Atbildēt pie šī temata 7 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
SUV vs visi parejie
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
GirtzB rakstīja:
elbee tas nav SUV tas ir džips...
rāmis+virsbūve un primitīvs salons...


...principā jā, līdz riebumam primitīvs... :jopt:

  


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
GirtzB rakstīja:
elbee tas nav SUV tas ir džips...
rāmis+virsbūve un primitīvs salons...


...principā jā, līdz riebumam primitīvs... :jopt:

  


Wrangler (ārprātā stilīgs) un Range Rover (es mīlu to jahtas salonu) ir vienīgie izņēmumi, kuri gan neatceļ kopējo likumsakarību: visi SUVi (un arī "īstie veču apvidnieki") ir rijīgi, smagi, ļodzīgi, dārgi mēsli, kuri pārsvarā visi neiet, nebremzē un nestūrējas, kā arī gandrīz vienmēr signalizē par mikroskopisku braucēja ficelīša izmēru naac
Dažu klātesošo aizstāvībai gan piebildīšu, ka augšminētais neattiecas uz tiem, kuri periodiski tiešām brauc ar tiem sūdos, kaut prieka pēc vai pienākumu dzīti.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pielietojumu vienmer var atrast naac

2014



2013



2012



aiwa


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ogotāj super


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="elbee"]Pielietojumu vienmer var atrast naac

...zogot eglītes? ihaaaaa


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
GirtzB rakstīja:
elbee tas nav SUV tas ir džips...
rāmis+virsbūve un primitīvs salons...


Es zinu, kas tas ir super



Es arī zinu kas tas ir Smile Wrangler bija mans pirmais 4x4 un vēl joprojām ik pa laikam izmet kādu līkumu.
Salons gan tam ir stipri askētiskāks kā jaunajam Wrangler


 Ar šo



Tika vilkts ārā šis



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hehe, par wrangleru...
Pirms gadiem nu jau 15 sanāca piedalīties vienā masu pasākumā, kur improvizētā offroad trasē bija 4x4 paraugdemonstrējumi. Tur kvadras, viens Gaz 66, kkādi džipiņi lielāki/mazāki un arī dzeltens wranglers.
Protams, ka padziļā ar dubļiem un ūdeni pilnā grāvī, līdzīgā kā egils19 lika te kā paraugu, tikai ~4x garāka, wranglers devās droši un apņēmīgi, taisni pa vidu. Protams, palika.
Skats episks - dubļu vidū mašīna, no tās prātīgi izlien vadītājs, gaišās drēbēs laikam un, kā šodien atceros, spilgti baltās zeķēs Very Happy stāv uz kapota un mēģina laikam vinčoties pret gaz 66 vai ko tamlīdzīgu - vairs neatceros. Vinča nokūp baltiem dūmiem.
Neko, tas Gaz66 piebrauc tuvāk un pamet trosi, vilks arā. A tam tāds jocīgs ķengursitamais, tipa ar radziņiem uz augšu, hromēts tāds, smuks. Nu un šis troses galā esošo cilpu uzmet uz tā radziņa... Laikam bail zekes sasmērēt. Te es savācu sīko bračku un atgājām no tā pasākuma tālāk - i jap, radziņš noliecās, trose pa gaisu...

Skatos te bildes ar wrangleriem un ceru, ka nerunāju ne par vienu no klātesošajiem Very Happy Situācija jau pilnīgi normāla, ja ne tā episkā skata ar baltajam zeķēm uz deltena wranglera dubļu lāmas vidū, nemaz i neatcerētos...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man patīk SUV, jo es varu meirīgi knibināties telefonā un vienlaicīgi ar vienu roku mēģināt uzstūrēt auto uz ietves, lai noparkotu, neuztraucoties par diskiem vai riepām. Un ar SUV man ir pilnīgi vienalga, cik augsta ir ietves apmale.

