Atbildēt pie šī temata 9 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
SUV vs visi parejie
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:

Vihodi dratsa na kulackah!!!! ))))

BTW: man patik Opel un vienmer paticis, Senatora del)


drosmigs uzaicinajums no Tavas puses, bet es atteiksos  Razz

Btw Neesmu sajusminajuma no Opel, bet uz labako masinu nepietiek naudas (toties patiesiba) Smile

Ja jau taa atklati, tad es pats kadreiz, laikam, varbut, iespejams brauksu ar kadu SUV. Nopietni. Bet tas tikai nozimes ka esmu kluvu par vecu pirdulu  Razz  Ceru ka tas notiks tikai pec padsmit gadiem Smile


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
Ja jau taa atklati, tad es pats kadreiz, laikam, varbut, iespejams brauksu ar kadu SUV. Nopietni. Bet tas tikai nozimes ka esmu kluvu par vecu pirdulu  Razz  Ceru ka tas notiks tikai pec padsmit gadiem Smile

Beidz slepties no vecuma aiz zirgspekiem! Cilvekam vajag mieru un komfortu, nevis parslodzes pagriezienos))) visi jau esam vecie pirduli! Ar vienu kaju kapa))

Uz trasi divus reizes gada sen jau visi brauc ar ceturto masinu gimene (nopirktu speciali sadiem pasakumiem), bet ikdiena vibre un izdala siltumenergiju korkos, klausoties ABBA, NANA un Backstreet boys, domajot par naudas plusmi un Sveices centrabanka izvirtuliem

Vel nekadigi nedrikst aizmirst, ka katrs normals cilveks loti velas palikt dzivs (vel labak - vispar neskarts) taja diena, kad vinju masina iebrauks Statoil benzovoz. Ko nevar nekadigi garantet ekonomklases masinas, kuras ir taisitas no kompozitlupatam un PVA limes (kautka pajat uz EuroNCAP reitingiem). Protams, tagad riskeju dabut loti daudz argumentu par to, ka SUV nav nemaz drosaks par Peugeot 309, un vispar ja neplano tikties ar Statoil benzovozu, tad var iztikt ari ar veco Kadett Very Happy poh! Panjeslasj!

Jebkura gadijuma KOMFORTS un DROSIBA nonak pirmaja vieta dzives prioritates topa, nevis 0-100 raditaji un 333 trases rezultati. Ta ka, ja - esmu jau vecs un pirdulis )))


P.S. Mana vecaja X5 bija ieskrejies pilns Sprinter ar atrumu 40-45 km/h, trapija tiesi priekseja kreisaja lonzerona, loti lidzigi ka tie jauni Small overlap testi. Viss beidzas negaiditi labi. Bet es laikam esmu dabujis psihologisku traumu, kuras del vairs nevelos braukt tadas masinas, kuru drosiba neesmu parliecinats.
Notika kautkas lidzigs, bet seit attelots moderate overlap https://www.youtube.com/watch?v=PV6ltvi7roE , "opponents" ir tomer siena, nevis Sprinter) un sadursmes vektors ir bisku savadaks, BET ta ir uz mirkliti 13 (!) gadu veca masina...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
yuran rakstīja:
Izskatas, ka pedeji pareizi veci te ir Ogotajs un Palaidniek  Razz


...palaidnieks gan jau kādreiz pārbēgs, viņš, kā tagad atceros, kādus četrus gadus atpakaļ, ar putām uz lūpām bļāva kāds ābols ir sūds (atceros, jo arī bļāvu līdzi), bet tagad palaidniekam ir divi āboli, plus vēl ābola planšete... naac shura


nemīz - ir lietas uz ko Āboļš NAV spējīgs un nākās vien lietot Windows...
Normālas nokijas ar visai ciešamo Symbian arī vairs nav - Andrīti negribu...

Es jau teicu - visur kur man vajadzējis jelkad braukt esmi ticis bez bobikiem/pusbobikiem
Esmu ticis tālāk nekā tur pat nokļūt gribējušie ar bobikiem.
Nekad nav tūcis vietas mašīnā, NEVIENĀ!
ja ir bijis jāvesd kas liels - ir sarunājams ar kādu kam ir buss vai varu aizņemties busu...

