Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
SUV vs visi parejie
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Domaju, ka nav ipasas jegas par so temu diskutet un meginat kaut ko argumentet par vai pret SUViem. Jo ir divas pamatpozicijas, ar ko pilnigi pietiek. Un viss Wink

1. Sedi augstu, redzi labak, redzi talak, esi paraks par citiem. Ari berns SUV ir krutaks par tiem, kas sez tur leja un neko neredz Wink

2. Klirens un lieli riteni ar pamatigu gumijas kluci. Ta lai var braukt, kur gribas un par to nedomat.Tas neattiecas uz visadiem X5 veidigajiem ar sporta piekari un R20 ar zemprofila riepam. Tie ir pilnigi bezjedzigi aparati.

Pilnpiedzina var but ari vieglajam auto, bet bez tas var iztikt, 99% no SUV soferiem noteikti nemaz nezin, kada vinu autu ir piedzinas sistema un ka ta darbojas. Vieta salona isteniba nav SUV stipra puse, tie nav plasaki par parastajiem videjas klases universaliem. Bet tas vairs nav svarigi, ja sedi augstak un vari braukt, kur gribi Wink



Pēdējoreiz rediģējis elbee Thu Jan 29, 2015 6:38 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
ralfins rakstīja:
... crazy , mļe, un labākais ir tas, ka par to, ka SUV ir mēsls mēģina pārliecināt čalis kurš tur kabri ar ko mūsu platuma grādos var izbraukt 7x gadā, un čalis kurš nopērk monstrmotora priekšpiedziņas raķeti, kura 60% vērtības aftermarketā zaudē tājā brīdī, kad izbrauc no salona...tak jau runājām, tāpēc jau klases ir tik daudz, lai katrs var sev izvēlēties tīkamo, ja vajadzēs, es atradīšu 100x vairāk argumentus kāpēs mēsls ir kabris, un priekšpiedziņas raķete uz 34" riteņiem... naac


Ralfiņ, ko tieši es iegūtu no SUVa salīdzinot ar vagonu?

Kabris ir ļoti pat idiotisks pirkums no dajebkāda praktiskā aspekta. Atbilde par kabri ir divi (ar pus) vārdi - gribu un patīk! Citas, kur nu vēl praktiskas vai loģiskas argumentācijas nav!

Ja kāds atbild ka patīk SUVs - forši, ja sāk stāstīt par "neatspēkojamiem" pseido labumiem mani sāk riktīgi uzjautrināt.

Jo reāli cilvēkam parastajam pietiek ikdienā un 99% gadījumu ar max 5mpix fotoaperātu - ziepju trauku. Un, kad amatieris sāk stāstīt par da kaut 15 Mpix spogulenes nepieciešamību, lai netā liktu mazbildītes...


...tak es jau cik reizes izstāstīju, katrs pērk sev ko grib, un katram, tas ko viņš nopircis liksies viss viss visos parametros, te vairāk izskatījās, ka jūs gribējāt par katru cenu atspēkot kaķa personisko viedokli par viņam tīkamām mašīnām, tipa, es teiktu, ka man garšo kotlete, bet Tu man saki, ka tas ir sūds, jo pudiņš mazāk maksā uz labāk pārstrādājās...


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:


Ja kāds atbild ka patīk SUVs - forši, ja sāk stāstīt par "neatspēkojamiem" pseido labumiem mani sāk riktīgi uzjautrināt.



SUVS ir vienigais auto veids, kas der visam, tapec tas ir paraks par citiem, tapec tas ir tik populars. Wranglerim var iznemt jumtu pilnigi vai daleji, luk ari SUVS ar kabrio funkciju naac


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
palaidniex rakstīja:


Ja kāds atbild ka patīk SUVs - forši, ja sāk stāstīt par "neatspēkojamiem" pseido labumiem mani sāk riktīgi uzjautrināt.



SUVS ir vienigais auto veids, kas der visam, tapec tas ir paraks par citiem, tapec tas ir tik populars. Wranglerim var iznemt jumtu pilnigi vai daleji, luk ari SUVS ar kabrio funkciju naac


Kas der visam - parasti īsti neder nekam... naac


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
elbee rakstīja:
palaidniex rakstīja:


Ja kāds atbild ka patīk SUVs - forši, ja sāk stāstīt par "neatspēkojamiem" pseido labumiem mani sāk riktīgi uzjautrināt.



