Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
SUV vs visi parejie
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cik saprotu, tad liela daļa ar kārtīgu SUV tomēr nav braukuši.
Mans ikdienas auto ir Jeep Grand Cherokee S-Limited, 2009 gada versija. 3.0 dīzelis. Esmu ļoti apmierināts ar šo auto un nekad neesmu nožēlojis šo pirkumu.
- man patīk, ka 5 no rīta, ziemā, kad ceļi bieži vēl nav tīrīti vispār, es ar šo auto pa jebkuru ceļu braucu bez problēmām
- ja man kādreiz ir jāpārvieto 5 ķermeņi, visi jūtas komfortabli, ja visiem vēl ir kaudze bagāžas, arī vietas pietiek. Reiz bija projekts, kura laikā 18 mēnešus pārsvarā dzīvoju pie Manchester. Kad vācos ārā no dzīvokļa, visu savu iedzīvi Grandā sakrāvu un savā hodā uz LV pārbraucu. Nolaižams aizmugures benķis šo auto padara ļoti ietilpīgu.
- esmu vairākas reizes vilcis 2-asu piekabi. Piekrautu, vairāk kā 2 tonnas. Auto ar to tika galāperfekti. Cits teiks tas nav vajadzīgs, bet man tas patīk. Man ir BE kategorija, ir gadījumi, kad tuvējā tankā visas piekabes ir paņemtas, izņemot 2-asu. Noder.
- dinamika šim auto ir laba. Tiesa patiešām labu to padarīja Brabus čips. Degvielas patēriņš 11L uz simtu, nav maz, bet nav arī kosmoss.
- kā jau daudzi atzīmē, augstāka sēdpozīcija ļauj labāk pārredzēt satiksmi. Braukts pa Polijas, Vācijas, Francijas ceļiem, arī pie 180 ir komfortabla sajūta, auto stabili turas uz ceļa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Viens no būtiskajiem iemesliem Latvijā, kādēļ cilvēki izvēlas SUV ir piekares un ritošās daļas ilgāk dzīvošana nekā vieglajiem.
Jebkuram normālam SUV vai minivenam piekare pa mūsu ceļiem kalpos daaaudz ilgāk kā parastajiem auto, jo tās piekares ir domātas lielākām slodzēm un/vai lielākam svaram. Kamēr nebūs mums ceļu kā Vācijā (arī pilsētās), tikmēr būs arī pieprasījums pēc SUV.
Tieši tas pats attiecas uz tiem SUV, kas aprīkoti ar 30'' ļitakiem un 2 cm biezām gumijām. lai arī tie zaudē lielāko daļu savu SUV funkciju tie tomēr tur ilgāk kā to pašu izdarot vieglajam.
Vēl ir tāds novērojums: kad cilvēks kādu laiku palieto lielākas ietilpības auto, tad viņam ar vien grūtāk ir pilnībā no tā atteikties un pāriet uz mazākiem auto. Pēc tam vienīgais risinājums ir divi auto, viens lielāks/funkcionālāks, viens mazāks/sportiskāks.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
egils19 rakstīja:
Cik saprotu, tad liela daļa ar kārtīgu SUV tomēr nav braukuši.


manuprat tu loti pareizi noformuleji galveno problemu saja diskusija)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
AMV rakstīja:
Kā man viens kolēģis teica: Džips pilsētā ir tas pats kas gumijas zābaki. Vai tu staigā pa ielu gumijniekos?!
 :flamme:

Dzips? Tu doma par tadu auto, kuram ir ramis, ponizaika, lifts, AT riepas, vinca un snorkelis? Nafig nav vajadzigs pilseta Very Happy iznjemot katru Novembru, kad Krastmala, Bolderaja un Ganibu dambi ir pludi

Vārds "džips" ir domāts visi SUV. Tā tak pie mums ir iegājies.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
Vārds "džips" ir domāts visi SUV. Tā tak pie mums ir iegājies.