Žetons Yuranam par nesmuku sievieti prastā sarafānā ar gumijniekiem, kas naudu neprasa un prot govi slaukt...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
nemīz - ir lietas uz ko Āboļš NAV spējīgs un nākās vien lietot Windows...
Normālas nokijas ar visai ciešamo Symbian arī vairs nav - Andrīti negribu...

Es jau teicu - visur kur man vajadzējis jelkad braukt esmi ticis bez bobikiem/pusbobikiem
Esmu ticis tālāk nekā tur pat nokļūt gribējušie ar bobikiem.
Nekad nav tūcis vietas mašīnā, NEVIENĀ!
ja ir bijis jāvesd kas liels - ir sarunājams ar kādu kam ir buss vai varu aizņemties busu...


...bet ābols tak nav sūds?... Very Happy


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Doh!  eh, kad topiks sākās, tad jau vēl itkā pilnmēness nebija...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Viens stāsta, ka uz apmalēm braukt ir "vairumā gadījumu nelegāli", kad otrs stāsta, ka ar CRV un Xtrail bija slikta pieredze. Kas tie vispār par argumentiem? Tad jūs tagad gribat teikt, ka jūs ātrumu nepārkāpjat? Nepārkāpjat ne pilsētā, ne ārpus tās? Mašīnu zem zīmes neliekat? Ar ko tad nebremzēšāna pirms guļošajiem policistiem atšķiras no ātruma pārkapšanas? Lai gan, īstenībā Rīgā parkošanās uz ietvēm ir pa pilno. Kaut vai pie Dailes teātra vai Valdemāra ielā pie Skanstes ielas.

Ah tad nepatīk CRV vai Xrail? Un ko? Tad man tagad uzreiz ir jābrauc ar Hyundai i30 vai Škoda Superb? Vajag paņemt normālu bobiku un tad arī liksies ka viss ir labi.

Klausieties, cilvēki! Jūs vienkārši nevarat atļauties normālu bobiku va arīi vairākas mašīnas un jums skauž. Pārmest kādam, ka kāds grib auto ar kuru vajag mazāk domāt, ir tā pat, ka pārmest kādam, ka kāds lieto telefonu arī priekš epastiem un interneta brauzēšanai. Ar SUV ir vieglāka dzīve un starp tiem suviem ir tādi, kuri ir ātri, ne pārāk ēdelīgi, turās līkumos, izskatās labi, bet, diemžēl, nav jums pa kabatai.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
Viens stāsta, ka uz apmalēm braukt ir "vairumā gadījumu nelegāli", kad otrs stāsta, ka ar CRV un Xtrail bija slikta pieredze. Kas tie vispār par argumentiem? Tad jūs tagad gribat teikt, ka jūs ātrumu nepārkāpjat? Nepārkāpjat ne pilsētā, ne ārpus tās? Mašīnu zem zīmes neliekat? Ar ko tad nebremzēšāna pirms guļošajiem policistiem atšķiras no ātruma pārkapšanas? Lai gan, īstenībā Rīgā parkošanās uz ietvēm ir pa pilno. Kaut vai pie Dailes teātra vai Valdemāra ielā pie Skanstes ielas.

Ah tad nepatīk CRV vai Xrail? Un ko? Tad man tagad uzreiz ir jābrauc ar Hyundai i30 vai Škoda Superb? Vajag paņemt normālu bobiku un tad arī liksies ka viss ir labi.

Klausieties, cilvēki! Jūs vienkārši nevarat atļauties normālu bobiku va arīi vairākas mašīnas un jums skauž. Pārmest kādam, ka kāds grib auto ar kuru vajag mazāk domāt, ir tā pat, ka pārmest kādam, ka kāds lieto telefonu arī priekš epastiem un interneta brauzēšanai. Ar SUV ir vieglāka dzīve un starp tiem suviem ir tādi, kuri ir ātri, ne pārāk ēdelīgi, turās līkumos, izskatās labi, bet, diemžēl, nav jums pa kabatai.


