Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
iespējams gribu sev alfu 159(padomi,ieteikumi)
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
Ta nevaig te lja lja. Tam pasam volvo d5 jaudas ir vairak ka alfas 2.4 un eed vinjs ka alfas 1.9. Ar visu tomatu un q4 (volvo style).

Alfas 1.9 ir labs, 2,4 ari nav slikts, bet busim godigi 2015 gada braukt ar 200 hp dizeljmasinu ar 15 litru Shocked paterinju ir kaut ka loooooti oldskuuliigi. Autobuve sen ir gajusi uz prieksu un sie cipari ir maigi izsakoties nozelojami.


Del tadiem ka Tu pirms 10 gadiem partrauca razot loooti oldskuuliigo Busso V6  Evil or Very Mad


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PS: 2.4 dizeli nerazo jau vismaz gadus ~5


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PPS: 1.9 gandriz tick pat sen, tie visit ir pagatne


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Emilio rakstīja:
Es protams nesaprotu, kā ir jābrauc, lai tas 2.4 tērētu 15l/100km. Galīgi neteiktu, ka esmu gliemis, bet gluži F1 pilots ar nēesmu. Man tomēr liekas, ka ja auto patērē tik daudz, kaut kas tur nav kārtībā.


Man ir 159 2.4 nočipota ar automātu un bez Q4.
Man darbadienās vidējais arī ir 15-16 litri - dzīvoju Rīgas centrā, darbs Pārdaugavā... katru rītu cauri centram uz darbu, vakarā atpakaļ un braucu ne sēņojot, ne arī ar pedāli grīdā. Un ar auto viss kārtībā.

Uz šosejas 6-6,5 litrus ēd (var dabūt arī mazāk braucot tikai ar atļauto). Vidējais pa 2,5 gadiem sanāk 10.5 litri. Tā kā daudz kas atkarīgs no braukšanas režīma.


_________________
159 SW, 2,4 JTDM, 200 ZS Twisted Evil
www.elvadms.com - IT risinājums auto servisiem, auto dīleriem
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tornado667 rakstīja:
Man ir 159 2.4 nočipota ar automātu un bez Q4.
Man darbadienās vidējais arī ir 15-16 litri - dzīvoju Rīgas centrā, darbs Pārdaugavā... katru rītu cauri centram uz darbu, vakarā atpakaļ un braucu ne sēņojot, ne arī ar pedāli grīdā. Un ar auto viss kārtībā.

Paldies, kungs!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
xls99 rakstīja:
Ta nevaig te lja lja. ..... sie cipari ir maigi izsakoties nozelojami.


Del tadiem ka Tu pirms 10 gadiem partrauca razot loooti oldskuuliigo Busso V6  Evil or Very Mad


Buso partrauca razon ne tik daudz paterinja delj, kas vinjam bija pat pienemamas robezas, bet gan eko normu delj, ko motors vairs nespeja nodrosinat.
Nevaig parprast, manuprat Buso bija viens no labakajiem motoriem ever (sapratigu cenu kategorijas), un pat sodien es labprat gribetu vienu tadu eksemplaru kadaa modernaa kupejas tipa alfaa.
Sis diskusijas par paterinjiem virs 10 litriem utt., rodas tiri marketologu delj, vinji ir pie visa vainigi. Vinji pa visiem medijiem stumj visadus ecodrive, flexfuel un citus brinumus ar labarorijas uz galdiem nomeritiem paterinjiem. Ko pateretajs pat neapzinoties ar laiku sak uztvert ka normu un ieraugot pilsoni ar auto ar 10+ paterinju liek pirkstu pie deninjiem un radaka tu esi ku ku, ja kaut ko tadu esi nopircis, vispar tavs auto ir suuds, labak butu pircis polo blue motion 1.2 (vai kas vinjam tur ir) un varetu par menesi ietaupito degvielas naudu sev asorti konfeksu kasti uzdavinat.
Imho ir lietas ko nevaig visparinat. Piem., ja patik ka tas 2.4 griez un vari to atlauties, ka ari patik 159 virsbuve utt, nem ciet. Tas ir uz emocijam balstits pirkums, pa ljubomu ir.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Reāla pieredze iz dzīves ar vairākām jaunām Honda, ar superekonomisko 1.4 dzinēju, kam pasē sola 5,5 litrus laikam uz 100 kombinētajā.
Visām ir robežās no 8.2 līdz 9 litriem. + ne vella neiet.
Pat autosalonā par to dzinēju ierēca.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labi jums te sanācis padiskutēt par patēriņu Smile
man tagad ir opel omega caravan 2.2dti 120hp uz r17 vidējais patēriņš stabili ir 7.5-8 litri!dzīvojoties pilsētā ir savi 12-13 ,ārpus pilsētas 5.5-6.5litri!

šie ir alfas dati!ar 200hp un tomātu!

Разход на гориво - градско            11.6 л./100 км
Разход на гориво - извънградско    5.9 л./100 км.
Разход на гориво - комбиниран    8.0 л./100 км.

domāju ka adekvāti ir skaitīt ka šis tērē kādus 8.5-9 litrus vidēji!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Busso apkarinot ar ekošmeko špricēm, licinderu atslēgšanu, start/stopiem utt. mierīgi varētu dabūt zem 10 litriem.
Vienkārši V6 3.0 neskan gana hipsterīgi...

ar 1.6 ekošmeko troleibussdieseli 50/50 (pilsēta/piķis) sanāk tā ap 5.7-5.9 litri, baigi nervarētu sūdzēties par vilkmes trūkumu

Ja salīdzina ar 3.0 tad gan ne sūda gan neiet...

Laikam tuvojas pilnmēness, ja jau patēriņa topikls atdzīvojies... shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:


Laikam tuvojas pilnmēness, ja jau patēriņa topikls atdzīvojies... shura


Sestdien, kā reiz bija.. tagad "atejam"..


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database