Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
SUV vs visi parejie
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Izbraucam no rīgas centra un saprotam, ka suv ir labs
Vecākos visas ielas ir sniegs/ledus ar iebrauktām sliedēm kurās ķeras breras apakša !
un tas tagad, gad sniega un ziemas vispār nav !!!


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Piekrītu par AWD - tā ir ļoti laba fīča. Arī automātiskā kārba mūsdienās ir jau kļuvusi par normu. Bet... +10cm klīrensa, apmaiņā pret neglītu, lēnu, ļodzīgu SUVu? Atļaušos apšaubīt. Nekad un nekur neesmu saskāries ar apstākļiem, kuru dēļ nav iespējams pabraukt ar vieglo AWD automašīnu. Un mūsdienās automāts+4wd ir pieejams milzīgi plašam vieglo automašīnu klāstam. Protams, ja ir nepārvarama vēlme līst mežā, sūdos, dubļos, piesnigušās pļavās, tad ok. Tomēr tad es to saucu par bezceļu braukšanu un, vairumā gadījumu, tam nav nekāda sakara ar ikdienu un sievas (vai tavu) braucienu uz bērnudārzu un veikalu.


...tāpēc jau mašīnas un to klases ir tik dažādas, jo mēs esam tik dažādi, katrs ar savām iedomām, vajadzībām u.t.t., kādam FIAT 500 liekas maza, eleganta mašīna pilsētai, man tā liekas - mašīna pasīvam pediņam u.t.t.... naac


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Manas dāmas viedoklis (kam es piekrītu, lai kā man tas SUV nepatīk):
1) SUV ziemā pagalmos un ielas malās esošajās stāvvietās, nevar uzkarināt uz vēdera (p.s. pēdējās divas ziemas nav ziemas), attiecīgi nav jāved līdzi lāpsta..
2) Rati stāv visu laiku bagāžniekā, tie nav nekur jānes (dzīvoklis vai kāpņutelpa). Ej pastaigāties ar bērnu, izņem vnk no bagāžnieka un viss - ērtāk būtu tikai dzīvot privātmājā Very Happy Un jā, bagāžniekā bez ratiem paliek vieta vēl citām lietām.

Mans viedoklis par SUV
1) nav motora --> ņe figa neiet  aiwa
2) Salīdzinot ar Ti Alfu, šķiet, ka nenormāli šūpojas mozaika

Katram savas vajadzības un atbilstošs auto!! Idejiski es varētu arī iztikt ar kupeju..



Pēdējoreiz rediģējis riexc Thu Jan 29, 2015 2:26 pm; pavisam rediģēts 2 reizes

_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Piekrītu par AWD - tā ir ļoti laba fīča. Arī automātiskā kārba mūsdienās ir jau kļuvusi par normu. Bet... +10cm klīrensa, apmaiņā pret neglītu, lēnu, ļodzīgu SUVu? Atļaušos apšaubīt. Nekad un nekur neesmu saskāries ar apstākļiem, kuru dēļ nav iespējams pabraukt ar vieglo AWD automašīnu. Un mūsdienās automāts+4wd ir pieejams milzīgi plašam vieglo automašīnu klāstam. Protams, ja ir nepārvarama vēlme līst mežā, sūdos, dubļos, piesnigušās pļavās, tad ok. Tomēr tad es to saucu par bezceļu braukšanu un, vairumā gadījumu, tam nav nekāda sakara ar ikdienu un sievas (vai tavu) braucienu uz bērnudārzu un veikalu.

Ar 159 Q4 es paris reizes esmu dabujis pa karteru  Rolling Eyes pirmo reizi parastaja Rigas ielina, kura netika tirita no ledus veselu gadu, otraja reize meginot apbraukt kautko pa bordjuru. Tad es sapratu, ka ar AWD butu labi dabut kaut nedaudz lielako klirensu. Jo dazreiz tomer vajag manevret pa bordjuriem, kaut nevaru nepiekrist tam, ka sadas situacijas ir gana retas! Tapat ka izbraucieni uz "dachu" kautkur Carnikavas meza, jeb Rezeknes novada.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
riexc rakstīja:
1) SUV ziemā pagalmos un ielas malās esošajās stāvvietās, nevar uzkarināt uz vēdera (p.s. pēdējās divas ziemas nav ziemas), attiecīgi nav jāved līdzi lāpsta..
2) Rati stāv visu laiku bagāžniekā, tie nav nekur jānes (dzīvoklis vai kāpņutelpa). Ej pastaigāties ar bērnu, izņem vnk no bagāžnieka un viss - ērtāk būtu tikai dzīvot privātmājā Very Happy Un jā, bagāžniekā bez ratiem paliek vieta vēl citām lietām.

pareizi!