Nu re. Apmēram to arī gribēju panākt.
1) saprast, kāda tad ir PATIESĀ motivācija braukāt ar bobiku pa pilsētu. Beidzot noskaidrojās: ierādīt visiem, ka šis man ir pa kabatai un pārējie visi ir lohi ar maziem krāniņiem naac
2) ir 2 galējības: hyundai i30 vai cayenne gts. Pa vidu - nekā.

PS: visās legālajās stāvvietās vienmēr esmu varējis uzbraukt uz apmales pat ar GTA, nemaz nerunājot par 159 Q4 (ar kuru braucot, nebremzēju pirms bedrēm un izbraucu visas kupenas un slapjās pļavas, kuras vajadzēja) hmm


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
CosaNostra

Atbilde ir vienkārša - ja cilvēks saka ka patīk - ar to viss ir izteikts! Punkts
Ja patīk - pērk un brauc! Neiespringstot par citu domāmn, nedz dalās ar argumentiem, nedz mēģina tos aizstāvēt citu priekšā!


Sūdi sākas, jo parasti tie pierādījumi izpaužas kā turpinājums vārdam "Parīk" - ", jo..." ", tāpēc ka..."
Rodas sajūa, ka pašam nav pārliecības par to, vai tas tiešām ir svarīgi un gribas dzirdēt citu apliecinājumu nedrošajai paša idejai...

Tikko nav atbalsta - tā skan - "jūs neko nesaprotat", "jums nekad nav bijis īsts", "pabraukājiet vairāk sapratīsiet" utt utjpr...

Tīri tā novērojums no malas - lielākā daļa to argumentu ir "pareizi" tikai pašam to izteicējam...

Kaut kur pavīdēja frāze - "var jau pieciest "kotur"..."

Piemēram, pieciesty, ka jāiekāpj kā parastā mašīnā... (wtf? - mans viedoklis)
Pieciest par zemu skatu punktu (wtf - mans viedoklis)
Grūti iekāpt - te jau minēja arba, ka gūta iekāpšana var būt ne tikai zemā sēdinātā lamatā, bet arī bobikā...

Līdz ar to, ja skan turpinājums - paskaidrojums kāpēc visiem nu ir jāpatīk - vajag rēķināties, ka tas var arī nesaskanēt ar citu domām vai var neizrādīies universāls visiem vitāli svarīgs un nenoliedzams "labums" un patiess sapņu piepildījums...


Tāpēc ja - patīk - pērciet, brauciet, tikai neko nevajag censties paskaidrot un šausmināties ka kāds var paskaidrojumam nepiekrist! Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaspars D rakstīja:
Doh!  eh, kad topiks sākās, tad jau vēl itkā pilnmēness nebija...


Jāaiziet pēc popkorna un Šovs var sākties!!  touché


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ogotajs , nonem vardus no lupam  applausi

Vai kads te pateica, ka SUV ir slikti?  Confused Un kapec dzipisti tadi agresivie? Ta ir tada rakstura ipasiba visiem SUV piekritejiem ?  Laughing


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja kadas konkretas auto markas cienitaju pulcina kads ir nopircis kaut ko citu, tad diez gan drosi vins ir nopircis sudu lai kas tas ari nebutu Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Ja kadas konkretas auto markas cienitaju pulcina kads ir nopircis kaut ko citu, tad diez gan drosi vins ir nopircis sudu lai kas tas ari nebutu Wink


super Mr. Green


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a es, a man patik gaziks Laughing normalai ikdienas brauksanai pilnigi pietiek ar lielu sedanu ka 166 Wink  par SUV, nezinu nav bijusi vajadziba, vajag iebraukt meza, ir gaz, kad tas noslicinats tad mtz ar ko izvilkt Razz un sievietes visskaistakas ir bez kosmetikas, nevis tas kam 95% skaistuma ir nokasams ar lapstu Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
Vai kads te pateica, ka SUV ir slikti?  Confused

Palasi ar ko sakas si tema

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
elbee rakstīja:
Ja kadas konkretas auto markas cienitaju pulcina kads ir nopircis kaut ko citu, tad diez gan drosi vins ir nopircis sudu lai kas tas ari nebutu Wink


super Mr. Green


+1 super


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 9 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database