Labi, tad ir sads jautajums: vai Volvo XC70 / Skoda Octavia Scout / Dacia Duster ir dzipi? Kakashkaj, Juke?
Jautaju tapec, ka Pathfinder no X5 krietnu un stipri atskiras, lai par abiem diviem spriest vienadi. Kur ir ta robeza starp "dzipiem" un "ne-dzipiem"?

Mana izpratne tomer SUV ir viena klase, bet "dzips" - pavisam cita. Ka var mest viena groza Lexus RX un Jeep Cherokee? Ja Land Cruiser vai Infinity QX56 pilseta nah nav vajadzigi, tiesam, tad RAV4 vai FX35 ir pavisam cita dziesma.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cherokee XJ bija pirmais bezcelu auto, kas paradijas lielveikalu, skolu un berndarzu stavvietas. Tas ir pirmais dzips, ko sauc par SUV, kops ta briza 80. gadu sakuma vini visi ir SUV un visi tiek lietoti pilsetas. Lielako dalu laikam pareizak butu saukt par crosoveriem, jo parsvara visi ir buveti uz veiglo auto platformam, tai skaita X5, X6, XC90, XC60, ari jaunais Cherokee

http://en.wikipedia.org/wiki/Sport_utility_vehicle


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
AMV rakstīja:
Vārds "džips" ir domāts visi SUV. Tā tak pie mums ir iegājies.

Labi, tad ir sads jautajums: vai Volvo XC70 / Skoda Octavia Scout / Dacia Duster ir dzipi? Kakashkaj, Juke?
Jautaju tapec, ka Pathfinder no X5 krietnu un stipri atskiras, lai par abiem diviem spriest vienadi. Kur ir ta robeza starp "dzipiem" un "ne-dzipiem"?

Mana izpratne tomer SUV ir viena klase, bet "dzips" - pavisam cita. Ka var mest viena groza Lexus RX un Jeep Cherokee? Ja Land Cruiser vai Infinity QX56 pilseta nah nav vajadzigi, tiesam, tad RAV4 vai FX35 ir pavisam cita dziesma.

Tu laikam gribi būt baigi principiāls un pie#$%^ pie vārdiem. Vai nu vienkārši tēlo muļķi. Paaugstināta klīrensa universāļus neviens pa džipiem nesauc. Bet hrv, rav4 utt visi saukā par džipiem labi saprotot ka džips ir tikai viens aiwa. Un tikai nesaki ka nezini ka tas tā ir un ka tavi draugi visi auto klasifikāciju zin perfekti un pielieto terminus kā suv, bezceļnieks, paaugstinātas caurgājības utt terminus. Tehniski runājot tā arī ir jāapsauc tie visi auto jo tie ir ļoti dažādi, bet tautas valodā runājot nav nekāda atšķirība. Tapēc ja grib pa kko strīdēties ir jāsaka ka par kādu tieši "džipu" iet runa.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labi, kapec tad teicienu "Džips pilsētā ir tas pats kas gumijas zābaki. Vai tu staigā pa ielu gumijniekos?!" mes piemerojam Kakaskajam? Tas pilseta jutas lieliski, nav parak liels vai smags. Kakaskai nav slikts pilsetas auto, es pat teiktu ka tas ir ertaks par augstakmineto Octavia Scout, kura savukart "nav dzips" Smile

Tema "dzips pilseta" ir tiri socialais jeb psihologiskais moments, kurs ar masinam nav nekada veida saistis. Bet es negaidiju ka starp alfistiem sada tema var rasties, tak visi esam "autoljubikeli". Labi, cik saprotu "mes" esam mazakuma, parasti forumos tas nozime, ka "mums" nav taisniba, esam lohi utt.