Ar SUV nav jābremzē, braucot pāri sliedēm, bedrēm un, ja SUV nav fake SUV, tad arī guļošiem policistiem. Braucot ar SUV vari mierīgi vērot meitenes, dabu un pilsētas ēkas un neskatīties, kas notiek zem auto.

Suv ir lielāks, tam ir vairāk metāla, un, it sevišķi Wragler gadījumā, var arī neuztraukties, ja kāds mietpilsonis ar savu spaini iesprūst man starp bamperi un prieksējo riteni.

Dzīve ar SUV ir daudz vienkāršāka!!!!

Un, te kāds murgoja par slīdēšanu - riepas vajag normālas, tad neslīdēs. Uz suv jābūt labām šipotām riepām, kā piemēram šīs http://www.federaltire.com/en/products_detail.php?products_detail_sn=20  Šīs ir lētas ķīniešu riepas. Man tādas stāvēja uz sporta WJ V8 Grand Cherokee - 2 ziemas ar tām nobraucu. Bija izcilas. Tagad tādas uzliku arī uz Commander.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man patīk SUV, jo es varu meirīgi knibināties telefonā un vienlaicīgi ar vienu roku mēģināt uzstūrēt auto uz ietves, lai noparkotu, neuztraucoties par diskiem vai riepām. Un ar SUV man ir pilnīgi vienalga, cik augsta ir ietves apmale.

Ar SUV nav jābremzē, braucot pāri sliedēm, bedrēm un, ja SUV nav fake SUV, tad arī guļošiem policistiem. Braucot ar SUV vari mierīgi vērot meitenes, dabu un pilsētas ēkas un neskatīties, kas notiek zem auto.

Suv ir lielāks, tam ir vairāk metāla, un, it sevišķi Wragler gadījumā, var arī neuztraukties, ja kāds mietpilsonis ar savu spaini iesprūst man starp bamperi un prieksējo riteni.

Dzīve ar SUV ir daudz vienkāršāka!!!!

Un, te kāds murgoja par slīdēšanu - riepas vajag normālas, tad neslīdēs. Uz suv jābūt labām šipotām riepām, kā piemēram šīs http://www.federaltire.com/en/products_detail.php?products_detail_sn=20  Šīs ir lētas ķīniešu riepas. Man tādas stāvēja uz sporta WJ V8 Grand Cherokee - 2 ziemas ar tām nobraucu. Bija izcilas. Tagad tādas uzliku arī uz Commander.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
Alfisti , jus vispar par ko?
           



Kads suv dos tev tadu prieku? :


Ar šādu auto šādu kalnu frēzēt būtu kudiši interesantāk. Vaŗetu arī vēl močīt caur sakreiderētām kupenām.







Šis auto nu jau kādu 1/2 gadu viars nav mans un es tagad kožu pirkstos, ka to pārdevu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
Man patīk SUV, jo es varu meirīgi knibināties telefonā un vienlaicīgi ar vienu roku mēģināt uzstūrēt auto uz ietves, lai noparkotu, neuztraucoties par diskiem vai riepām. Un ar SUV man ir pilnīgi vienalga, cik augsta ir ietves apmale.

Ar SUV nav jābremzē, braucot pāri sliedēm, bedrēm un, ja SUV nav fake SUV, tad arī guļošiem policistiem. Braucot ar SUV vari mierīgi vērot meitenes, dabu un pilsētas ēkas un neskatīties, kas notiek zem auto.

Suv ir lielāks, tam ir vairāk metāla, un, it sevišķi Wragler gadījumā, var arī neuztraukties, ja kāds mietpilsonis ar savu spaini iesprūst man starp bamperi un prieksējo riteni.

Dzīve ar SUV ir daudz vienkāršāka!!!!