Ir japiebilst, ka ja man nebutu gimenes ar bernu, es izveletos klasisko pilnpiedzinjas sedanu  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vispar nesaprotu par ko ir cepsana Smile Es nekad ne ar vienu savu masinu nejutos slikti, vai nevareju kur piebraukt. Nekad nebija problemas ziema, ari tad, kad bija loti daudz sniega. Un ar GTV6 ar RSR piekari man +/- ir komfortabli parvietoties Riga.
Galvenais ir zinat, uz ko ir spejigs tavs auto un nebraukt tur, kur nevajag.
Starp citu, ir sikais, ar 2 durviem viss ok.
Ja vajag parvest ko lielu, tad var noiret busu. Ja sievai reizi nedela vajag kur aizbraukt, ir taxi (tas ir letak, neka turet masinu). utt.

Ko es gribu pateikt? Katrs dzivo savu dzivi ka vien gribas. Kads brauc katru dienu ar neglitu miskasti, kura nifiga neiet, supojas ,  bet var aizbraukt uz bordjura, skatas uz visiem no augsas utt. Otrs brauc ar skaistu kupeju, un var dazreiz noparkoties vienu ielu talak (kur ir asfalts) un ielu pastaigaties. Vienmer ir izvele .


P.S. Es nerunaju par tiem, kuri dzivo laukos   Cool


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:


Ir japiebilst, ka ja man nebutu gimenes ar bernu, es izveletos klasisko pilnpiedzinjas sedanu  Wink


kads sakars ir starp bernu un SUV?  c  Es vel saprotu, ja 3 un vairak berni Smile)


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nav tā kā drusku offtopiks?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
Quattordici rakstīja:


Ir japiebilst, ka ja man nebutu gimenes ar bernu, es izveletos klasisko pilnpiedzinjas sedanu  Wink


kads sakars ir starp bernu un SUV?  c  Es vel saprotu, ja 3 un vairak berni Smile)

1 - papildus pasiva drosiba (ieskaitot psihologisko)
2 - redzamiba (relativi zema logu linija un augsta pozicija lauj bernam ertak observet apkartni)
3 - samera liels bagaznieks ar transformacijas iespejam, ar kuru stridet var tikai universals/touring
4 - ietilpigs salons (jumts ir augstaks, masina ir plataka, kas labi palidz gadijumos kad cela ir jabaro/japargerbj bernu)
5 - pedejie divi punkti kopa ar nolokamiem sedekliem lauj parvadat gimenei nepieciesamas lietas
6 - pedejie tris punkti piemit ari parastjiem universaliem, kas, manuprat, ir neglitas masinas ar daziem iznjemumiem, kuriem, savukart, bagaznieks ir niecigi mazins. Bet sedet aizmugure dazos universalos man nepatik 4. punkta del, es jutos neerti, jo logi ir mazi un man radas viegla klaustrofobija
7 - vai var izdzivot bez visa ieprieksminetaja? Var. Ar parasto sedanu - drosi, pat ar kupeju var iztikt. Var galu-gala braukat ar sabiedrisko, kas ari ir viens no iespejamiem variantiem. Ta ka es nepretendeju uz patiesibu, BET tomer uzskatu, ka manas dzives komforts ir verts, lai par to piemaksat un pat parmaksat Smile tada ir personiga pieredze

Tie ir tikai dazi plusi, kuri man ienak prata. Kautka ta...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
vispar nesaprotu par ko ir cepsana Smile Es nekad ne ar vienu savu masinu nejutos slikti, vai nevareju kur piebraukt. Nekad nebija problemas ziema, ari tad, kad bija loti daudz sniega. Un ar GTV6 ar RSR piekari man +/- ir komfortabli parvietoties Riga.
Galvenais ir zinat, uz ko ir spejigs tavs auto un nebraukt tur, kur nevajag.
Starp citu, ir sikais, ar 2 durviem viss ok.
Ja vajag parvest ko lielu, tad var noiret busu. Ja sievai reizi nedela vajag kur aizbraukt, ir taxi (tas ir letak, neka turet masinu). utt.