SUVS ir vienigais auto veids, kas der visam, tapec tas ir paraks par citiem, tapec tas ir tik populars. Wranglerim var iznemt jumtu pilnigi vai daleji, luk ari SUVS ar kabrio funkciju naac


Kas der visam - neder parasti nekam... naac


+1

Mana doma bija, ja grib parvietoties pilseta ar masinu, kura nebija domata pilsetai , parvietojies. Bet nevajag meginat parliecinat visus, ka tas ir vigudrakais variants.  Wink


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
p.s.

un ja nemāk (un negrib iemācīties) braukt ar mašīnu, tad nedz mašīnas izmērs ne tips nepalīdzēs... shura  :meistariba:  :pegazins:  :ezelis:


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:


...tak es jau cik reizes izstāstīju, katrs pērk sev ko grib, un katram, tas ko viņš nopircis liksies viss viss visos parametros, te vairāk izskatījās, ka jūs gribējāt par katru cenu atspēkot kaķa personisko viedokli par viņam tīkamām mašīnām, tipa, es teiktu, ka man garšo kotlete, bet Tu man saki, ka tas ir sūds, jo pudiņš mazāk maksā uz labāk pārstrādājās...


Es atkal saku ka izvēles argumentācijai ir nevis "fīčas" (nav svarīgi kaķa, jura vai vofkas), jo tas ir ļoti stiepjams jēdziens, bet gan visparastākais - gribu un patīk! Kāpēc - lai paliek katra paša ziņā!

Svarīgi ir tikai vārdi "patīk" un "gribu", kas seko pēc ", jo..." ir lirika un bieži vien citiem bezvērtīgs ūdens...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atgriežoties pie oriģinālās tēmas - Kurbada ielas statoil šodien redzēju patiešām smuki aplīmētu 147, nesanāca gan nobildēt. 3 krāsas, baigi smuki noslēpa visas mazāk veiksmīgās 147 dizaina nianses.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Beidz tacu! Originala tema vairs nevienu neinterese)

yuran, es neatbildesu pa punktiem, kaut uz visu varu atbildet) ar tevi varam turpinat privati. Teiksu tikai vienu - VISI argumenti ir subjektivi, jo viss apkart ir subjektivs un orientesana uz objektivitati ka tadu ir mesls un maldisanas. Visa informacija ir vertiga tikai kada subjekta uztvere, bez subjekta uztversanas informacijai nav nozimes, jo to nav kam interpretet. Bet ta ir lirika.

Manuprat kontr-argumenti no operas "es varu bez tas iztikt" nav loti adekvati. Es pat bez masinas varu iztikt, vai tad ir jasaka ka "masinas nav vajadzigas". Ar to si diskusija originali uzsakas)

Man bija daudz visadu masinu ar ko salidzinat un ir daudz visadas velmes un kriteriju ar ko rekinaties, galu gala nonacu pie SUV (atkal). Patik viss, iznjemot to, ka tas ir vecais kroplis, kaut tas nemaina pasu SUVa formatu un butibu. SUV ir visuniversalakais auto, ko var iedomaties, un ja tas ir vajadzigs pircejam - kapec gan ne? Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Palaidnieks ļoti pareizi uzrakstīja. Ar šo piedāvāju diskusiju slēgt Wink


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
https://www.youtube.com/watch?v=wgJfoIyAXjQ


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
Palaidnieks ļoti pareizi uzrakstīja. Ar šo piedāvāju diskusiju slēgt Wink


Ne, bus vien jaturpina, speciali izveidoju jaunu tematu! naac


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Super! Tagad var mierigi spamot...

Man ir vienigais jautajums tiem kungiem, kuri ir oponejusi, kuram no jums kadreiz bija SUV? Ne uz paris dienam test-drive rezima, bet puslidz ilgstosi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kā man viens kolēģis teica: Džips pilsētā ir tas pats kas gumijas zābaki. Vai tu staigā pa ielu gumijniekos?!
 :flamme:


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
Kā man viens kolēģis teica: Džips pilsētā ir tas pats kas gumijas zābaki. Vai tu staigā pa ielu gumijniekos?!
 :flamme:

Dzips? Tu doma par tadu auto, kuram ir ramis, ponizaika, lifts, AT riepas, vinca un snorkelis? Nafig nav vajadzigs pilseta Very Happy iznjemot katru Novembru, kad Krastmala, Bolderaja un Ganibu dambi ir pludi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database