Un, te kāds murgoja par slīdēšanu - riepas vajag normālas, tad neslīdēs. Uz suv jābūt labām šipotām riepām, kā piemēram šīs http://www.federaltire.com/en/products_detail.php?products_detail_sn=20  Šīs ir lētas ķīniešu riepas. Man tādas stāvēja uz sporta WJ V8 Grand Cherokee - 2 ziemas ar tām nobraucu. Bija izcilas. Tagad tādas uzliku arī uz Commander.


To visu tu vari darīt arī ar normālu vieglo auto. Izņemot varbūt uzstūrēšanu uz augstām ietvēm, kuras mērķi īsti nesaprotu, kā arī lēkšanu pāri gulošajiem policistiem, kuru sūtība ir samazināt tavu ātrumu, nevis noraut bamperi. hmm Jebkurā gadījumā: upurēt vadāmību, bremzēšanu, paātrinājumu, utml. vieglā auto priekus iespējai (vairumā gadījumu nelegālai) uzbraukt uz apmales man nešķiet vērtīgi.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Arī sadalu Ogas viedokli!


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
versatile rakstīja:
Hehe, par wrangleru...
Pirms gadiem nu jau 15 sanāca piedalīties vienā masu pasākumā, kur improvizētā offroad trasē bija 4x4 paraugdemonstrējumi. Tur kvadras, viens Gaz 66, kkādi džipiņi lielāki/mazāki un arī dzeltens wranglers.
Protams, ka padziļā ar dubļiem un ūdeni pilnā grāvī, līdzīgā kā egils19 lika te kā paraugu, tikai ~4x garāka, wranglers devās droši un apņēmīgi, taisni pa vidu. Protams, palika.
Skats episks - dubļu vidū mašīna, no tās prātīgi izlien vadītājs, gaišās drēbēs laikam un, kā šodien atceros, spilgti baltās zeķēs Very Happy stāv uz kapota un mēģina laikam vinčoties pret gaz 66 vai ko tamlīdzīgu - vairs neatceros. Vinča nokūp baltiem dūmiem.
Neko, tas Gaz66 piebrauc tuvāk un pamet trosi, vilks arā. A tam tāds jocīgs ķengursitamais, tipa ar radziņiem uz augšu, hromēts tāds, smuks. Nu un šis troses galā esošo cilpu uzmet uz tā radziņa... Laikam bail zekes sasmērēt. Te es savācu sīko bračku un atgājām no tā pasākuma tālāk - i jap, radziņš noliecās, trose pa gaisu...

Skatos te bildes ar wrangleriem un ceru, ka nerunāju ne par vienu no klātesošajiem Very Happy Situācija jau pilnīgi normāla, ja ne tā episkā skata ar baltajam zeķēm uz deltena wranglera dubļu lāmas vidū, nemaz i neatcerētos...
Šeit ir vecā labā patiesība: jo krutāks džips, jo tālāk jāiet pēc traktora... Very Happy
http://youtu.be/1IbFuq5fqI4

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tutolli rakstīja:
Šeit ir vecā labā patiesība: jo krutāks džips, jo tālāk jāiet pēc traktora... Very Happy
http://youtu.be/1IbFuq5fqI4

Taisnība, bet lāmu bez lielām problēmām izbrauca arī daudz nekrutāki džipi, pieejot jautājumam prātīgāk.
Lai vai kā, baltas zeķes offroad pasākumā un bailes no dubļiem kā no skābes - pūlim patika Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaidam ta izskatas, ka visi, kam ir bijusi labi SUV, raksta ka viss ir erti, labi un patikami. Labs gimenes auto, liels, komfortabs.
Parejie stasta, ka nav tik erti/labi/patikami/nesturejas/nebremzejas/azazazazz/gimenej sads auto nav vajadzigs )

Man pedejoreiz sadas diskusijas ir bijusas 2002. gada Fordclub.lv, kad mes apspriezam kautkadu Mustangu V6, kurs protams nevienam nekad nav bijis, bet "mnenije bilo" Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 7 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database