Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Vajag viedokli
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Vajag viedokli 
Sveiciens visiem alfistiem, iespējams esmu ielīdis nepareizajā foruma sadaļā, ja tā tad ceru, ka būsiet atsaucīgi un vienalga palīdzēsiet.

Esmu nolēmis iegādāties jaunu auto, sliecos uz AR 156 1.9D universāli. protams padomā vēl ir arī citu marku auto.

Par cik nekad pašam nav bijusi saskarsme ar Itāļu auto, un kā jau parastam latvietim klausoties visādos gudriniekos ir izveidojies stereotips, ka Itāļu mašīnas ir diezgan sliktas. gribēju tomēr dzirdēt jebko par šo auto, kāds īstenībā tas ir, kam jāpievērš uzmanība to pērkot, ar kādām problēmām visbiežāk jāsaskarās, kā ir ar rūsu, visas vājās vietas, remontu izmaksas utt. un protams arī visu labo, kas viņās izceļas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alfa ir labākā mašīna... Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ā nē... 1,9 dīzelis nav labs... ar pārsistu karteri tikai kādi 5km var nobraukt, tad motors ir jāsviež ārā, un jālamājas, ka Alfa ir huiņa... (es vienu tādu zinu).

Bet, ja nopietni, tad motors runā, ka esot mūžīgais. Tikai nez kāpēc karteri bieži pārsitas... iet laikam uz gaisa... un diezgan labi iet. Virsbūve jāskatās, esmu redzējis pilnīgi ar lāpstu grābjamu. Kaut kas ir ar priekšējo augšējo plauktu buksēm... netur  ņihuja, nemaksā ar neko daudz, bet besī bieži mainīt.. Viss pārējais ir kruta. Tad kad iekāp mašīnā un apsēsties pie stūres viss pārējais paliek vienaldzīgs... ja vēl koza roža un FL panelis... kaut kas tur ir.

P.S. Man nav 156 dīzelis, bet draugam. Es vinam to nopirku, un daudz ko remontēju, tāpēc saku no tādas pieredzes.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Vajag viedokli 
edvins rakstīja:
...
Esmu nolēmis iegādāties jaunu auto, sliecos uz AR 156 1.9D universāl....


156to JAUNU būs grūti atrast  Wink

Pirms pērc- atrādi kādā alfu pazinēju servisā. Par cik 1.9 jtd motors ir izdevies, ir dzirdēti reāli stāsti par 500km noripojušiem auto. Nebūtu forši tādu iegādāt.
Mīnuss- priekšas augšējie plaukti netur LV ceļus. Ja nebrauc kā pensonārs tad jāmaina bieži. Nav jau ļoti sarežģīti un mega dārgi. Bet bik kaitina. Vairāk mīnusu domāju nav.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.alfisti.lv/rokasgramata.php ir saites uz diskusijām par 156 naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu es nebraucu ar auto kā psihopāts, bet opis arī neesmu, kā saka reizi no reizes patīk nedaudz ieskrieties. Cik reizes gada laikā Jūs viņu remontējat (tās bukses un citas lietas)?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
edvins rakstīja:
Nu es nebraucu ar auto kā psihopāts, bet opis arī neesmu, kā saka reizi no reizes patīk nedaudz ieskrieties. Cik reizes gada laikā Jūs viņu remontējat (tās bukses un citas lietas)?

Если ты намерен кататься от техосмотра,до техосмотра,то поверь мне на слово,не нужна тебе такая машина.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Vajag viedokli 
edvins rakstīja:
kā jau parastam latvietim klausoties visādos gudriniekos ir izveidojies stereotips, ka Itāļu mašīnas ir diezgan sliktas