Ko es gribu pateikt? Katrs dzivo savu dzivi ka vien gribas. Kads brauc katru dienu ar neglitu miskasti, kura nifiga neiet, supojas ,  bet var aizbraukt uz bordjura, skatas uz visiem no augsas utt. Otrs brauc ar skaistu kupeju, un var dazreiz noparkoties vienu ielu talak (kur ir asfalts) un ielu pastaigaties. Vienmer ir izvele .


P.S. Es nerunaju par tiem, kuri dzivo laukos   Cool


Sadalu viedokli...
es vienu ziemu nobraukāju ar 156 2,4 sēdinātu dīzeli un R17 riepām... Zemākā vieta izpūtēja gofra ~5cm no asfalta...
Nekad ar to zemi neskāru, visur kur gribēju un vajadzēja aizbraucu!

Man ir jautrāks stāsts - kad tikko bija iepirkts Zirneklis, viens skaudīgs paziņa sāka man klārēt, ka es nevarot ledusskapi nekur aizvest... (jūs bieži vadājiet ledusskapjus?) (tiklīdz jums ir buss, pēkšņi "visi draugi" mēģina jūs pierunāt tos vadāt, vest klavieres un citus ūdus)

Es palūrēju pa logu un apvaicājos vai tas pelēkais bezmotora pasāt-sedans ar traktortehnikas augstuma cienīgām riepām un bez motora ir viņa  mašīna - superauto  - īsts praktiskuma paraugs?
Viņš lepni atbildēja - JĀ!
Uz ko es varēju tikai izmest uzmundrinošu repliku čalim, ka arī viņš nevar nekur ledusskapi aizvest...


Starp citu - man kad bija sīkajai ratiņi - es tos kaut kā visādās opellāsītēs sadabūju iekšā ņegļaģa, visur tiku un nemaz tik ilgi tos ratus nemitīgi nevadāju...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tur kur dazi pielagojas, citi pat nepamana problemu Wink runajot par globaliem SUV plusiem - tas ir universalaks par parasto universalu. Minusa reali ir tikai izmaksas

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:

1 - papildus pasiva drosiba (ieskaitot psihologisko)
2 - redzamiba (relativi zema logu linija un augsta pozicija lauj bernam ertak observet apkartni)
3 - samera liels bagaznieks ar transformacijas iespejam, ar kuru stridet var tikai universals/touring
4 - ietilpigs salons (jumts ir augstaks, masina ir plataka, kas labi palidz gadijumos kad cela ir jabaro/japargerbj bernu)
5 - pedejie divi punkti kopa ar nolokamiem sedekliem lauj parvadat gimenei nepieciesamas lietas
6 - pedejie tris punkti piemit ari parastjiem universaliem, kas, manuprat, ir neglitas masinas ar daziem iznjemumiem, kuriem, savukart, bagaznieks ir niecigi mazins. Bet sedet aizmugure dazos universalos man nepatik 4. punkta del, es jutos neerti, jo logi ir mazi un man radas viegla klaustrofobija
7 - vai var izdzivot bez visa ieprieksminetaja? Var. Ar parasto sedanu - drosi, pat ar kupeju var iztikt. Var galu-gala braukat ar sabiedrisko, kas ari ir viens no iespejamiem variantiem. Ta ka es nepretendeju uz patiesibu, BET tomer uzskatu, ka manas dzives komforts ir verts, lai par to piemaksat un pat parmaksat Smile tada ir personiga pieredze

Tie ir tikai dazi plusi, kuri man ienak prata. Kautka ta...


Gleb, tas viss ir subjektivi. Loti subjektivi, iznemot laikam pasivo drosibu. Bet dzivot ir bistami tik un ta. Smile Pa punktiem
1. piekritu, bet man pofig, ja braucu ar mo .
2. subjektivi. Manam bernam patik sedet kupeja aizmugure, vins tur jutas drosak un mierigak . Ja grib observet apkartni, tad izej ara un skaties Smile)
3. prieks kam tas bagaznieks? 3 maisiem no veikala ar partiku?
4. ja tikai cies no klaustrofobijas Smile) citadi, atkal loti subjektivi.
5. atkal, kadas gimenei ir nepieciesamas lietas? Man jau ir sen gimene un jau divus reizes mainiju dzivokli. Vel joprojam nesapratu, kapec cilvekam parastajam vajag universalu ikdiena? Piem, man kaimins bija, dzivo viens, brauc ar peleko VW universali, passatu. Prieks kam???
6. vai tev nav pofig, ka tur sedet aizmuguree Smile)
7. atkal loti subjektivi par komfortu. Ta ir tava izvele . Man, piemeram nav komfortabli parvietoties ar auto, kurs nebrauc un nesturas.


