaut ko citu- vienkāršāku. Smile katru reizi braucot ar to auto ir divejādas sajūtas- patīkami, ērti, ekstras utt, bet gandrīz vienmēr kaut kas nestrādā kā nākas.  Rolling Eyes


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
JM rakstīja:
MartinsT rakstīja:
naac

http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?t=3847

kādas atsauksmes?


šis noteikti ievietojams kategorijā "sirdij patīk, bet prāts saka nē". atsevišķi remonti prasa nedaudz vairāk servisa apmeklējumus nekā citiem auto. ja man tagad iestātos kasko gadījums un būtu nepieciešams par to pašu naudu nopirkt vietā, laikam izvēlētos kaut ko citu- vienkāršāku. Smile katru reizi braucot ar to auto ir divejādas sajūtas- patīkami, ērti, ekstras utt + gandrīz vienmēr kaut kas nestrādā kā nākas.  Rolling Eyes


Kur tu remontējies?

Tad saki, ka labāk nevajag, vai tomēr ir vērts pameklēt kaut ko nenobrauktu?? Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
remontējos gan pie saviem meistariem gan Autofficina, ir mēģināts arī pie Autobravas. Konkrēti ir viens defekts, kas laiku pa laikam izmetas(check engine) un ar kuru neviens īsti netiek galā. pagaidām arī esmu atmetis domu remontēt un braucu tāpat.
droši vien man tāds reti neveiksmīgs eksemlāts, bet tā kā ar citi nav bijuši tad neko nevaru ieteikt.


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
remontējos gan pie saviem meistariem gan Autofficina, ir mēģināts arī pie Autobravas. Konkrēti ir viens defekts, kas laiku pa laikam izmetas(check engine) un ar kuru neviens īsti netiek galā. pagaidām arī esmu atmetis domu remontēt un braucu tāpat.
droši vien man tāds reti neveiksmīgs eksemlāts, bet tā kā ar citi nav bijuši tad neko nevaru ieteikt.


braucu ar dvīņubrāli Fiat Ulysse un šim arī jau tas (check engine) rādās jau no pašiem sākumiem. sākumā stresoju, mēģināju kko darīt, pēc tam man pateica, ka šim ir no sērijas - tā jābūt Very Happy visiem Citroeniem, Pežo arī šī pati vaina, ka tā lampa mūžīgi deg. Tā ka kamēr nav citas blakusparādības, tikmēr nav vērts to labot.

par padomu... ja nu  tu skaties arī uz mazākiem, tad izmēģināju Fiat Croma, ļoti labs iespaids! Voyažerim nestāv klāt ērtuma ziņā, bet kā plašs, lēts autiņš brauksānai - labs! Var dabūt arī ļoti labi nopakotus eksemplārus par labām naudām.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...protams subjektīvi, bet Fiat Croma ir visiem kropļiem kroplis, ja Phedra/Ulysse vismaz ir interesanti (sevišķi interjers), tad Croma ir konkrēti taisīta Stīvijam Vonderam... emo


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
Jancix rakstīja:
remontējos gan pie saviem meistariem gan Autofficina, ir mēģināts arī pie Autobravas. Konkrēti ir viens defekts, kas laiku pa laikam izmetas(check engine) un ar kuru neviens īsti netiek galā. pagaidām arī esmu atmetis domu remontēt un braucu tāpat.
droši vien man tāds reti neveiksmīgs eksemlāts, bet tā kā ar citi nav bijuši tad neko nevaru ieteikt.


braucu ar dvīņubrāli Fiat Ulysse un šim arī jau tas (check engine) rādās jau no pašiem sākumiem. sākumā stresoju, mēģināju kko darīt, pēc tam man pateica, ka šim ir no sērijas - tā jābūt Very Happy visiem Citroeniem, Pežo arī šī pati vaina, ka tā lampa mūžīgi deg. Tā ka kamēr nav citas blakusparādības, tikmēr nav vērts to labot.

par padomu... ja nu  tu skaties arī uz mazākiem, tad izmēģināju Fiat Croma, ļoti labs iespaids! Voyažerim nestāv klāt ērtuma ziņā, bet kā plašs, lēts autiņš brauksānai - labs! Var dabūt arī ļoti labi nopakotus eksemplārus par labām naudām.


Paldies par padomiem.
Croma nederes vajag 6 vai 7 vietas un vēl vietu sunim:)
Ullysse ir interesants pasākums, pie kam izskatās, ka ir pieejams arī tomāts.
Par amīšiem neviens neko nezin? Cik esmu apprasījies apkārt, tad neviens neko nezin, bet visi kā viens neiesaka Smile Tjipa esot baigie mēsli, piekare neturot mūsu ceļus, daudz rij un viss lūzt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
remontējos gan pie saviem meistariem gan Autofficina, ir mēģināts arī pie Autobravas. Konkrēti ir viens defekts, kas laiku pa laikam izmetas(check engine) un ar kuru neviens īsti netiek galā. pagaidām arī esmu atmetis domu remontēt un braucu tāpat.
droši vien man tāds reti neveiksmīgs eksemlāts, bet tā kā ar citi nav bijuši tad neko nevaru ieteikt.

bija reiz gadījums - kad 159ās 2.4 izšķīdušo rokeru daļas ceļoja pa dzinēju... un arī neviens neko nevarēja atrast, nu a sekas bija nepatīkamas  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
Jancix rakstīja:
remontējos gan pie saviem meistariem gan Autofficina, ir mēģināts arī pie Autobravas. Konkrēti ir viens defekts, kas laiku pa laikam izmetas(check engine) un ar kuru neviens īsti netiek galā. pagaidām arī esmu atmetis domu remontēt un braucu tāpat.
droši vien man tāds reti neveiksmīgs eksemlāts, bet tā kā ar citi nav bijuši tad neko nevaru ieteikt.

bija reiz gadījums - kad 159ās 2.4 izšķīdušo rokeru daļas ceļoja pa dzinēju... un arī neviens neko nevarēja atrast, nu a sekas bija nepatīkamas  Rolling Eyes


Optimists Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kas ar Espace vai Grand Espace?   hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
kas ar Espace vai Grand Espace?   hmm


Kolēģim bija - visu laiku gļučīja elektronika - kā uzlīst lietus vai piesalst tā panelī bija LasVegasa.
Pie kam nopirka pa dārgo it kā pārbaudītu, ne pārāk nobrauktu (120K), speciāli viņam Vācijā sameklētu... nezinu, moš vienkārši nepaveicās

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...IMHO tajā cenu kategorijā ņemams tikai Voyager... Rolling Eyes


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database