Ja tiem gudriniekiem pašiem nav bijusi nekad alfa, tad nav vērts klausīties. Parasti tas "viedoklis" sakņojas nez kur lasītās un saklausītās pasakās. Itāļiem ir savas nianses un par pārlieku perfekciju kopējā izpildījumā var nesapņot, bet 156/147/159/166 un jaunākas, manuprāt, jau ir gana zolīdi autini; ja pareizi saprotu, tad ap to laiku tur vadībā sāka strādāt vācieši Smile
Katrā gadījumā, paskatoties autiņus ap 2000- gadu, reti kuram būs tāds salons kā alfai. Paņemsi kkādu tā laika opeli un katru rītu ienīdīsi to laiku, ko pavadi uz darbu braucot.
Pirmā alfa ar kuru sanāca izbraukt, bija akurāt tāda 156 1.9 dīzelis. Fl salons tipa, bet pre-fl priekša. Nu nejēdzīga, kkā nesanāca stūri noregulēt, pedāļi smagi, ātrumi ar varu jāslēdz, pārslēdzēja ručka, ja aizmirst, ka neturas, mēdz rokā palikt... Karoče, reāli iepatikās Very Happy par spīti trūkumiem. Par dīzeļa patēriņu čoms nesūdzas, par to, ka slikti iet - ne tik. Mīnuss  156 SW varētu būt, ka pacieta, komfortu baigo nevajag gaidīt un ja kāda bukse izbeigsies, labi to dzirdēsi. Bet nav godīgi salīdzināt ar 2009.gada A6 un tamlīdzīgiem auto, protams. Vēl, cik zinu, info centram mēdz izdegt displejs - variē no "kaitinoši" līdz "neko nevar salasīt".
+par ieteikumu aizvest pie alfu pazinējiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja uzturēsi alfiņu kārtība, tad kalpos labi. Pats nopērkot nomainīju priekšā augšējos plauktus un tehnisko izgāju praktiski pa nullēm (dabūju vieninieku par aizmugurējām buksēm, tagad jau nomainītas Wink ). Vel termostatu dabūju nomainīt, jo kaut kā auksti sāka palikt ar ziemas pienākšanu. Salons ērts, smuks, neesmu no tiem mazākajiem zēniem, bet man vietas pietiek  Very Happy Mašīna tāda ņipra, reāli viņa man liek braukt nedaudz ātrāk nekā vajag, un par patēriņu nesūdzos. Viss atkarīgs no braukšanas stila.


Tas ko esmu ievērojis, un kas man brīžiem kaitina: atverot bagāžnieku, nav kur pielikt rociņu pavelkot to bagāžnieku augšā. Varbūt tā ir tikai manai alfai, nebija ar ko salīdzināt. Un kā jau iepriekš minēja, alfiņa ir diezgan cieta, un dzirdēt var ja kaut kas brūk kopā.

Tā man ļoti patīk, un mašīnu mainīt netaisos! Smile


Un tagad man baigi sasalst durvju rokturi priekša, varbūt kāds var kaut ko ieteikt?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Meisaro rakstīja:
Un tagad man baigi sasalst durvju rokturi priekša, varbūt kāds var kaut ko ieteikt?


...tā ir problēma, dzīt tajā pogā visādas smēres ir īstermiņa risinājums, jo vēlāk tā piedzītā poga sāks strēgt, un tas kretinē vēk vairāk, karoče, man viss beidzās ar jaunas ručkas uzlikšanu, un kāmēr es ar to mašīnu braucu, problēmu šajā mezglā vairs nebija... Wink


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Meisaro rakstīja:

Un tagad man baigi sasalst durvju rokturi priekša, varbūt kāds var kaut ko ieteikt?


sapūt Antifrīzu/Tosolu, vai kādu feflona caurspīdīgo smērvielu.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies! Mēģināšu  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ikviens, kuram nav bijusi alfa, sapņo alfu nopirkt. un ikviens, kurš ir nopircis sapņo to pārdot  Laughing

kamēr neesi saslimis ar alfismu, labāk nepērc. paņem labāk golfu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alfa166 rakstīja:
... un ikviens, kurš ir nopircis sapņo to pārdot  Laughing

... lai nopirktu jaunu alfu  Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Patreiz ir iespeja dabut labu auto bet ja nemtu tad tikai uz pardosanu. Cik reali butu pardot lv ALFA ROMEO 159 3.2 Jts Q4 Ti Q-tronic 2008gada melna krasa ar visam extram nobraukums 12000km ar pilnu servisa vesturi. Kada butu adekvata cena jusuprat.


_________________
Destroy and Dominate
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database