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man ir ikdienas lietošanā otrais labākais auto aiz uzņēmuma apmaksāta taksometra - dienesta auto...
Toleibuss-Octavia-Variant

Šis auto nav skaists, bet kropļu ir čum vairāk.
nepieciešamības pēc īpaši lielāka motora par 1,6 dīzeli idienā nav bijusi - priekš labāka rāviena man ir smags un nepraktisks kabris

Salons ir MILZĪGS pat salīdzinot ar teorētiski lielākas klases auto

4 metrīgus profilus salonā vest tāpat nevar nevienā no SUViem, ja vien tie nav Suburnam vai līdzīgi "puskravas" auto , 3metrīgi ir ielīduši...

4 metrīgu virtuves galda virsmu varēju uzsiet uz jumta, pie kam īzī - uzsiet uz jumta SUVam to pašu plāksni būtu reāli emo jākāpj augšā, grūti nostiprināt - dēļ augstuma utt

Sēdpozīcijasa augstumam izmainoties da kaut pa pusmetru vai diviem - praktiska ieguvuma, kas saistīts ar braukšanu, maršruta izvēli un satiksmes drošību vai pieņemtajiem lēmumiem - NAV - tā ir iluzora pārliecība... Reizēm sanāk izbraukt ar VW T5 busu - sēdpozīcija riktīgi augsta. Un? Braucu tamdēļ savādāk? NĒ! Ir drošāk - NĒ! Vairāk žvanckājās - NOTEIKTI!

Sēdvietas - priekšā vienmēr un visur vietas ir gana, neesmu gigantisks augumā, bet pietiekami, lai zinātu kādiem auto "pats aiz sev ieregulēta priekšējā beņķa" nevarētu iesēsties pakaļbeņķī - trolejbuss-oktavia - atstāj milzu vietu un ir pietiekami ērts.

Degvielu, salīdzinot ar FUNcariem - need vaše!

Nav jāvadā līzi liekas divas pusasis, kardāns, razdatkas un bloks. Visur kur vajadzēja esmu iebraucis un izbraucis.


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
... crazy , mļe, un labākais ir tas, ka par to, ka SUV ir mēsls mēģina pārliecināt čalis kurš tur kabri ar ko mūsu platuma grādos var izbraukt 7x gadā, un čalis kurš nopērk monstrmotora priekšpiedziņas raķeti, kura 60% vērtības aftermarketā zaudē tājā brīdī, kad izbrauc no salona...tak jau runājām, tāpēc jau klases ir tik daudz, lai katrs var sev izvēlēties tīkamo, ja vajadzēs, es atradīšu 100x vairāk argumentus kāpēs mēsls ir kabris, un priekšpiedziņas raķete uz 34" riteņiem... naac Vislabāk protams būtu, ja varētu atļauties pa vienai no katra - vienu kabri tām septiņām dienām, vienu monstrhečbeku kādam trackday, kādu AWD EVO grantenei, un SUV taisnākam ceļam... Rolling Eyes


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
... crazy , mļe, un labākais ir tas, ka par to, ka SUV ir mēsls mēģina pārliecināt čalis kurš tur kabri ar ko mūsu platuma grādos var izbraukt 7x gadā, un čalis kurš nopērk monstrmotora priekšpiedziņas raķeti, kura 60% vērtības aftermarketā zaudē tājā brīdī, kad izbrauc no salona...tak jau runājām, tāpēc jau klases ir tik daudz, lai katrs var sev izvēlēties tīkamo, ja vajadzēs, es atradīšu 100x vairāk argumentus kāpēs mēsls ir kabris, un priekšpiedziņas raķete uz 34" riteņiem... naac


Ralfiņ, ko tieši es iegūtu no SUVa salīdzinot ar vagonu?

Kabris ir ļoti pat idiotisks pirkums no dajebkāda praktiskā aspekta. Atbilde par kabri ir divi (ar pus) vārdi - gribu un patīk! Citas, kur nu vēl praktiskas vai loģiskas argumentācijas nav!

Ja kāds atbild ka patīk SUVs - forši, ja sāk stāstīt par "neatspēkojamiem" pseido labumiem mani sāk riktīgi uzjautrināt.

Jo reāli cilvēkam parastajam pietiek ikdienā un 99% gadījumu ar max 5mpix fotoaperātu - ziepju trauku. Un, kad amatieris sāk stāstīt par da kaut 15 Mpix spogulenes nepieciešamību, lai netā liktu mazbildītes...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database