Pēdējoreiz rediģējis Quattordici Fri Jan 30, 2015 1:24 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
Labi, kapec tad teicienu "Džips pilsētā ir tas pats kas gumijas zābaki. Vai tu staigā pa ielu gumijniekos?!" mes piemerojam Kakaskajam? Tas pilseta jutas lieliski, nav parak liels vai smags. Kakaskai nav slikts pilsetas auto, es pat teiktu ka tas ir ertaks par augstakmineto Octavia Scout, kura savukart "nav dzips" Smile

Tas bija vispārināts teiciens, tur nav jāmeklē slēptā doma vai dziļā jēga. Ja kādam juke ir džips tad tas attiecās uz viņu. Ja kādam outlanders neskaitās džipas tad tas to teicienu ignorēs. neiet tak runa par konlrētu auto vai modeli. Atslēgas vārds ir vispārināts.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es vakar ar gribeju uzrakstit par gumijas zabakiem, bet padomaju ka kads var apvainoties Smile Bet salidzinajums ir labs.

Un atkal, te neviens neraksta, ka visi ir mulki, kuri brauc ar SUV pilseta. JA patik - brauc. Da pofig ar ko. Tikai ludzu nerakstiet, ka, piemeram Kashkai ir vispiemerotakais auto pilsetai.
Katrs auto ir kompromiss. Un katrs cilveks izvelas tiesi vinam svarigakus parametrus.
 Wink


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
liela daļa, kas ar putām uz lūpām aģitē pret SUV pielīdzinot to sifilisam un geju praidam, gan jau to dara aiz baltas skaudības
aiwa

es labprāt nedēļas nogalēs uz laukiem brauktu ar LR Disco3, grabažniekā sametot visu kas var noderēt un pa bedrēm eleganti šūpotos pneimopiekarē
Ffff..fristailo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kapec man ir jabrauc uz laukiem vispar?  Razz

un starp citu - ja , ar dzipiem/suv ir braukts. Diezgan daudz. Un ar dazadiem (X-Trail, Land Cruizer, RR ... )  Cool

Es varbut padomatu par Macan iegadi... Bet ja padomat, prieks kam tas ir vajadzigs, ja par to naudu var dabut BMW 6 ser  Laughing


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
kapec man ir jabrauc uz laukiem vispar?  Razz

un starp citu - ja , ar dzipiem/suv ir braukts. Diezgan daudz. Un ar dazadiem (X-Trail, Land Cruizer, RR ... )  Cool

Es varbut padomatu par Macan iegadi... Bet ja padomat, prieks kam tas ir vajadzigs, ja par to naudu var dabut BMW 6 ser  Laughing


Jeep ka vienigais auto, iespejams nav tas labakais. Bet ja ir Jeep un kautkas BMW-6, vai Alfa 4C tad jau tas ir OK.

Starp citu, JeepClub lapa ari nesaprot kapec dazu pilsonu ipasuma ir gan Jeep gan Alfa. Es ari kadreiz nesapratu Smile

p.s.
Darba, manam projekta vaditajam ir tikai 2 auto. Porche 911 un Macan. Gruta izvele ar ko sodien braukt

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu īstenībā, zimā tieši pilsētā gumijas zābakus ļoti prasās. Un jā, nu labi ne gluži gluži klasiskos gumijas, es nereti velku.
Jo tas smukais baltais sniezdiņš pilsētā ir dziļa, slapja sāls/sniega/ūdens putra, kurā ar ko citu kā gumijas zābakiem negribās kāpt.
P.S. džips gan nav, bet jau kādu laiku ir pārlicība, ka ziemai vajadzētu atsevišķu auto, kuru nav žēl

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nemot vera patreizejo ielu stavokli nemaz nav tik slikta doma par jeepveidio.
sodien velkoties pari salu tiltam ka reiz viens liels mells liftets pahfinders ar millzigam dublju riepam blakus brauca... varetu teikt, ka chals pat izbaudija to "bezcelju".

taja bridi mani parnema skaudiba... neatteiktos no tada ka otraa auto. Un ari pie Ficinas normali varetu piebraukt, a to katreiz lienot pari tam trotuaram ta vien skaties, ka nav pa atru, vai kaut ko nenorauj...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database